18.4.2024 | Svátek má Valérie


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Slávek -Valašsko 12.3.2009 6:36

Re: Emigrant

Proč si o tom  se široka nepokecat, když o tom nic nevíme,ale pravdou je že ta anabáze začala  nezaplacenými " alíky". Jak to bylo ve skutečnosti zda základ pro novou identitu či opravdu neplacení , to dnes bude vědět jen dříve "hrdina Kapitán" dnes" zasloužilý vyvrhel" podvodník a  kdoví co ještě, kdy soudy ani po třiná cti letech jaksi  nevynesly vinen-nevinen a neposoudily pravomocně zda čin je trestným činem  a  jak je toto jednání daleko nebezpečné. Ale souzených a dodnes neodsouzených tu máme  mnohem víc a  a to jen proto,,aby nebyla ostuda,že věc byla  na počřátku až příliš zpolitizována.... A  tak ve smažícím kotli pánů novinářů v tyto dny opět Pavel Minařík, pimprlátko z podsvětí tajných služeb. V této branži hrdinové neexistují to jistě ví i  vzpomínaný a znovuuznaný pan Frolík. A tak Ahoj hoší  z  tmavých tůní

Slávek -Valašsko 12.3.2009 6:11

Re: kecy

Ano je to pravda a schválil to masový vrah Klement Gottwald:To by se měly učit děti v tom polidštěném dějepise,kdy už učitel pokud je  antikomunista nemusí svým dětem lhát a stačí popustit fantasii a stavidla výřečnosti....

www racek 11.3.2009 22:37

Re: Tento tzv. "podvod" je vykonstruovaný, jedná se o o akci zpravodajské

v tom případě vás chápu. vaši zkušenost vám opravdu nezávidím. bonzování je opravdu jedna z nejhorších lidských vlastností. já jsem to napsal už jinde. je to šmejd.

kaqjik 11.3.2009 22:07

Re: Zabíjet mohou je humanisté.

Jjak krásný nick- Marat - víte vůbec, kdo to byl?. No vy jste jasná perzona fašistického řvouna.

Josef 11.3.2009 20:41

Re: Zabíjet mohou je humanisté.

Jak to, že nikdo nechtěl pozabíjet tu komunistickou smečku? Přeci chodili po Praze členové a příznivci Nár. socialistů, kteří vyřvávali, že nejlepší komunista je mrtvej komunista. Chtěli je věšet na stromech v parcích, trhat jim končetiny a podobně. No a jak to dopadlo? To přece víte, kolik těch NS skončilo na šibenici a kriminále. Ale o tom se nikde nepíše a žádný pamětník o tom nehovoří. Proč vlastně jenom členové a zmapovaní příznivci NS byli vygumováni? Nezažil jsem to, ale znám velmi dobře tu dobu, právě od těch pamětníků.  Nenávist plodí zase jenom nenávist. O tom můžou vyprávět i v německu, jak demokratickými metodami krotili nácky (NSDAP), když ještě nebyli u moci. Vrátili jim to ještě tvrději. Pravidelné studium historických pramenů vám vždy poskytne poučení k možné nápravě. Vy máte Marate jedinou jistotu, že se to nevrátí, protože jinak co? Asi Amerika,že? Proto ta žluč. Dokažte protivníkům, že jste lepší.

Marat 11.3.2009 19:01

Re: Špion Minařík byl obyčejným darebákem, který se soudruhum z MV nárámaně hodil.

Hanku hanku, potřebujete na hlavu obklad. Josef Frolík už dávno nežije. Jistě ti kteří zběhli k STR jsou hrdinové, ti co zběhli od STB jsou zrádci.

Marat 11.3.2009 18:57

Re: Zabíjet mohou je humanisté.

Honzo, co je to Mezinárodní právo? To co si pod tím pojmem představujete vy? Od kuda jste si vycucal tvrzení, že Pinochet v Chile pozabíjel desetitisíce neviných? Těch pár stovek co přišli v Chile o život, tak to byla bolševická zvěř seběhlá s celého světa. Kdyby se našel někdo, kdo by pozabíjel tu Gottwaldovu  smečku bolševických hrdlořezu, nemuslo tolik lidí zemřít na šibenici, v lágrech i na hranicích. Za to Pinochetovi patří dík.

arnal 11.3.2009 18:16

Re: Řekněte mi někdo o co vlastně jde!

Nojo, je to hrozný. Taky by bylo záhodno nestíhat esesáky, protože už jsou staří, dávno nikoho nevraždí a zbytečně to odvádí pozornost od takových důležitých věcí jako je třeba třicet korun u doktora.

fg 11.3.2009 17:49

Re: Kapitán komunistického gestapa . . .

máš pravdu, Promrhali jsme příležitost. Ted se s tím už nedá nic dělat. A ještě tu má ten hajzl své obhajovatele.

fg 11.3.2009 17:46

Re: Trapná historie, trapný člověk

mám dojem, že před soudem byl, ale ten ho pustil jako každýho bolševika

fg 11.3.2009 17:44

Re: "Špion" Minařík je plod práce neschopného snaživce.

smiř se s tím, že komouši jsou v hajzlu. Kdyby nebylo Havla, mohli jsme je hned pověsit a byl by pokoj

fg 11.3.2009 17:42

Re: Emigrant

taky mám dojem, že to tak nějak bylo. A zpátky že šel proto, že měl dluhy. Prostě komouši využili blbýho parchanta

fg 11.3.2009 17:39

Re: Minařík

co bych říkal, že minařík a jemu podobní jsou vlastizrádci a patří na lucernu

Jakub S. 11.3.2009 17:31

Re: Tento tzv. "podvod" je vykonstruovaný, jedná se o o akci zpravodajské

OF na MV! Teda... Švejkárna / kafkárna. Zrcadlo našeho národa.

magi 11.3.2009 17:10

Re: Nezajímavý člověk.

R^R^R^

magi 11.3.2009 16:58

Re: Tento tzv. "podvod" je vykonstruovaný, jedná se o o akci zpravodajské

vy jste měl to štěstí,že jste toho šmejda potkal, Štěstí měl on,že nepotkal mne. Asi jste nečetl můj příspěvek Budíšovi. Je třeba si ho přečíst. Píšete,že není předmětem debaty,kdo komu ublížil. Pak tedy o čem je debata ? Že z...a..j komunista,kterej úmyslně škodil normálním lidem o tom není debata ? Mám se tomu tzv.kapitánovi omluvit,že jsem nemohl 23 roků ani do Polska ? Protože mě nabonzoval,že přes RFE jsem se setkal s kamarádem ? Asi si fakt nerozumíme. Píšete,že na plovárně lidi poslouchali svobodku a jakešovi to nevadilo. Velice úsměvné.

Budíš. 11.3.2009 16:55

Re: Tento tzv. "podvod" je vykonstruovaný, jedná se o o akci zpravodajské

Souhlas.

Budíš. 11.3.2009 16:47

Re: Milý pane Budíši . . .

Pane ,ten Váš sprostý příspěvek prostě nemůžete anulovat. Projevil jste se a podepsal jste se tím.Nic více, nic méně.Polepšete se a buďte slušný.Nezapomínejte na své slušné vychování.

Máte pravdu 11.3.2009 16:44

Re: kecy

Už Masaryka vysadila STB jako řádného emigranta do Ameriky. O těch dalších nemluvě.

Budíš. 11.3.2009 16:39

Re: Milý pane Budíši . . .

Ano, člověk Vašeho typu nemůže se mnou souhlasit, nevíte o čem píši a já to beru. Snad jednou pochopíte ,ale moc tomu nevěřím.Neočekávám Vaše pochopení.Hezký večer pane.

Honza 11.3.2009 16:32

Zabíjet mohou je humanisté.

Nechápu diskutujícím co je na tom nejasné.Zabíjet nevinné bombardováním Bělehradu v rozporu z mezinárodním právem je  humánní čin, podle těch kteří jdou po krku agentovi Minaříkovi za to, že bojoval na druhé straně studenoválečného pole, to by byl další humání kousek, sametáků- humanistů, podle hesla nejsme jako oni a také láska zvítězí nad lží a nenávistí.Přece musí být všem diskutujícím jasné, že když dva dělají totéž, není to totéž.Copak neví, že Pinočet v Chile pozabíjel desetitisíce nevinných, bez soudu, přitom " sametoví-humanisté" jej zvali po něžné revoluci do Prahy a ten největší humanista k  tomu nic nenamítal.

R.J. 11.3.2009 16:20

Jinak, "hrdina" kapitán,

bydlel někde pod Děkankou v Praze, snad přímo některý dům Na Klaudiánce, pak to po revoluci prodal. Nevíte někdo přesně?

jaja 11.3.2009 16:16

kecy

ja jaksi nechapu, kdyz sel Minarik do Nemecka jako radny emigrant, jak autor tvrdi, tak ze tzv. radnym emigrantum, kdyz prisli do financnich nesnazi, pomohli  komousi z CSSR.Ta registrace STB z r. 1967 je prava a do ciziny byl poslan uz jako agent.Takovych  emigrantu bylo vysazeno  na Zapad hodne. Treba Skutina a jini tzv. disidenti, chudaci pronasledovani a tudiz vsude vitani  s otevrenou naruci.

www racek 11.3.2009 16:15

Re: Minařík

věděl dost, neboj.

www racek 11.3.2009 16:15

Re: Tento tzv. "podvod" je vykonstruovaný, jedná se o o akci zpravodajské

tam nebyl jen minařík. ale jinak ho opravdu znám, přišel jsem s ním kdysi do styku, někdy počátkem let devadesátých, tedy s jeho obchodními aktivitami  a nijakou radost jsem z toho neměl.

o tom kdo komu ublížil, to není předmětem této debaty, ale není vždy vše jasné, jak to vlastně bylo. ty dopisy, pochopitelně, ve svobodce byl vždy nekdo před minaříkem i po něm, to víte ... jo já tak odvážnej nikdy nebyl. i když jsem poslouchal, jako asi každej, ne?

zajímavý bylo, když už za jakeše na koupališti slyším tranzistorák a jejich znělku ... a nahlas a volně. zvláštní. nikdo neprotestoval.

R.J. 11.3.2009 16:15

Re: Řekněte mi někdo o co vlastně jde!

Píšete v obecné rovině, dejte sem tedy některé konkrétní poznatky, ať víme, co jste za ptáčka. Jsem setsakra zvědav, na těch Vašich "deset procent".

vita 11.3.2009 15:59

Re: Co si vzpomínám, tak Minařík přivezl hlavně špinavý prádlo.

Nepochybně. A navíc nejspíš skutečně neschopa.

Ale zase - co tak mohl v RFE vyšpiónit? Že dělají propagandu?

vita 11.3.2009 15:58

Spíš to byly zvěsti agentury JPP,

odbočky to ruské OBS. Těch "zaručeně pravdivých" keců, co se tenkrát vyprávěly!

Pro nepamětníky - Jedna paní povídala a Odna bába skazála.

hafusak2 11.3.2009 15:13

Re: Řekněte mi někdo o co vlastně jde!

Přesně tak, neboť ten Liberec se dotýká dneška a tam prošustrované peníze zaplatíme jako daňoví poplatníci všichni dnes žijící. Navíc bych byl velmi opatrný s pojmem "justiční vražda", neboť jakékoliv informace o tomto procesu jsou shrnuty do dvou slov: "zinscenovaný proces". Neboť již nejsem nejmladší a mám dost velkou knihovnu, chápu, proč se v současnosti  o procesu musí mlčet. I kdyby byla pravda jen 10% a lež 90%, i kdyby se jednalo o jiný stát s jiným zřízením, tak by se ten soud konal taky. Jde jen o rozsudek a jeho výši. Je mi jasné, že mne teď pubertální pravičáci začnou rozebírat, ale takový je život. Když nejsou důkazy, nastoupí napadání.

magi 11.3.2009 14:22

Re: Tento tzv. "podvod" je vykonstruovaný, jedná se o o akci zpravodajské

opravdu si nerozumíme. Vidím,že jste určitě starší člověk asi jako já,ale věřte mi,byl to hoštaplér,kterej akorát udělal zle obyčejným lidem. Musíte přeci vědět,že komunismus ubížil hlavně obyčejnýmu člověku. Ponižoval a vykořisťoval jen chudáka. Když komunistickej šmejd něco provedl,tak ho za trest poslali dělat,aby poznal jak se buduje ten jejich sociálismus. Minařík napráskal na obyčejný lidi co do RFE psali. Ty to pak odskákali. Za Havla a spol, se vzal svět,ale za plebejce nikdo. Tomu dali co se do něho vešlo. Věřte mi to .