27.9.2022 | Svátek má Jonáš


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
von 6.2.2010 10:31

Je to jasné,

nemělo by se samozřejmě přispívat ani jedné straně! Na tom, že nám tento názor vyvrátí politici, není nic divného, býýýda ale je, že na ruku těm našim vyvoleným jdou i politologové a média. Cesta lidstva je bohužel čím dál tím trnitější!

jirka.s. 6.2.2010 10:27

Re: Jasný případ pravicovosti

Jasně, nemouši! Vol velkého pingla a ten ti zajistí i dostatek hajzlpapíru! Nikdo ho totiž nebude potřebovat, protože budeme mít všichni na prdeli pavučinu!

jirka.s. 6.2.2010 10:24

"...a straníci by se museli víc snažit, víc ponížit, sejít ze svých piedestalů mezi lidi a začít se stydět za to, co dělali, ..."

Sejít mezi lidi??? To je velmi nebezpečné: http://storage0.dms.mediafax.cz/media/1/1/1687/2876345/3/paroubek2.jpg

jirka.s. 6.2.2010 10:19

Re: V dávných kdy to stálo za n.ono

Pleteš, jako vždy, franto! V dávných dobách to nebyly stranY, ale pouze jedna strana, a byla financována hlavně všemi jejími NEčleny!!!

Sibi 6.2.2010 9:09

Re: Do kamene tesat

Taky nechci financovat ze svých daní chod politických stran, ale myslíte, že by sponzoři dávali příspěvky jen tak? Všechno na světě je něco za něco.

pišingr 6.2.2010 9:01

Re: Jasný případ pravicovosti

Když jsem byl chlapec malej, vždy mi táta říkal: "Mysli dřív, než něco řekneš, pak nebudeš možná mluvit, ale nebudeš plácat kraviny!"

Vám se toho ponaučení patrně nedostalo, že?

český zvratek 6.2.2010 9:01

Čelem k masám, pane Kalousku

Motivace pana Kalouska vidím tak, že snížíme státní příspěvek a obratem navýšíme účelový přispěvek zámeckého pána Šťávy z Bechyně pro TOP09, za což v prvém kole usnadníme prosazení jeho virtuální pohledávky 14 mld. Kč v občany demokraticky zvoleném parlamentu s horní a dolní částí, popř. i komunálu ve městech a obcích a konečně i ve volených orgánech EU. Jen tak bude moci pan Šťáva opětovně navštívit kámoše doma v Německu, kam má prý vstup zakázán neb tam zkusil to obdobné co v zemi Čechů, jen s tím rozdílem, že v zemi Germánů mu to samozřejmě neprošlo. Je to zkrátka Kalouskoiáda!

krb 6.2.2010 8:45

Přesně ... již nastal čas privatizovat politické strany..:-D

PROKOP BUBEN 6.2.2010 8:40

Re: Nesmysl

Přesně tak....

PROKOP BUBEN 6.2.2010 8:38

JAK VIDNO

Divočák Tom má recht.......Systém zi založili ti, kteří nás chtějí otravovat a poškozovat snad věčně....

franta tyčka 6.2.2010 8:37

V dávných kdy to stálo za n.ono

a lidi neznali blahobyt, byly strany financovány nemalými příspěvky členů. Nebo se pletu?

Kain Václav 6.2.2010 8:12

Re: Jasný případ pravicovosti

Kdo by sponzoroval ČSSD,vždyť známe ty kteří je volí.Devadasát % z nich má nataženou ruku.

sokl 6.2.2010 7:48

Re: Jasný případ pravicovosti

sleduj rozhlas BRNO a poznáš jak se pořádají záv aody vlezení do zadku hejtmanovi a primátorovi a pravidelně se to okoření marxistickozelenou přednáškou - no krása,ani za komunistů taková servilita nebyla a toho lze vyjmenovat ještě mnohem více.Vyšší životní úroven na západě je proto,že tam umí lidé dělat a takoví kecalové jak jsi ty jsou-většinou- pro legraci.MNĚ SE JINAK VEDE VELMI DOBŘE i když se plače nad krizí-důležité je umět dělat,nechodit za školu a přemýšlet

Jindra S. 6.2.2010 6:56

Re: Nesmysl

A proč myslíte, že už se to teď neděje? Ty peníze od státu jsou pak jaksi navíc, na přilepšenou.

Já spíše nechápu, proč by strany měly vůbec mít reklamu a to kdekoliv jinde než ve svých prostorách. Pak by rovné strany měly obdobnou šanci se zviditelnit.

No a jedinou reklamu, kterou bych jako občan zasponzoroval by byla reklama na volby samotné - pouze s určením termínu. A možná ani to ne - pak by k volbám šli ti zodpovědnější.

jonatan 6.2.2010 6:55

Omyl!

Politické strany dostávají peníze od lidí, neboť stát jiné peníze, než ty co lidem sebere na daních, nemá. Však oni si to soudruzi dobře spočítali. Kdyby museli svoje strany vydržovat ze svého, brzy by zkrachovali. Oni jsou totiž lakomí až hanba! Brát nebo rozdávat z cizího, to ano, ale ze svého ani ťuk.

volič 6.2.2010 6:17

Re: Jasný případ pravicovosti

Nemo33. prosím tě nežvaň !!!Oranžový blbče...

orim 6.2.2010 5:11

Re: Nesmysl

bohaté firmy si už je kupují, oni rozhodují podle toho co chtějí ty firmy a ne co potřebují občané, proto by neměli ty příspěvky dostávat, jen nevím kdo jim to zatrhne, když o tom rozhodují oni

ale ale 6.2.2010 2:44

Re: Nesmysl

a to je duvod pro to, aby to calovali vsichni?

ktera napriklad bohata firma by si to mohla koupit? a jestli by mohla, proc nemuze uz ted, ten prispevek od statu tomu nejak brani? kolik dostala podle vas CSSD od statu a kolik podle vas utratila za podzimni kampan a soucasnou kampan? proc jsou zvyhodneny strany, ktere byly minule obdobi v parlamentu? jak se maji prosadit nove strany nez tohoto prispevku?

na tyhle otazky mate odpoved?

P 6.2.2010 1:57

Nesmysl

to si pak nějaká bohatá firma, koupí volby. Přece sdělovací prostředky velmi oblivňují veřejné mínění. Možná je to dobře míněné, ale nedomyšlené.

Svatopluk 6.2.2010 1:34

Německý přístup - JENŽE

tam, aby dostali, musí dodržovat určitá pravidla. Média také. Sousy také. Policie .....

Jirka 6.2.2010 1:23

Re: Jasný případ pravicovosti

A vy jste na tu hlavu upadl kdy?

Nemo33 6.2.2010 1:13

Jasný případ pravicovosti

ODSS jen když se jimto hodí!Tu  Tupol nadává všem do příživniků.A co on je nějaká díra v zákonů a socá jako poslední socan.U tak bezcharakterního člověka by bylo zajmavé.Za kolik by prodal svoji rodinu.Jako celá teflonová ODSS,které je celý stát ukradený!!Jen zkoušejí co by šlo ještě ukrást a co by jim prošlo.No volte je modří fanatici,ale nevykladejte,že Vás ten stát vůbec nějak zajmá!!!Víte proč na západě mají vyšší  životní úroveň.Nikdy tam neměli tak zkorumpovanou stranu jako ODSS!!

Míra 6.2.2010 1:06

Do kamene tesat

Ať si strany vybírají příspěvky od svých členů, ať si shání sponzory. Ale je naprosto nemravné si nemalé peníze vybírat z našich daní podle naprosto nemravného zákona, který přijal naprosto nemravný parlament. Je to do nebe volající nestoudnost všech politických stran ať už parlamentních tak i neparlamentních. Protože příspěvek za volby dostanou již od 1% hlasů.

JaS 6.2.2010 0:38

No jo,

jednoduchá pravda.