26.11.2020 | Svátek má Artur


Diskuse k článku

POLITIKA: Vláda demokratů, radikálů, nebo nové volby?

Vzájemná ochota spolu vyjednávat panuje jak v hnutí ANO, tak v sociální demokracii. U babišovců mají prý námitky jen tři poslanci, ale budou loajální. Tak to aspoň zaznělo po sobotní neformální schůzce poslaneckého klubu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Pokorný 22.3.2018 11:06

Jsem

pro předčasné volby. A klidně by socani mohli vypadnout z parlamentu. Nikdy nedrží sliby nebo program či závazky. V této partaji, říká si sociálně demokratická, působí lidé od pohledu jako podrazáci a křiváci. Nejde jim o zájem státu, ale o ně samotné. Jako ve většině ostatních partají.

Pro mne nejpřijatelnější je menšinová vláda, nebo ANO-SPD-KSČM. Ostatní partaje kvůli jejich proklamovaným morálním principům a pevností v názorech a jejich boji za občany a demokracii i svobodu( jen se směju) se samy vyřadily. Ale není všem dnům konec. Uvidíme, jak dlouho vydrží ty principy a morálka u těch partají vzdorovat výnosným a bezstarostným pozicím při podílu na vládnutí.

K. Janyška 22.3.2018 19:00

Re: Jsem

Jsem také pro předčasné volby s přáním, aby lidi konečně zařízli toho pro mne vrahouna a podvodníka a zločince z estébáckého a komunistického agrofertního ANO.

Stydím se za to, že nemáme českého premiéra... Dzp.