26.5.2024 | Svátek má Filip


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Josef 8.3.2006 3:17

Pravda bolí

Líp je zavřít oči a zalézt,
Pak nůžeme ještě zatleskat, jak pan prezident úslužně můuvil rusky - zvolili ho komunisti a kdo je to Putin, bývalý tajný agent, který postupně utopí každý odlišný názor, diktátor a bezohledný pán...
Myslím, že kritici Růžového pantera si to ani celé pořádně nepřečetli - ale všemu rozuměji, oslíci, kteří naletí na špek české televizi, která se nechá manipulovat - kým asi?
Svět chce být klamán, že - alespoň ta hloupější část... A ta věří kdejaké lsti a nechápe chronickou touhu po moci, předstírající lásku k svému lidu..
zdeněk 8.3.2006 19:15

Re: Pravda bolí

A jak myslíte že se choval Car? myslíte že ve své zemi podrovoval demokracii a rozdílnost názor? Ne. Rusko je země sama pro sebe, já vím že Putin byl agent KGB, že to táhne k diktatuře a vládě jednoho člověka. Je to prostě realita. když jsem přijela Olbraitová oznámit nám že NESMÍME vyvést techniku do iránu, tak jsme také stáhli ocas a poslušně splnili příkaz velkého USA. politika není o cti a pravdě, ale o lži a intrikách, o moci silnějšího. A o tom byla také tato návštěva.
zdeněk 6.3.2006 16:55

Jste blázni!

Rusko je země která nám dodává ropu a zemní plyn, směřuje tam část našeho dovozu.
A nějací blázni si myslí že když se tady Putin ukáže tak nemá nic jiného na práci než řešit
otázku lidských práv a čečensko..... velmi bláhové. Šlo především o ekonomické aspekty
a na nějaké kárání ruska nemáme prostředky a není k tomu ani důvod. Putin se alespoň
částečně omluvil za rok 1968, ale víc od něj asi čekat nemůžeme. Je potřeba pragmatiků
ne politických idealistů.
 
kuskus 7.3.2006 15:10

Re: Jste blázni!

Komouši si taky mysleli, že jsou pragmatičtí, se svojí pětiletkou, plánováním a SČSP. Z těch, kteří si také mysleli, že jsou pragmatičtí, ale neuměli odhadnout hodnotu lidské svobody si úspěšně vytvořili základnu, která tu po revoluci rozkradla většinu státu. Opravdu, nelze než se domnívat, že s touto pragmatičností za každou cenu nejdále dojdeme...obzvlášť, co se týče Ruska je na místě bezmezná důvěra, pokud možno nic nechtít vědět a pragmaticky počítat...aspoň chvilku, že.
Jiří K. 6.3.2006 14:00

Ty růžoví panteři sou dobrý ...

... tydlecty komici.
 
To už by snad museli zpravodajství v ČT konzultovat asi i s chovanci docenta Chocholouška.
 
PS.: Myslel jsem si, že stereotypní a zaujaté zpravodajství, jaké nám celá léta servírují veřejnoprávní rozhlas i TV vůči Rusku ale i Číně už nemůže být horší a tendenčnější a vida, oni se najdou exoti, kteří si dokonce stěžují, že ve vzácných výjimkách je to zaujaté a tendenční málo !!??
 
PPS.: Nebo se časy mění - musím přiznat, že mě v pátek ČR1 Radiožurnál příjemně překvapil, že do radiofóra namísto Štětiny, Procházkové a podobných pozval tentokrát pana Petránka - ten je alespoň v obraze a člověk se od něho skutečně něco dozví.
mt 6.3.2006 10:37

Bylo by naivní...

...kdyby  toto řešili presidenti při návštěvě , trvající pár hodin...
Ale je dobré , že se alespoň takto ti , co mají Internet , vůbec něco dozví ,  je to hrůza !!!
Ale nevidím to modře , spíš růžově až rudě , jak naznačují průzkumy a výroky pana premiéra o tom , že komunisti jsou demokratická strana...
Sch.glosátor 6.3.2006 10:33

Organizovaný zločin z východu ? Nic nového.

Jeho míra dosáhla intenzity, že bezprostředně ohrožuje zájmy státu a prorůstá do státních struktur. Inzerci trestné činnosti spojené s legalizací pobytu a zakládáním firem naleznete v příslušném denním tisku.
janoryna 6.3.2006 13:50

Re: Organizovaný zločin z východu ? Nic nového.

jaký zločin, spolupracují se samosprávou města Karlovy Vary. a tu neřídí KSČ, ale ODS. Takže je všechno v pořádku !
Zdena 6.3.2006 9:53

Růžový panter

Alespoň víme, kdo je Růžový panter!Místo, aby se zabýval korupcí v naší republice, začne se motat do politiky.Trapné - vlastně pobočka pana Havla
kiss 6.3.2006 11:09

Re: Růžový panter

madam, podle vás zřejmě korupce není politika. Hysterický tón vašeho příspěvku naznačuje, že máte ráda "klid na práci". Růžový panter píše o organizovaném zločinu, kterým se zabývá stejně jako korupcí.
PF 6.3.2006 9:03

Putin to nemá lehké

 Pantere podívej se na to objektivně, Putinův úkol je fungující Rusko. Proti němu stojí  50 dolarových miliardářů, kterým vožrala Jelcin za flašku vodky rozdal naleziště ropy, plynu, uhlí atd.
a pletou si demokracii s carskými zvyky,navíc většina z nich sedí v dumě. Pak tam má 50 milionů lidí žijících na hranici bídy, problémy s armádou, národnostní problémy a mafie.
Za mafie Putin nemůže to už zdědil,  ty vznikly když Jelcin rozdával majetky.
       
Mablung 6.3.2006 12:28

Re: Putin to nemá lehké

Puzzo napsal něco ve smyslu (nevím jestli to odněkud nepřevzal), že z dětí dnešních mafiánů budou úctyhodní podnikatelé. A ono to platí. Podíváte-li se na minulost miliardářů v USA, leckterý z nich získal majetek za hodně podivných okolnosti.
Ono se to v Rusku usadí, stejně jako se to usadilo v USA. Hodně lidem se to samozřejmě nelíbí, ale je to celkem přirozený vývoj. Zabránit tomu nelze, lze jen regulovat míru.
Zlý kukuč 6.3.2006 12:35

Re: Re: Putin to nemá lehké

Kennedyovic rodina zbohatla na pančované kořalce - nejlepší pračkou peněz jsou tři generace potomků. Není to hezké, ale je to tak.
kuskus 7.3.2006 15:03

Re: Re: Re: Putin to nemá lehké

No tak vždycky bylo nejjednodušší brát si příklad z těch největších sraček.
Vlali 6.3.2006 8:41

Stěžujme si všichni

Nevím proč by už tak nudné zpravodajství ČT mělo být zaplevelováno každým prdem co kdo napíše. Nic proti RP (kruci co mi ta zkratka připomíná) ale ať se drží svého kopyta. Nebo už u nás není korupce? Mezinárodní škádlení ať ponechá různým Štětinům a spol.
Petr Kohout 6.3.2006 7:30

Pokud je někdo tolik zamilován do evropské unie, že automaticky nenávidí jak Rusko i USA, tak můj příspěvek číst nemusí.

Pro ostatní - ruskojazyčné mafie jsou stejně zhusta čečenské apod. a hlavně nejde o oni oficiální, ani neoficiální součást ruského státu - tj. Putin je pronásleduje ze všech sil a určitě minimálně stejně, jako je pronásledujeme my (ono to totiž míň už nejde).
- v průběhu doby se ukázalo, že čečenská vysoká šlechta (oni se totiž společensky nacházejí "v Čechách v době knížat) se z větší části bránila Ruské nadvládě jen ze snahy získat osobní prospěch pro sebe a svou rodinu (na národ kašlala) a nyní tedy ze stejných důvodů Rusy podporuje (klid, mír a hlavně bezpečí před sousedním šlechticem je obrovská hodnota) a z menší části ze svatého přesvědčení, že všechny nevěřící (muže, ženy, děti i Tebe, vážený čtenáři) je nutno pobít.
L 6.3.2006 8:29

Ruske mafie jsou cecenske

Hlavni pro me je, ze tam v Mockbe maji toho vycpaneho Lenina, ze z toho plyne, ze jsou to magori, ozralove a zlocinci.
Cecenci jsou, na rozdil od rusaku, slusni lide.
Vlasta.on 6.3.2006 11:34

Re: Ruske mafie jsou cecenske

Si tam zajeď na návštěvu, blbečku.
Dušan Polanský 6.3.2006 7:13

No spíš bych to viděl tak,

aby žádná ČT1 nebyla. Dodnes jsem nepochopil k čemu vůbec je? Co je to objektivně? Snad se dožijeme časů, že i Růžový panter bude mít svou televizi a bude si informovat diváky jak bude chtít.
ok 6.3.2006 8:22

Re: No spíš bych to viděl tak,

Došane, mrkni na německou televizi, třeba na Phoenix, BR nebo 3sat, aby ses dozvěděl, k čemu také televize může být. Stav české televize (jak soukromé, tak veřejné), ale také stav české společnosti je katastrofální.
V Německu je normální, že společenské elity ze všech oborů (i podnikatelé) diskutují v televizi v hlavních večerních časech o situaci v zemi. U nás se MLČÍ. Už mi dost připomíná tu Krylovu písničku o mlčení. Je to katastrofa, tahle země jde civilizačně do slepé uličky.
Mejla 6.3.2006 6:22

Přítel V. Klause, zřejmě agent KGB Rebjonok (jméno, pod kterým vystupuje v ČR)

je velmi aktivní osobou v Sovětské Karlovarské Republice. Do ČR přišel jako "odborník na dozor v uranovém průmyslu" v 70. letech a již zde zůstal. Po r. 1989 namísto vyhoštění mu bylo umožněno hladce přejít z uranových dolů do Karlových Varů, kde rozvinul podnikatelské aktivity v oblasti hotelů atd. Jeho styky s V. Klausem, V. Dlouhým a dalšími "celebritami" by vydaly na samostatnou knihu. Česká komunistická policie věnuje více úsilí zatýkání demokraticky smýšlejících osob typu V. Hučína či lidí z okolí ODS, ale nikdy jsem neviděl, že by před televizními kamerami byl např. zatčen ruský mafián a poté transportován vrtulníkem. Asi zde žádní nejsou.
Josef 6.3.2006 2:24

Česká televize všeobecně dobře neinformuje

resp.informuje zkresleně, šíří polopravdy a tím manipuluje míněním občanů. Nikdy se nedovíte nic, co by se dotklo sv átosti některých papalášů, útočí spíše na soc.demokracii, přehlédne taková fakta, že V.Klaus byl zvolen prezidentem díky komunistům atd. Je to ptímo ostudné, že za tohle mají posluchači platit. Klaus má s Putinem hezký vztah, ignoruje sakutečnost,   k d  o  je tento bývalý tajný a\gent, který se snaží omezovat svobodu slova a nastolit znovu diktaturu, zavírá ty, kteří s ním nesouhlasí atd.
Je otázkou, co udělá Rada ČT!
Nebýt zahraničních televizí, nevěděli bychom např. o zpustošeném Čečensku a kdo poslouchá pouze "veřejnoprávní" televizi, je pořádně maten a zmaten, takže si plete pravdu se lží a sám dále hlásá nesmysly. .
 
Zlý kukuč 6.3.2006 0:06

No milý pantere, důvod je jednoduchý

ta tvoje zpráva je totiž plytká. Ne že bych byl nadšen úrovní zpravodajství ČT, ale skutečně není v lidských silách reagovat na každý blábol.
Josef 6.3.2006 2:27

Re: No milý pantere, důvod je jednoduchý

Přímo ukázkový příklad zmanipulovaného posluchače. Plytká! Blábol!To je přímo legrační.
onlooker 6.3.2006 7:18

Re: No milý pantere, důvod je jednoduchý

nenáročnost pantera
Branně Izolovaná Skupina 6.3.2006 9:14

Re: No milý pantere, důvod je jednoduchý

To jste zase Vy, pane Kašíku?
Číčikov 6.3.2006 12:14

Re: Re: No milý pantere, důvod je jednoduchý

Ne jeho kocour :-)