24.4.2024 | Svátek má Jiří


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
I-Worm 7.2.2010 23:48

Ha, ha, ha, to je dobré!

socani rozhazují, ale pravičáci hospodaří šetrně!

jirka.s. 7.2.2010 23:48

Re: "...jistý příspěvek dle počtu získaných voličských hlasů ..."

Ježíšikriste, a o to lákadlo snad přece jde, ne??? Copak myslíte, že by třicetikorunáči tam tu tisícovku nechali???

I-Worm 7.2.2010 23:46

Je to prosté, milý Watsone

politické strany, to jsou mafiánské famiglie. Mezi sebou se perou, ale proti lidem spolupracují.

čtenář 7.2.2010 19:46

Re: nádherný

Češi to tak mají rádi, když jim někdo barví hlavy lejnem.

J.S. 7.2.2010 19:44

Re: Hledání viníka

Lyžovačka nádherná. Okolí Božího Daru bez chyby. Jiříku prosím odpověz , kde že jsi to pracoval. Potával jsem se lidí a odpověď převážně byla. Který dement Ti to řekl, to ani na budovách KSČ nebylo. A jinak proč nejdeš, když tak krásně je ven. Ty jsi postižen, to teď neříkám sarkasticky, jestli potřebuješ pomoc napiš. Já lidem s určitým omezením nebo postižením oravdu rád pomohu.

MaR 7.2.2010 16:16

Re: "...jistý příspěvek dle počtu získaných voličských hlasů ..."

Tisícovka je příliš velké lákadlo. Ale taková stokoruna či dvě by fungovaly myslím dobře.

eertz 7.2.2010 15:32

Re: Rusti zlodeji na Ruzyni

Nediskutujte s ním.

Tento příspěvek je cílená propaganda Mafry a redakce NP - má za úkol znechutit lidem svobodnou diskusi.

alena 7.2.2010 13:28

nádherný

příklad legálního okrádání mnoha lidí trochou lidí ve velkém. Jdu blejt, velebnosti... dokud mám ještě z čeho.

jirka.s. 7.2.2010 13:11

Re: paroubkova hlava

Zajímavé, nepozná to ani strejdu s tetičkou ! Že by i u voslů byly dokonce rozdíly v yntelygenci???

jirka.s. 7.2.2010 13:07

Re: "...jistý příspěvek dle počtu získaných voličských hlasů ..."

Bingo! Volič by s volební obálkou hezky vyfasoval tisícovku. Platný hlas by byl pouze ten, u kterého by byla ona tisícovka zpětně přiložena, nu a zároveň by si ji mohla příslušná strana připsat na účet! Schválně, o kolipak by asi tak vzrostl ten účet  z liháče???

jirka.s. 7.2.2010 13:02

Re: PS

Jestli strany bijou černochy, to nevím, ale ty deb(ile) každopádně kopeš do mrtvol a čilouši typu bendy se ti smějí do ksichtu!!!

jirka.s. 7.2.2010 12:55

Re: V dávných kdy to stálo za n.ono

No to se to závidí, viď, když si se právě pocintal držkovkou v La Rocketu!!!!

Johana 7.2.2010 12:40

Re: paroubkova hlava

Ale strejdo, já jsem přece neřekla že na Paroubka přispívat nechci a na Topolánka ano. Oba jsou stejní - jeden za osumnáct a druhý bez dvou za dvacet. Jen jsem demonstrovala své zděšení, když na mě za zatáčkou vyjukne vepřová hlava.

pepazdepa 7.2.2010 12:32

Re: V dávných kdy to stálo za n.ono

Kdybys nekecal,brouku Pytlíku.

deb 7.2.2010 12:08

Re: PS

Jiříku, tak ony ostatní strany taky bijou černochy? Překvapivé, vskutku.

Pedro 7.2.2010 11:49

Re: Hledání viníka

Lesove, jak to bylo s tím přistáním Američanů na Měsíci (viz nick lesov 17.9.2009 - Jsem taky popírač přistání na Měsíci)? Pánové Lovell a Cernan ještě žijí, ale jsou to už staří pánové. Pokud máte zájem o diskusi s nimi (viz diskuse Barta Sibrela s Buzzem Aldrinem), tak se musíte tumlovat. Pokud by ještě do Česka přijeli, nebudete to mít do Prahy z Chomutova daleko.  

harpagon 7.2.2010 11:47

Re: Možné řešení

Volit  NOVÉ strany, stejně než se tam usadí, tolik nerozkradou, jako ty  zaběhlé a velké, které už mají vyježděné kanály. Ty malé, chtěji-li se tam udržet, to mají těžké, proti spiknutí velkých, kterým jde o EXISTENCI, nejsou zbraně. Nemají moc, protože mají málo!! No snad¨ lidé už nahlédli do  špinavých kuchyni profláknutých stran,  zkusme si objednat si u  jiných.

harpagon 7.2.2010 11:35

Re: příspěvek za mandát

unisono FUJJJ!

harpagon 7.2.2010 11:33

A´t si Paroubek, Topolánek a ostatní zaplatí své lepiče plagátu, ale ze SVÉHO!!

..A co by dělaly ty  agentury, které z toho cirkusu žijí...představte si, že by si strany dělaly kampaň samy, jak tomu bylo po r. 89,... jenže jak by to vypadalo, kdyby Topolánek , Paroubek lítali po republice s kbelíky a lepili plagaty. .. No když nechtěji, ať si ty lepiče zapaltí, ale  ZE SVÉHO, peněz mají dost!

harpagon 7.2.2010 11:28

Re: Odmítněme financovat politický předvolební karneval za miliony, jsou smysluplnější projekty..

Nechci přispívat na jejich předvolební populistický karneval. Po volbách spadnou masky a všechno je jinak. To se jim to křepčí za naše peníze, aby získali dobré koryto pro SEBE, velmi dobrá trafika, exekutor na ně nemůže. Pěkně si to pro sebe vymysleli!   Je to stéjné jako si platím ze svých konsesionářských příspěvků reklamu v televizi, kterou vůbec nepotřebuj!  Ti, kteří se dostanou až tam nahoru ať  vrátí část svých  nemalých příjmů straně, která jim k těm příjmům pomohla!! Co kdyby platili 20%  straně, která je dopohodlných křesel vynesla, ať si šetří na svou budoucí kampaň, ať se snaží, je to jejich "byzynys". Nenehme , aby si z nás dělali vazaly! Já a spoustu občanů k volbám nejdu, proč mám platit toto absurdí divadlo! Kdo skrachuje, ať se propadene do propadliště dějin a dostanou šanci jiní, kteří dají na zpětnou vazbu občanů. Možná, že by pak nedocházelo k politické korupci, třeba by tam bylo více těch, kteří sleduji jasnou viz a stojí za ni!  Účet, který, který je občanům v tuto dobu dostupný je žalostný, proč je mají volit znovu?

lesov 7.2.2010 11:26

Re: paroubkova hlava

Tu neznám, není to z dovolené? Které z těch hovad jsi ty? Na druhou stranu, nemohu uvěřit, že bys byl takový sympaťák, jirko s malým jééé... :o)

jirka.s. 7.2.2010 11:02

Re: paroubkova hlava

Nejspíš k téhle ( http://www.sklenak.net/hobby/kolo/jihrum/nahled/jihrum042.jpg ), viď, vosle ???

jirka.s. 7.2.2010 10:58

Re: V dávných kdy to stálo za n.ono

Zajímavé, že já z Chebu znám akorát Špalíček, za to  ty dokonce ředitelku místní zvláštní školy! Nu, konec konců, asi to s tebou nebude tak zlé, když sis za dvanáct let "docházky" dokonnce stihl zapamatovat její jméno. Tož jen tak dál, za dalších dvanáct let si třeba už nebudeš plést na lyžovačce pravou a levou rukavičku!!!

jirka.s. 7.2.2010 10:52

Re: Hledání viníka

Tož na té lyžovačce tě lituji! Oni prý nesvéprávné na vlek nepouštějí ani s doprovodem!!!

jirka.s. 7.2.2010 10:49

Re: V dávných kdy to stálo za n.ono

Tož na to slunko bacha. Doufám, že sis nezapoměl vzít kšiltovku ! http://www.mpsv.cz/files/clanky/716/jizni_cechy23.jpg

BTW: Já jsem úplně v pohodě! Posnídal jsem vaječnou omeletu ze dvou vajec, s nivou,  petrželkou a okurčičkou, zavlažil irskou kávou, usedl k PC a přivodil si úsměvnou náladu četbou "příspěvků" na NP jistého vosla a absolventa chebské zvláštní školy!!!

J.S. 7.2.2010 10:48

Re: V dávných kdy to stálo za n.ono

Prý Vás pozdravuje pani ředitelka Hartmannová. Že na té škole něco tak stupidního jako jste Vy ještě nebylo. Prosím Vás Vy jste se narodil nebo jste se vyskytl.

J.S. 7.2.2010 10:44

Re: Hledání viníka

jirko.s. Vy jste tak moudrý a říká se o Vás, že ze sekretariátu jedné strany dodnes pochvalné dopisy dostáváte. To je bohužel jedna z mála věcí, kde si Vy myslíte, že jste něco dokázal. Ale zvu Vás .Po obědě odjíždím na lyžovačku a když přemůžete svoji duševní demenci poznáte jak fajn to je.

jirka.s. 7.2.2010 10:38

Re: Hledání viníka

No, hlavně, že ty se držíš pořád v tom stínu a pro jistotu nesundáš ani tu kšiltovku!

http://www.mpsv.cz/files/clanky/716/jizni_cechy23.jpg

Vlado Z 7.2.2010 10:37

Tímto to nezachráníme

Myslím, že jistý příspěvek dle počtu získaných voličských  hlasů (ne dle mandátů) je naopak potřebný a může pomoci malým stranám, aby přežili -osloví-li alespoň část voličů- aniž by se nutně stali závislými od nějakého velkého sponzora. Protože u nás není společenská kultura jako v USA, kde Obama mohl získat miliony z minidarů řadových občanú. Zde řadovým lidem myšlenka podpořit finančně politika, kterému věří, ani nenapadne, takže strany jsou závislé na darech milionářů, v naprosté většině čekajících na oplátku protislužby. 

Takže žádný politik nepůjde do ulic žádat občany o příspěvek do stranické kasy, spíše se sejde někde v luxusní restauraci se správnými lidmi a domluví se rychle a tiše.

Takže navrhuji -příspěvek stranám dle počtu získaných hlasů nadále a výrazně limitovat náklady na volební kampaně-takových 10-20 milionů musí na upozornění občanů na blížící se volby bohatě stačit. Ti, kteří dění kolem sebe sledují průbežně, další informace před volbami nepotřebují, a ti, kteří svět kolem sebe nesledují, ať radši ani nevolí...

To, že současný systém financovaní je nastavený tak, aby upřednostňoval velké strany s dlouhodobě zajištěnými finančními toky, nejspíš nebude náhoda. A Váš návrh, promiňte, by současnou lobistokraciijen podpořil.

J.S. 7.2.2010 10:36

Re: V dávných kdy to stálo za n.ono

Jo Jo Jo tak jak jste se probudil do sluného rána. Asi nic moc.