17.6.2024 | Svátek má Adolf


Diskuse k článku

VZKAZ: Vládo, postav se šíření ruského vlivu a strachu

Situace vyžaduje razantní sdělení, které pochopí i „žížaly“ v Kremlu, že na hlavu si kálet nenecháme.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Langer 1.3.2024 11:28

Tu už má L. Novák! ;-)

R. Langer 1.3.2024 11:27

No, to je jako o nás, ale my nemáme ani ten klacek. Takže? 8-o

R. Langer 1.3.2024 11:27

Hm, vzhledem k tomu, že důkazy po nalezené PO OSMI LETCH jsou tak jasné, jaké je svět neviděl, bych to raději moc nerozmazával. Mohlo by se ukázat, že to bylo úplně jinak. Stejně jako s těmi hoaxy. ;-D

J. Ptáček 1.3.2024 10:43

Už jim toho ke chlubení moc nezbývá, jenže na jedné straně na strachu, na straně druhé na chlubení je založena ruská existence. Úspěchy v kosmu fuč, stejně jako v hokeji a ve sportu vůbec. Jejich kultura živoří v nepřátelském zahraničí, domácí je tu k smíchu, jindy k pláči. Ale něco mají přece:

Největší klacek na své i cizí pochybovače. Krvavý, ale pořád hrozivý a když s ním začnou po bohatýrsku mávat, tak i účinný.

V. Němec 1.3.2024 10:41

Teď, kdy už je vše dávno jasné a není ohroženo vyšetřování, pořád čekám na něco přeci jen průkazného o těch zvláštních událostech ve Vrběticích.

Mlhavá momentka dvou chlapů někde na chodníku a krátké video stoupajícího dýmu nad valašskými lesy mi tedy nic neříkají.

Takhle je to jako v každé pohádce: Byli, nebyli, kde se vzali, tu se vzali...Čuk a Gek...Nebyli to obyčejní hodní lidé. Byli to Russsi!...

[>-]

J. Hruška 1.3.2024 10:04

No toto,! Žížaly z Kremlu nám kálí na hlavu, ?

P. Vychodil 1.3.2024 9:53

třeba by obdrželi i pásku člena PS VB....

P. Vychodil 1.3.2024 9:51

Jak může vláda zastavit šíření strachu z Ruska, když jej sama rozsévá jak jen může ?

Nedivím se, že slabší jedinci již dávno podlehli, gatě plné exkrementů, zdegenerovali na vyděšené mopslíky, kteří tu strachy kňučí, jinde zuřivě štěkají...nejen na domnělého agresora., který se údajně už chystá na nás, ale i na okolí, které je v klidu...

D. Laurencikova 1.3.2024 9:42

Nikdo nikoho neplatí z Ruska za to, že píše do diskuze na NP. To je opravdu velmi slabomyslné nařčení, za jaké by se normální člověk styděl. Nebo vás snad platí Kijev za ty vaše zmjaty?

P. Hatina 1.3.2024 9:34

Proč jenom vláda?? Aj aktivní občané se mohou zapojit. Buď se přihlásit do armády, a podobně,. a nebo kdyby se třeba styděli, tak můžou držet noční varty třeba v těch Vrběticích i privátně, a kdyby se tam zjevil nějakej te ruskej agent, tak to hned nahlásili na VB :-)

J. Rejzek 1.3.2024 9:15

To nebylo dobré pane Baráku tahat sem ty Vrbětice. To byl extrakt neumětelství a čučkařství našich bezpečnostních služeb. Úsměvné jsou také" pokusy" o otravu Novičokem. Otrávit tímto jedem někoho jenom napůl, to opravdu dokáží jenom Rusové.

Píšete, že v Česku čekají na odstranění tisíce soch , pomníků a desek. Nakoec to odnese i Karel IV, antisemita, který v Norimberku prodával měšťanům židovské domy i s jejich majiteli, dávno před pogromem, který tím pak vyvolal. Pak ten Komenský, který napsal "zvací dopis" , aby nás přišli protestanti zachránit před katolickou chátrou.

Nakonec zůstanou jen Lavičky Václava Havla ,hlídané kamerami, aby je příznivci stále neničili.

K. A. 1.3.2024 9:13

Postavte se strachu! Hrozí nám úplně strašné věci! ;-D

P.S.: A kontrola ruských občanů? Může jich tady být spoustu, kteří se vydávají za ukrajinské uprchlíky a nikdo to nepozná, protože většina Ukrajinců u nás mluví rusky a ne ukrajinsky. Ani nemusíme vědět, že jsou to ruští občané.

M. Zasazabanovaný 1.3.2024 9:02

R^

L. Šimon 1.3.2024 9:00

Panebože to je zase blábol.

L. Hančar 1.3.2024 8:50

Běž si, pomatenče, lehnout do zákopu na východní frontu a bojuj za tu tvoji zelensky zelenou demokracii s motlidbou za lejno v bidetu na rtech. Až budeš kopat ten zákop, možná narazíš na kostry podobných pomatenců. Namísto pozdravu ti zaklapou holými čelistmi: Merde!

P. Čech 1.3.2024 8:50

Máte pravdu. Bohužel tito, Vámi zmiňovaní fanatici vládnou politickým stranám (všem) a ničí tím budování skutečně demokratických států, kde si občané vládnou sami. Tady je ten zásadní problém ve vládě a moci politických stran a jejich fanatiků, hájících jejich ideologie proti vůli občanů.

A. Renjascu 1.3.2024 8:47

A pane Církvo, jak byste naložil s občany USA, kteří podporovali a podporují invaze USA např v Afghánistánu, Iráku, Libyi, Sýrii (kterou okupují dodnes)... Také byste je vyhostil či je raději dal do kriminálu? A nebo se vám zdá minimálně 4,5 milionů mrtvých v důsledku invazí USA jen za posledních 23 let málo a je to pod vaší rozlišovací schopností?...

P. Čech 1.3.2024 8:46

"Je to nedůstojné a budí pohrdání tímto státem"???

Podle mne pohrdání tímto státem budí něco zcela jiného, pane Baráku. Především jeho protiústavní vznik, kdy bylo bez účasti občanů rozhodnuto o rozbití společného československého státu. Dalším důvodem pophrdání je skutečnost, že od 4. srpna 1306 představitelé tohoto státního útvaru neustále lezou a cpou se do zadků všelijakým cizincům, ať jimi jsou Poláci, Němci, Rakušané, Francouzi, Angličané, Sověti a Rusové či nejnověji USA a EU. S jedinou výjimkou vlády Karla IV žádná státní suverenita v žádné oblasti. Vyskytne-li se zde náhodou nějaký vynikající jedinec, je ihned médii označován za českého George Washingtona, českou Marylyn Monroe a pod. Je to nanejvýše trapné, ovšem nemálo hlupáků to novinářům s prominutím žere. Na takový stát při sebevětší vůli nemůže být hrdý mikdo.

D. Laurencikova 1.3.2024 8:46

R^R^R^

D. Laurencikova 1.3.2024 8:45

Cinnost proti nasi vlasti vyvijite VY! Nebo jak to z vaseho hlediska prospeje nasi vlasti, kdyz z ni lide jako vy delaji cil pro ruske rakety?

A. Renjascu 1.3.2024 8:41

Pane Církvo vaše rusofobie je zde známa a vaše lhaní rovněž. Odpovídal jsem vám na vaše nesmysly v minulosti již opakovaně a skončilo to vždy vaším odmlčením. S komunisty si naše rodina v minulosti užila až až včetně vězení a tak pozdní antikomunisté, kteří se náhle zrodili po roce 1989 a v každé druhé větě o svých názorových oponentech používají slova proruský, bolševik, Stalin, Bilak, živly... na mě moc dojmu nedělají. Zkuste použít nějaké konkrétní fakta a argumenty a ne ideologické žvásty. Ty si můžete schovat na nějakou schůzi vaší partaje, tam to dojem udělá, ale na mě v mém věku asi už těžko...

L. Burget 1.3.2024 8:36

Číst výklady nenávistného fanatika může být i poučné. V tomto případě třeba vidíme, jak snadno jsou tito fanatici schopni ideologického obratu o sto osmdesát stupňů, jako je panem Barákem zmiňovaný pan Štětina. Ruský exprezident Medveděv, který byl přezdíván "Ruský Obama" je nyní naopak tím nejagresivnějším fanatickým zastáncem tvrdé linie vůči Západu. Nelze pochybovat ani o tom, že ruský propagandista Sovoljov známý svými hysterickými návaly agresivity vůči západní civilizaci by v případě změny ruského režimu ochotně sloužil režimu novému.

S fanatiky je prostě zásadní problém v tom, že nemají žádné morální mantinely a zásady, oni mají jen svůj fanatismus a ten je z principu nespolehlivý a nestálý.

V. Církva 1.3.2024 8:29

Ano nacismus rozhodně nebyl dobrým nástrojem proti komunismu. Byl méně zákeřný ale horší.

F. De Winter 1.3.2024 8:29

Církvo, ty jsi bolševik jak z učebnice. Blbové, jako jsi ty, jsou podhoubím každého totalitního režimu. :-P

D. Laurencikova 1.3.2024 8:28

Naopak, vy nejste schopen skryt vase bolsevicko-fasisticke smysleni. A ani tenkrat vas nelze jen tak vyhostit, nebo do kriminalu. Leda az neco konkretniho vyvedete. Pamatujte si to!

V. Církva 1.3.2024 8:27

Tak autor měl pravdu s proruskými zrádci. Jen se možná příliš zaměřil na Rusy. Znal jsem i takové, co jejich rodiny odešly k nám těsně po bolševické revoluci. Některé Stalin po válce odvlekl a umučil, jiní dokonce pomáhali v roce 1968 na naší straně. Přesto, ruskojazyčné mafie mají u nás tradici. Navíc ale, Bilaků u nás bylo vždycky dost.

Článek měl být o jasném zátahu na všechny proruské živly, co vyvíjí činnost proti naší vlasti, ano jako jste vy.

D. Laurencikova 1.3.2024 8:25

Co to je zase za nesmysly, pane Cirkva? Jednak si dovedu predstavit, jak jste loyalne bezel sveho casu podpsat "Antichartu". Dale by me zajimalo, v jake dejinne etape to dava smysl, vytvaret ruzna obvineni z podvratne cinnosti, nebo velezrady, bez ohledu na dukazy? Vy o sobe obcas prozradite neco zajimaveho, to se musi nechat.

Koho myslite temi neloyalnimi v Nemecku krome Rusu? Ty, kteri se zcela nepodvoluji novodobe levicove diktature?

M. Kocián 1.3.2024 8:25

Tak mírné tresty nebyly ještě ani v ranném novověku. Ale to je jen technická poznámka. Také by se dalo vzpomenout na Pearl Harbor.

P. Pepax 1.3.2024 8:22

Rv no comment.

V. Církva 1.3.2024 8:19

Co nám tu překrucujete dějiny? Rudé právo bylo bolševické a dnešní Rusko neobolševické. Nějak jste si popletl strany? No, autor se zaměřil na Rusy z nichž je u nás hodně protiputinovských. V tom s ním úplně nesouhlasím. Stačí pozavírat a vyhostit proputinovské živly včetně neruských.