Diskuse
SPOLEČNOST: Určeno elitářům
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
L55u42k30á41š 39Z39a10c87h
> "shromážděních chlívkařů", "tupoun, o kterém mluví naši elitáři", "Můj hostinský ... to má v hlavě srovnanější než Jiří Pehe, který je údajně vzdělanec", "Na demonstrace ... házíme bobek", "omyjeme přirození vlažnó vodó", "Rusy a Číňany vidí i ve svém WC" ### Jojo to je prostě Holásek a jeho nezaměnitelný rukopis... Zajímalo by mne, jak autor přišel na to, že jeho hostinský to má v hlavě srovnanější než Jiří Pehe. Podle vzdělání, podle počtu publikací, podle počtu knih vydaných v angličtině v USA, podle toho, zda dotyčnému publikoval články The New York Times anebo zda byl ředitelem Politického odboru Kanceláře prezidenta české republiky V.Havla to zjevně nebude.
Možná, že má jen jeho hostinský podobné názory a tak se mu zdá, že to má v hlavě srovnanější (protože podobné jemu samému). V každém případě bych panu Holásková radil, aby si přirození myl častěji - minimálně párkrát do týdne!
https://www.kosmas.cz/hledani?Filters.AuthorId=679...
D68u79š48a98n 83M26ü79l75l75e52r
Prostí hudrují na elitáře a elitáři na prosťáčky. Jaký je v tom rozdíl?
Říkávalo se, že armáda jde podle nejpomalejšího vojáka. A v tom je ten problém, když je změn moc a jsou příliš rychlé, tak nejdříve nestíhá jeden, pak dva a pak 51% národa. A je to tu.. těch 51% pak volí Trumpa, Johnsona... nebo pyžámkového prezidenta.
Takže "elitářům" nezbude než zpomalit, netlačit na tolik změn a nebo ty pomalejší "nosit". Jenže, co to je nosit? Daňová zvýhodnění, dávky v nezaměstnanosti, na bydlení, slevy důchodcům ....
A co je to zpomalit? Je to zavádění dalších a dalších složitostí ve formě eet, kontrolních hlášení, čipování psů, energetických štítků?
Ale svět je plný paradoxů, a tak se stane, že u nás ti, co nechtějí tolik změn, volí ty, kteří nakonec ty změny prosazují a komplikují jim život a omezují jejich svobodu. No není to blázinec?
V77l46a65d97i62m40í24r 31Č49e39r61m78á75k
Nejde ani tak o rychlost, či změny. Spíš jde o to, jestli většina o nějaké změny vůbec stojí. Inu, pokud ty Změny někdo nazve Hodnotami, které jsou spíše Pitomostmi, pak se není co divit, že Většina voličů je Nechce. No a v řádných volbách jim vystaví Stopku. No a potom začne ten Ŕev, o hloupých voličích, nebo taky o Pomalých voličích, kteří Nestačí, jako ve vašem případě. No a taky občas nějaký chytrolím vašeho typu příjde s tím, že ti většinoví voliči-hlupáci si vlastně svojí hloupou volbou sami omezují svobodu a komplikují život. Inu, Nezbývá než prostě Vyhrát volby, že? 

J42a95r71m87i27l62a 71V83a40v91r32o73c86h16o42v46á





Taky to tak vidím.
V24á59c62l33a44v 26P42a90v64e81l32k89a
To vám Venca písk pane Holásek
M87a17r98c33e89l14a 16M13o21r38a62v22c14o68v46á
Krásné Vánoce, a příští rok ať je aspoň tak dobrý, jako ten končící. Hodně štěstí.
M54a43r33c75e34l81a 84M35o79r97a54v40c26o63v79á
to patří pod pana Gramličku
M32a45r40c81e94l33a 91M97o83r81a10v39c35o84v96á
Souhlas. Jo, ti, "jejichž lejno nesmrdí", tak nějak pořád vědí, co kdo dělá špatně. Sami sebe nevidí. Mimochodem, Hrzánová už má k důchodu taky slušně nakročeno, tak ať drží pysk.
F50r29a75n79t87i57š40e15k 97N18a13v81r29á34t44i72l
Kdo chodí k volbám, nemusí stepovat po náměstích.
Z81a31p72p22o61v44a 48U93k33o51l58é49b82a57v35k64a
Pak je ještě jedna kategorie, o které se mlčí - totiž nevoliči. K těm se řadím i já. Neb si vážím svého volného času, tak dělám užitečnější věci než chodit volit. Jediné házení lístků konám tehdy, když je u schránek házím do škatule s vyhozenou reklamou. Poslední volby v Brně a Praze mi názor potvrdily, že když jde pantátům o koryta, domluví se, ač byli včera ještě nesmiřitelní nepřátelé. Na to kompars dělat nebudu.
I45v75o 32K91o40r41e73ň
"Tuhle naši zabedněnost naši milí elitáři nikdy nepochopí - a dobře tak."
Co píše pan Holásek, není nic složitého a není těžké to pochopit.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz