21.6.2024 | Svátek má Alois


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
evar 10.9.2006 23:03

Smích...

Smích je lék, říkají. To je fakt, po slunečné neděli a ne zrovna jejím klidném průběhu, jsem znavená a otrávená usedla před PC a chtěla trochu toho osvěžení. Nejsem na alkohol, raději to čtení. A NEVIDITELNÝ PES mě nezklamal (jako vždy). Tak se konečně směju. Vždyť je čemu. (?)

martin 10.9.2006 2:10

no vidite..

..a mne se tak postestilo v trebici, tusim v roce 2002 pred komunalnimi volbami, kdyz potencialni kandidati do zastupitelstev objizdeli mesta, aby si ziskali podporu obcanu. shodou okolnosti jsem se ho taky na neco ptal, ale uz jsem stihl zapomenout na co. co si vybavuju je, ze odpovidal stroze a pusobil na me dojmem, ze snad ani neni clovek, ale robot. nesalalo z nej zadne lidske teplo, zajem nebo nadseni, jakoby tam byl proste z povinnosti. nicmene ruku jsem mu podal, abych si zjistil jaky ma stisk. ma docela velkou tlapu a siroka ramena (ten dojem dotvarel plast, ktery mel pres sebe prehozen). nechal jsem si ho podepsat fixkou na plakat, mozna bych ho jeste nekde nasel. kupodivu jako prezident pusobi mnohem lip nez politik na mitinku. mozna v te mirne kladne zmene mela prsty pani livie, mozna jen jeho poradce anebo mu tahle role proste vic sedne. jinac ho nemam pro co obdivovat, ale mozna by si me mohl casem ziskat, pokud bude loajalni k ceske zemi a jejimu narodu a neustrikuje na nas neco vykutalenyho (např. kuponova privatizace mi prisla jako silne ujeta akce bez pravidel). zatim mi dalsi podani klausovy ruky nijak nechybi.

P 9.9.2006 23:33

Klause toleruji

jsem spíše jeho kritik, ale má něco do sebe. Třeba tuto středu přijel do Brna "zimní král" Topolánek. Jeho suita se nedala přehlédnout, všude policajti, spousta aut. V pátek jsem viděl Klause, nebýt novinářů, tak jsem ho přehlédl. Oceňuji to, že nevyžaduje takové okázalosti, jako přechodný předseda vlády.

Ota Rákosník 11.9.2006 11:02

Re: Klause toleruji

"přechodný předseda  vlády"- toto  nové  označení  zavedl  pan Paroubek a  docela  rychle  se  vžilo,koukám :-)

Brita 9.9.2006 13:49

Text vtipný,

byť mě životní dráha Václava Klause neoslovuje a ani jeho politická činnost o kvalitách nepřesvědčuje.  Selhal v tom nejpodstatnějším, v tom, co je jeho profesí: v ekonomice, jak dosvědčuje stav země v době, kdy odcházel z postu předsedy vlády (HDP měla ČR jako jediná země Evropy v mínusu plus stamiliardové ztráty  v bankách a "podivná" privatizace, odmítl Středoevropskou univerzitu v Praze), což všechno dodnes "straší".  Neuměl říci otevřeně ANO - NE, když země rozhodovala o kroku století, t.j. vstupu do EU (a neřekl  to dosud) a dal se tak zahanbit svými hradními spolupracovníky (Jakl, Hájek), kteří  své jasné NE deklarovali veřejně.

Ptica z Modrej 9.9.2006 20:23

Re: Text vtipný,

Jsem velmi rád,že máme vzdělaného,tolerantního presidenta.Je třeba si uvědomit,že by tu bylo velmi nebezpečno jako u jiných slovanů,kdyby se k moci dostali lidé,co zastávali ve státní správě vysoké posty bez potřebné inteligence a kultury,kteří neví co je demokracie.Doufám,že nám pan profesor vydrží jako president to nejdelší období.

Občan 10.9.2006 18:18

Když odcházel Klaus z čela vlády, platila mi banka 11% úroků

a neúčtovala žádné bankovní poplatky. Dnes je reálná výše úroků záporná a zahraniční majitelé bank si platí rekordní dividendy.

Ten ekonomický rozmach za vlád ČSSD jaksi není moc vidět.

josef 11.9.2006 9:21

Re: Text vtipný,

jen pro ty,kteří si napamatují ani to co bylo před devíti lety, připomenu, že největší z disidentů a spol. nemohli odstranit Klause politicky, proto se rozhodli , že ho porazí ekonomicky prostřednictvím nastrčeného agenta STB a přítele hradního pána i za cenu rozvrácení hospodářství republiky. Den ze dne došlo ke zvýšení úrokové míry, tím a zdražení peněz-úvěrů a půjček.

josef 9.9.2006 6:45

autor,jako mnozí jiiní si nepamatuje ani to, jak to bylo v roce 1997,

kdy Havel dosadil do NB přítele ( velkého bankéře, jinak agenta STB), který den ze dne

změnil úrokovou míru a zdražil úvěry. Já si na to dobře pamatuji, protože jsem měl úspory

úročeny víc jak 15%.

Ivánek 9.9.2006 3:47

dvakrát ruku s prezidentem

ty krááávo, to mi ho teda vyndej

Pamětník I. 9.9.2006 8:31

Re: dvakrát ruku s prezidentem

To jste mi připoměl jak se brzo po listopadu 1989 hrálo v Praze na shakehands. Zavedli to po návratu účastníci první výpravy Václava Havla do USA. První šejkhend byl originál získaný potřesením ruky s významnou osobností. V pořadí druhý shakehand se získal podáním ruky od nositele 1.šejkhendu. Takto jsem tenkrát také utrpěl sekundární shakehandy od několika celebrit v čele s prezidentem Bushem seniorem. A ten váš povzdech se samozřejmě objevil už tenkrát.

Joukl 9.9.2006 2:16

Ja se vsadim, ze pismak

si tu ruku uz dosmrti neumyje a bude ji ukazovat na Desnych poutich.

Autor 9.9.2006 19:36

Re: Ja se vsadim, ze pismak

Domněnky, domněnky. Domnívat se můžete cokoliv, ovšem důležitá jsou fakta. Domněnky se dají jen těžko vyvracet, s fakty je to naštěstí jednodušší. Doporučuji držet se více skutečnosti. Dle fotografie se dá lehce usoudit , že autor již není v pubertě, a tak si ruce myje normálně jako jindy.