28.5.2024 | Svátek má Vilém


Diskuse k článku

MANŽELSTVÍ: Být fér znamená lhát?

V parku se hlasitě hádá manželský pár o tom, kam pojedou na dovolenou. Z lavičky je pozorují dva něžní chlapci, a jeden z nich praví: „Vidíš, Kryštůfku, já ti říkal, že tahleta smíšená manželství nedělají dobrotu“.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Kučer 1.3.2024 15:20

Volné jsou pouze děti tělesně postižené a děti Romské.

P. Pavel 1.3.2024 15:57

On to řekl ve středu večer na CNN Prima poslanec Marek Benda. Nejde o tradiční adopci. Jde o výrobu dětí na zakázku v množírnách které fungují na Ukrajině, pro tyto klienty, ale i pro bohaté heterosexuální bezdětné páry z celého světa.

V. Kučer 1.3.2024 18:02

U bohatého heterosexuálního páru se adoptované dítě bude mít dobře. Pokud adoptuje homosexuální pár dítě tělesně postižené a bude se o něj starat měli by dostat metál.

P. Pavel 1.3.2024 18:28

Obávám se, že o takové dítě není moc zájem ani u jedné skupiny. A v těch ukrajinských množírnách nejde o adopci, ale o vynošení dítěte náhradní matkou, za úplatu. Jsou to takové nosnice. A podle ukrajinských zákonů to může mladá plodná Ukrajinka udělat 3x. V TV byl s jednou rozhovor, litovala, že to nejde víckrát protože za ty tři vynošené děti získala prostředky na zaplacení hypotéky bytu.

V. Kučer 1.3.2024 19:49

Potom nevím co je na množírnách špatného. Bohatá žena dostane svoje dítě a chudá Ukrajinka peníze.