Diskuse
UDÁLOSTI: Zatímco válčíme proti islámu...
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J. Jurax
Nesouhlas
s názory v článku prezentovanými.
A že nemůžu bez prohlídky na Hrad je problém, jenž pro mne jako obyvatele moravských provincií opravdu není ani náznakem prvořadý. Koneckonců už jsem tam kdysi byl.
Re: Nesouhlas
S tím Hradem je to ovšem trapárna, ač i jako Pražák tam nechodím.
Aby se Zeman z těch trenýrek neposral.
Re: Nesouhlas
Dříve se mohli všichni po.srat, že na Hradě nejsou dostatečná bezpečnostní opatření a že stohoven si klidně mohli vylézt na střechu.
A jinak, prezident ty opatření asi nenavrhuje.
Re: Nesouhlas
Co jste chtěli, máte, Vy, kteří jste hýkali blahem, když několik de bilů z nějaké prý umělecké skupiny Ztohoven ukradli prezidentskou standartu, poničili cizí majetek (střechu na hradě) a chovali se jako vandalové a duševně méněcenní jedinci. Docela by mne zajímalo v jakém opravdu uměleckém oboru jsou "umělci". Jsou snad spisovatelé, malíři, sochaři či herci? Nevím, neznám je a ani po tom netoužím. Podle mne patří do sanatoria pro duševně choré.
"Podle mne patří do sanatoria pro duševně choré."
Dal bych je na cimru hned vedle Zemana s Mynářem.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz