28.2.2024 | Svátek má Lumír


Diskuse k článku

GLOSA: Vizionáři v balíku

Kdosi dávno řekl, že cesta do pekel je dlážděna dobrými úmysly. Je nepochybné, efektivní a ve prospěch pacientů, aby zdravotní záznamy byly vedeny na jednom místě a byly přístupné každému jejich lékaři.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Tichý 17.5.2012 22:25

statni zamestnanci

Vsichni statni zamestnanci potrebuji provetrat perka. Vsechny ,rekneme optimalizacni snahy, jsou temito zamestnanci blokovany a bojkotovany.

I. Babková 17.5.2012 18:04

Není třeba přesvědčovat, stačí nařizovat a když se ti to nelíbí, jdi do Paďous

Učitele o užitečnosti státní maturity nikdo nepřesvědčoval, jen se direktivně nařizovalo, pak se museli všichni hodiny a hodiny školit, neb logistika věci je dosti komplikovaná. Profesně nikdo nezkvalitněl, jen se jeden víc a víc naštvával a i když o nutnosti nějakého solidního testování učitelé nepochybují, za tu současnou podobu by ruku do ohně nedali.

P. Čása 17.5.2012 15:54

Těžko komunikvat o systému, který nikdo nechce ...

protože daný fungující systém Vás připraví o možnost obcházet dosavadní pravidla a vydělávat navíc. Hlavně lékaře a pojišťovny. To bylo jasné od začátku, že tohle u lékařů neprojde. Navíc, papírové lékařské zprávy se dají snadno ztratit, když jde do tuhého (pacient má potíže), ale elektronické lékařské záznamy uložené mimo dosad lékaře, to už se špatně maskuje a ztrácí.

Nene, IZIP byl od začátku velmi dobrý nápad. Realizovaný možná trochu nešikovně a možná dokonce i trochu víc, tedy spíše formou tunelů, ale špatná komunikace není a nebyl hlavní problém tohoto projektu.

V. Ondys 17.5.2012 14:11

:))))))) U nás vždy všechno skončí na potměšilém MY

komunisté to dovedli k dokonalosti v sobeckém zájmu nejprimitivnějších papalášů pro jejich výsadní postavení, některým současným stranám to stále dodává užitečné šašky v cestě za lepším a mne to zase na oplátku naučilo jako nezajímavého jednotlivce, abych se spoléhal sám na sebe a v případě nezbytné nouze na samostatnější jedince ze svého nejbližšího okolí. :))))))) Nic příkladného pro kolektivisty naplněné :))))))) společenským optimismem.

J. Hanzal 17.5.2012 8:59

Vážený

pane Pilný, velmi rád čtu Vaše články, máte velmi dobré a trefné postřehy. Vždy situace dobře zmapované, ale chybí tomu alespoň malý náznak řešení. I když samozřejmě chápu, že jakákoli změna systému by šeredně uškodila všem zainteresovaným přerozdělovatelům, odkláněčům, prostě korupčníkům.