23.6.2024 | Svátek má Zdeňka


Diskuse k článku

VOLBY: Čekání na prezidenta

Před mnoha lety mi vyšla knížka aforismů s názvem Čekání na prezidenta. Kdykoli se má na Hrad nastěhovat nový vrchní velitel ozbrojených sil, vzpomenu si na ni. Píše se v ní, že žijeme v době přebytku informací a nedostatku mozků. To zajisté platí, ale patrně to nebude náš největší současný problém. Tím je podle mne chronická absence společné vize.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Křivan 3.12.2022 0:07

Ano, prezident by měl mít dar spojovat.Bolševiky vycvičený špion a záškodník ale nemůže lidi spojit, jen rozdélit.

K. Machala 3.12.2022 2:01

Špion-učeň, který jím pak nebyl. Asi horší agent, který jím byl, ne? Nebo třetí, která si myslí, že málo plníme klimazávazky, tj elektřina ještě zdražiti má. Nikdo další asi nemá šanci.

J. Krásenský 3.12.2022 5:11

Učeň, který se šel dobrovolně učit na agenta záškodníka, dobrovolně vstoupil do KSČ a pro úspěch svého snu byl politiky velmi angažovaný? To snad ani nemyslíte vážně! Takovým agentem, jako byl Bureš, byl i Tošovský a nikoho to tehdy ani dnes nevzrušuje.

K. Křivan 3.12.2022 10:59

Takovým "agentem" kterého vyčítají panu Babišovi, byl každý, kdo tehdy vyjel za hranice, Ten musel totiž pokud se vrátil, napsat zprávu o tom s kým tam mluvil a o čem. Tedy informaci pro Stb. Jako informátor byl zanesen do seznamu spolupracovníků.