25.4.2024 | Svátek má Marek


Diskuse k článku

POLITIKA: Nekritická politika vůči Izraeli poškozuje české zájmy

Česká diplomacie byla jediná z celé Evropy, která se minulý týden postavila proti zvýšení statusu Palestiny v OSN. Tímto krokem, který znamená popření naší dlouhodobé podpory myšlence existence samostatného palestinského státu, si Česká republika těžce zkomplikovala své politické i ekonomické postavení na Blízkém východě a v celém arabském světě.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Krátký 10.12.2012 4:51

Re: Pane Roučku,

Nejenom EUROPOSERA  ale i TRUBEC, bohužel za naše peníze. ČSSD by si měla své užitečné idioty platit v Bruseli sama - ostatní partaje rovněž, ale bez státní podpory. Pane Roučku, jděte se bodnout  - plácáte nesmysly

J. Hejna 10.12.2012 8:15

Re: Pane Roučku,

A z čeho by je ta Brusel asi tak mohla platit?

T. Marek 10.12.2012 15:57

Doplatíme...

Proč jen jednou????

J. Jurax 10.12.2012 0:56

No, co taky od socana a eurohujera Roučka čekat

než podporu palestinských teroristů a zbabělého postoje EU, které je pod záminkou humanitární pomoci finančně podporuje.

ČR tentokrát aspoň symbolicky zachránila čest zbabělé Evropy a EU.

T. Pansky 10.12.2012 0:33

Autor opet kritizuje bez ochoty rici vlastni nazor ci doporuceni, ktere...

... by bylo schudne.  Palestinci zatim odmitali jakakoliv reseni.  Jakykoliv ustupek povazuji za slabost a povzbuzeni pro dalsi pozadavky postavene predevsim na krvi.  Autore, jake je tedy reseni?  Spojene staty liji penize do Izraele, EU dela to same pro Palestince.  Clovek se musi divit, odkud se berou vsechny ty zbrane, ze?  Americka zahranicni politika pod vedenim Hillary Clinton (Demokrate) se mohla podelat blahem nad "svobodnym" Egyptem.  A prave pres tento Egypt jsou pasovany zbrane do Palestiny.  ... Vseobecne receno, svetova levice rada dela zahranicni politiku, ale bohuzel, nevi co delaji.