20.6.2024 | Svátek má Květa


Diskuse k článku

PRÁVO: Slyšíte to ticho?

Slyšíte to ticho?! Média hlavního proudu ani nehlesnou. Asi proto, že kdyby o tom jejich novináři napsali, museli by hned ve druhé větě dodat: My jsme ti pitomci, kteří za to nesou spoluodpovědnost, protože jsme po celou dobu poslušně přitápěli pod kotlem!

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kyselková 31.3.2015 0:10

K tomuto marasmu

by se měl vyjádřit ombudsman p..Křeček, který se tehdy pochlapil a podrobně vysvětlil hrůzu, která byla při arbitráži předložena. Trhl se tím od bandy hlupáků, kteří klidně potopili tak  nehoráznou částkou arbitáž. Asi ho kolegium socanů ostře umlčelo.

J. Stejskal 30.3.2015 23:58

Docela bych byl rád,

kdyby si pan Štěpánek sebral prachy a držel konečně hubu.

P. Papež 31.3.2015 8:23

Re: Docela bych byl rád,

Byl bych rád, kdybyste držel hubu. Bez peněz.

J. Stejskal 31.3.2015 10:01

Re: Docela bych byl rád,

Co vy byste rád, je v této debatě irelevantní.

K. Drobková 1.4.2015 16:52

Re: Docela bych byl rád,

https://www.youtube.com/embed/Hodomt6bBOw

Č. Punčochář 30.3.2015 20:29

Bylo by zajímavé

o tyto náhrady jmenovitě zažalovat, na základě pravomocného rozsudku, jmenované pány poslance., aby se odkopali ještě více.

J. Jurax 30.3.2015 23:02

Re: Bylo by zajímavé

naší čačtí zastupičové nesou za své činy jen politickou odpovědnost. Tedy nenesou žádnou. Takže je nelze žalovat.

Navíc blbost není trestná.

L. Novák 30.3.2015 18:08

Parazit Štěpánek z ODS dostane zaplaceno

za podporu zlodějen Vladimíra Železného (nezákonné vypovězení smlouvy ...) z pozice funkce radního RRTV. Desetimiliardový tunel na kapsy českých občanů (prohraná arbitráž CME vs. ČR - zmaření investice do TV Nova přes nastrčeného Železného a CET 21).

Štěpánku, že se nestydíš!

P. Vaňura 30.3.2015 19:26

Nezákonná investice přes nastrčenou osobu

To celé spískala Pravda a láska, která se za 11 miliard ze STÁTNÍ KASY zbavila Železného, který se vymknu kontrole. Nezapomeňte, že se jednalo o 1. kanál ČTV, který byl privatizován "ZADARMO výhradně do čských rukou." Lauder tam neměl co dělat!

Mimochodem, V. Klaus byl proti tomu, aby se kanál dal komukoliv zadarmo!

P. Papež 30.3.2015 17:48

Stát nemá

Stát nemá zaplatit miliony. Ty musí zaplatit idioti, za stát se vydávající a rozhodnutí přijímající (Špidla + squadra

lehkoživek zvedající ruku podle nařízení strany v parlamentu).

Stejně tak jako v kauze tří "trafikantů" (jak byla kauza nazvána) by mělo zaplatiti miliony Olomoucké státní zastupitelství v čele s Ištvánem, který by měl pykat i za státní rozvrat (dodnes není výsledek Nagyová-Nečas, i když velkohubý Ištván tomu dával 3 měsíce).

L. Severa 30.3.2015 16:41

Starosta z Horní-Dolní je osočován,

protože udělal mylné rozhodnutí, což obci způsobilo škodu několik tisíc korun. V některých obcích se do zastupitelstva nikdo moc nežene, zatímco o poslanecký mandát je poměrně zájem. Bodejť by ne - plat docela slušný a zodpovědnost žádná(pardon, je odpovědný voličům). Za sebepitomější hlasování, při kterých vylétnou miliardy(i stovky miliard), nenese nikdo zodpovědnost. Voliči takové kopance moc nevnímají, nebo zapomenou a pan poslanec má funkci třeba doživotně. Pane starosto z Horní-Dolní, nechejte obec obci a dejte se zvolit do parlamentu.

M. Moravcová 30.3.2015 17:35

Re: Starosta z Horní-Dolní je osočován,

jak někdo psal dole. 30 tisíc za předsednictví v dozorčí radě si ten Franta z HorníDolní představit dokáže, ale 10 miliard pro podvodníka Laudera ne. A v tom je zakopaný pes.

J. Kučera 30.3.2015 15:52

Vidím to zcela jasně

Polovinu škody zaplatí Špidla jako hlavní viník, třetinu pání poslanci jako jeho poskokové a o zbyteček se podělí televizní rebelové (pánové Svěrák, Krauz a celá ta spacáková  parta dalších) a je vyřešeno.

P. Vaňura 30.3.2015 15:13

Myslím, že pokud by soudruh Adolf Hitler potřeboval

ilustrovat svou tezi o "demokratické žvanírně," soudím, že sledování včerejších OVM na téma tunelu Blanka by mu přineslo víc materiálů, než by mohl vůbec kdy doufat. Taková snůška alibismu, nekompetence, shazování viny z jednoho na druhého se jen tak nevidí.

Proč to sem dávám.

Kauza TV Nova, ÚMYSLNĚ prohraná arbitráž, jejímž cílem bylo zbavit se jediného média, které nebylo v područí Pravdy a lásky, další útok P. Dostála na TV Nova, který ztroskotal díky statečnosti Jany Bobošíkové, NEJNOVĚJŠÍ zaplacení milionových náhrad třem bývalým poslancům ODS v kauze tzv. "poslaneckých trafik," TOTO VŠE má jeden SPOLEČNÝ JMENOVATEL. Je to snaha medií, kontrolovaných Pravdou a láskou likvidovat protivníky politiky, která se čím dál více vzdaluje od zájmu občanů. Kauza "poslaneckých trafik," jejímž cílem byla likvidace ODS, např. plnila program ČTV několik MĚSÍCŮ!!!!

Takže nás daleko více zajímá, že ten či onen byl v mobilu nazýván "kolibřík," než katastrofální situace kolem tunelu Blanka, způsobená VÝHRADNĚ politiky TOP 09 a ANO. 35000 měsíčně za členství ve správní radě dojímá diváka mnohem více, než 45 miliard ROČNĚ, vydávaných na tunel, zvaný "Podpora OZE."Myslím, že 6 milionů, které stát zaplatil v rámci mimosoudního vyrovnání třem bývalým poslancům, by měli uhradit ze svého pánové Ištván a Šlachta!

A teď se Pravdě a lásce zase nelíbí, že část občanů nechce jejich lživé vysílání financovat! Oni žvaní o svobodě slova, tu ale chtějí jen pro sebe. Nevšiml jsem si například, že by cokoliv udělali pro odstranění verbálních "trestných činů" dle paragrafu o "hanobení národa, rasy a PŘESVĚDČENÍ," který odporuje sám sobě a jediný způsob, jakým může fungovat je jeho překrucování a výklad dle zájmu "kohosi."

M. Moravcová 30.3.2015 17:32

Re: Myslím, že pokud by soudruh Adolf Hitler potřeboval

Přesně tak. "Zničte krtka (ODS)", jakýmkoliv způsobem. Že přitom ti dobroserové používají těch nejpodlejších křiváren, jim nevadí. U Halíka se vyzpovídají.

Z. Rychlý 30.3.2015 15:01

Seber si svůj miliónek,

a zmizni. To by za ty prachy docela stálo. Každá rada v podstatě stála za prd, jako každé těleso jmenované  naším slovutným  parlamentem, ale ta vaše, ta stála za dva.

Špidla toho udělal hodně  nedobrého, ale tohle bych mu moc nevyčítal. Spolu s právníky jste se napakovali, tak si to seberte a neobtěžujte.

J. Stejskal 30.3.2015 23:59

Re: Seber si svůj miliónek,

Souhlasím.

Z. Vostrejš 30.3.2015 13:22

A máme to tu zase.

Stát má zaplatit ..... Proč stát ? Viníci jsou, jak se zdá známi, tak ať platí. Proč mi stále někdo ořezává mou nevelkou výplatu, aby tím zaplatil své chyby. Člověku je z toho smutno.

J. Kulheim 30.3.2015 14:48

Re: A máme to tu zase.

To, že "stát" bere lidem, kteří pracují v produktivní sféře, čím dál víc peněz je moc smutné. Většina lidí v tomto státě si neuvědomuje, že stát je obírá cca o 80% jejich výdělku. Na dani z příjmu, sociálním a zdravotním pojištění je to cca 45% a k tomu nutno připočítat DPH v obchodě, daně spotřební, z nemovitostí, silniční, sluneční, dále různé poplatky, atd. Jaké služby za tyto peníze dostáváme?

Parta socialistických dobráků na čele s pány Sobotkou a Babišem potřebují čím dál víc peněz. Sobotka na rozdávání svým voličům a pan Badiš na to, aby dostával čím dál vyšší dotace. Není daleko doba, když se přestane vyplácet pracovat.

K. Janyška 30.3.2015 10:30

Jasné jako facka, Petře. Skoro mým jazykem.

Ale ono o pravdu nikdy nejde. Novinářům o prodejnost plátků a voličům a politikům o útok na své oponnenty. Likvidace pro mne nejkvalitnějšího a nejsečtělejšího našeho politika Petra Nečase byla obdobou a stejným krmivem pro tytéž. Ale tak to už na světě chodí... Dzp.

V. Novák 30.3.2015 10:19

Stát se odvolá... Takže rozhodnutí není pravomocné?

Tak co se s tím nepravomocným mezirozhodnutím lezete?

J. Kulheim 30.3.2015 10:33

Re: Stát se odvolá... Takže rozhodnutí není pravomocné?

Vy zatím neurčujete to, co kdo může a co nesmí. Takže Vám potom není nic.

V. Novák 30.3.2015 13:18

Re: Stát se odvolá... Takže rozhodnutí není pravomocné?

Však se jen ptám, proč opruzuje s pitomostí.

Rozhodně mu opruzování s pitomostí nezakazuji... Jen houšť a větší kapky!

M. Moravcová 30.3.2015 17:26

Re: Stát se odvolá... Takže rozhodnutí není pravomocné?

protože jsou lidi, kteří si to chtějí přečíst a kteří panu Štěpánkovi fandí, protože republice ušetřil spoustu peněz.

J. Pluk 30.3.2015 10:18

Nejde bojovat s argumenty, pošpiníme tedy toho kdo je vznesl

Přesně tak se chovají zdejší přispěvatelé kteří poukazují na osobnost P. Štěpánka.

Ve skutečnosti to co říká je naprostá pravda. Nejde jen o ten šlendrián co Špidlova vláda napáchala, nejde ani o to že ti lidé jsou stále ve vládě.

Jde hlavně o to, že v dnešní době totálně selhává žurnalistika. Noviny přetiskují zprávy Reuters, nebo jen statě a údaje z ČTK, které v podstatě nikoho nezajímají. "Investigativní žurnalistikou" je cesta na místo hromadné havárie, pár snímečků a k tomu nějaké ty řádky o tragédii. Roli, kterou by měli novináři skutečně plnit, pak musí vykonávat blogeři, kteří samozřejmě vnesou své osobní stanovisko - což ovšem novináři dělají také. A díky tomu, že novináři tak zoufale selhávají, je z lidí jen poslušné stádo, ničeho si nevšímající.

M. Nemecek 30.3.2015 9:40

Zase jeden.který byl "neprávem" ukřižován...

Pan Štěpánek by neměl na sebe mnoho upozorňovat,jeho /a dalších,kteří v té době dohlíželi na "čistotu" ČT/ působení v Radě je dozajista ještě v živé paměti.Jeho vrozená poctivost,nestranost a potřeba se vždy ukázat na té "správné" barikádě je dostatečně známá.Tyto přednosti jej předurčily,aby se stal tím užitečným mouřenínem,za což byl po zásluze posléze vyhozen.

Z. Švrček 30.3.2015 10:14

Re: Zase jeden.který byl "neprávem" ukřižován...

Voni moulo vůbec nevědí, o čem mluvějí. Vědí voni vůbec, že byla další arbitráž - šlo o tzv. TV3, kdy po vzoru a pod vlivem úspěchu Laudera bylo žalováno po státu o další 3 mld Kč a tuhle arbitráž stát s notným přispěním P.Štěpánka jako svědka vahrál? Vědí vini moulo, že přesně tohle se tehdy mělo a mohlo stát i v případě oněch 10 mld nebýt fachidiotů z řad státu, medií i některých dnes valmi významných osob z prostředí justice (myslím tím především Rychetského)? Místo toho si právě voni usmyslejí, že znají Štěpánka daleko nejvíc, protže si nechali celou dobu olizovat mozek právě od těch, kteří to všechno pohnojili a nestydějí se to napsat do diskuse! Holt další užitečný ...

J. Urban 30.3.2015 9:01

No, většinou Štěpánka nečtu. Tady, protože jsem

pochopil, že jde i o mé peníze (jen drobné, že...) jsem přečetl - a nejsem překvapen. Jakékoliv pochybení státu, jeho aparátu, zaměstnanců či volených funkcionářů vždy platí řadový občan, nikdy ten, který tu škodu způsobil. To jsou výhody české zastupitelské "demokracie" - tedy výhody pro ty, kteří se v ní umějí pohybovat a dostanou se ke korytům ať už zvolením, jmenováním, uzavřením pracovní či jiné smlouvy atd. - platy jdou, odpovědnost za práci a rozhodnutí naprosto nulová. Tady jde jen o 15M, čili každý z nás zaplatí 1,50 Kč. Tunely za miliardy na obraně, dopravě, vnitru, místním rozvoji, živ. prostředí atd. atd. zatěžují naši kapsu mnohonásobně více - a zvedne to někoho ze židle?

V. Kain 30.3.2015 10:39

Re: No, většinou Štěpánka nečtu. Tady, protože jsem

Socialisti to je vůbec parta pěkných pokryteckých šizuňků.V roce 2005 všichni doslova všichni hlasovali pro mega zlodějnu fotovoltaiku.A že se tam ti Sobotkové,Mládkové a další drží? Je to práce voličů.Přitom konkrétně za Sobotkou je těch lumpáren docela dost.O neschopném,ale spíše všehoschopném Špidlovi je škoda něco psát.Sobotka dneska chodí jako polobůh,Konečně se mu splnil sen a stal se premiérem a zase díky jeho věrným voličům,kteří nejen že jsou jednodušší,ale navíc dost závistiví.

I. Mertl 30.3.2015 8:24

Chápu

pana Štěpánka, že je rozmrzelý. Špidla mu utrhl řetízek od záchodu. Je mi to však opravdu, ale opravdu úplně jedno, minimálně autorovo a páně Žantovského působení v Radě mi vždycky připadalo mírně řečeno pochybné, Lauder nelauder. Nechápu, proč je osobní stížnost publikována na Psu, pánové Neffe a Wagnere.