20.4.2024 | Svátek má Marcela


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Fišta 8.1.2009 15:39

Re: Hovský, i když komunismus zpátky nechci...

Kdy pochopíš, že se SVÝM majetkem si můžu dělat, co uznám za vhodné? A jestliže jsem grázl, nebo blbec, tak ho i zničit?

roup 8.1.2009 0:12

Re: Tady je potřeba

Zdá se mi,že to berete jako plus ,které se má uchovávat jako oko v hlavě.?:-)

týpek 8.1.2009 0:10

Re: Tady je potřeba

Kdo se dlouho vyvíjí-je levicový?Já myslel,že levicoví intelektuálové,opíjeni vínem a svými nerealistickými představami do nás nabušili své "moderní"líbivé a velmi nespravedlivé názory.Byli za to placeni partají.Ti realističtí ,bohužel byli  vyštípáni ,vyhnáni,donuceni Česko opustit-r.1938,1948,1968.

jirka.s. 7.1.2009 23:50

Re: Jojo, jenom politicky stupidní pitomci by nevolili sosáky !

http://www.youtube.com/watch?v=DiHvh8KSVFw ;-D;-D;-D

jirka.s. 7.1.2009 23:47

Re: Záleží co se vekslákům nabídne

Ty ses, heraklite, evidentně tak přežral, že už bliješ kudy chodíš, viď ? :-/

jirka.s. 7.1.2009 23:42

Re: Pane Hamerský !

Jojo, tak tohle je teprve ten pravý heraklit! ;-P

Hamerský 7.1.2009 21:01

Re: Pane Hamerský !

Co to tady kvičíííííí? A naše podsvinčátko Bububububuúúúúúú vylezlo z hnojíku!

Hamerský 7.1.2009 20:53

Re: Záleží co se vekslákům nabídne

Je ještě co privatizovat? Jestli ano, mají šanci, protože ODS se již voličům setsakra zajídá!

Jirka1 7.1.2009 19:59

Re: podívejte se, jistá poptávka

Poptávka by jistě byla, ale nevím, jestli ji jsou zrovna lidé jako Mach schopni naplnit. Bylo by ideální, kdyby pravicovou stranu reprezentoval někdo, kdo není pravicový jen slovy, ale prakticky. Tedy třeba vlastník firmy, který je úspěšný, přitom ale není jen příjemcem státních zakázek. Takovýto lidé se ovšem do politiky nehrnou. U pana Macha se musím ptát, kdo vlastně financuje jeho CEP.

Osobně si myslím, že tyto nově vznikající strany jsou spíše rychlovýtahem do Europarlamentu, čili poukázkou na roky dobře placené nečinnosti. V eurovolbách se totiž tolik na stranickou příslušnost nehledí, voliči o ně nemají velký zájem, a tak šanci mají i různé rychlokvašené strany - viz úspěch Železného a Bobošíkové minule. Jsem velice zvědavý, do které strany tito dva vstoupí tentokrát :-)

Rivkele 7.1.2009 19:48

Re: Tady je potřeba

Pane Hovský,

pletete si pojmy. To, že národ smýšlí levicově (na základě dlouhého historického vývoje), neznamená, že fandí bolševismu (ten tu byl relativně krátké údobí). To byste mohl nařknout z bolševismu rovnou i Masaryka, který byl také zaměřen levicově.

KLAUS 7.1.2009 17:36

Je zajímavé číst na těchto modrých stránkách

Shrnul bych příspěvky asi takto: vyměnit hloupé voliče, kteří nevolili ODS, potom nenávist k socanům a specielně k Paroubkovi a potom strašení komunismem. Nějak tu pravici vovinuly nějaký mraky. Stačilo by, aby mafiáni z ODS plnili předvolební sliby a nemuseli  by jít do pr., kam plným právem směřují. Čest vaší práci.

Xaver 82.117 7.1.2009 16:18

Hovský, i když komunismus zpátky nechci...

Jděte léčit lidi, kterým zavřeli fabriku (která byla v zisku a nový majitel z ní čerpal víc, než sypala, řešil to úvěry, až ji zadusil a "spřátelená" firma prodá lukrativní pozemky) a jsou bez prostředků...

Xaver 82.117 7.1.2009 16:16

Kecal to nevokecal...

Umí jen nadávat. Asi bude frustrovanej...;-D;-D;-D

Xaver 82.117 7.1.2009 16:15

Jo, racku, asi tak...

;-(;-)

náhodný kolemjdoucí 7.1.2009 16:03

Záleží co se vekslákům nabídne

Jestli se ideologicky založenému Petra Machovi a prakticistně pojetému Petru Havlíkovi podaří přesvědčit dostatečný počet veksláků, že budou mít větší kšef než mají u ODS, budou mít šanci.;-D

Kecal. 7.1.2009 15:01

Re: Tak

Asi tak jako Zvracek v hajzlu.

Chris Kelvin 7.1.2009 14:17

Re: podívejte se, jistá poptávka

To to ale voliči pochopili hodně špatně. My co pamatujeme Paroubka ještě na Magistrátu hl. m. Prahy, kde ruku v ruce s místní ODS rozkradl co se dalo, jenom překvapeně vrtíme hlavou :-D

karel-smichov 7.1.2009 14:04

Re: Příliš velký optimismus

Byl jsem též  voličem ODS ,při vzniku OPO.Smlouvy ,jsem neviděl rozdíl

koho volit,když dvě strany soutěžící ,dva lídři a hlavně kumpáni se na

voliče s úsměvem  neohlíželi a korýtka si rozdělili . I když ODS prohráli

přesto zůstali ve funkcích ,hlavně Hradní pán ,kdo se diví ,že lidé

nejdou volit >->-

franta tyčka 7.1.2009 13:53

Re: Tady je potřeba

Zapomněl jsem dodat poněkud v pozměněné podobě v kontextu však stejně.

franta tyčka 7.1.2009 13:48

Re: Tady je potřeba

Jirko.s Ty vtipálku. Jak Ti mám z tohohle odpovědět koho jsem volil? To tam mají přece všichni.

badaxe 7.1.2009 13:37

Re: Můj názor je že

Kde byli nevím, já třeba hlasoval v referendu proti vstupu do EU a jsem (bývalým asi) voličem ODS. Takže do té 1/3 mne klidně zahrňte. Kupodivu dost velká část mých známých byla proti vstupu, ostatně referendum nebylo tak že by 100% bylo pro, pokud se pamatuju a protože ODS má cca 30% a z nich 1/3 je 10% klidně to může vyjít

badaxe 7.1.2009 13:30

Re: H...

SZ je v parlamentu především a hlavně proto že ji prosazoval Venda Veškrna a také proto že měla naprosto neskutečnou podporu v médiích. zastoupila vlastně US-DEU, která zcela propadla. Dost lidí (možná víc než polovina) byli voliči právě US, ODS volit nechtěli, a ostatní strany zřejmě taky ne, tak pro ně byli melouni možností jak volit a nezahodit svůj hlas. To, že koho Havel chválí je obvykle lůzr, to tihle lidé myslím nevnímají.

Alternativa k ODS je myslím potřeba, že by se ODS chtěla změnit se nezdá, spoustě voličů ale čím dál víc vadí řada věcí a osob s ní spjatých (třeba i mně) a obávám se že řada z jejích bývalých voličů prostě příště volit nebude. Ona vyprávěnka o tom jak ČSSD vyhrála je hezká, ale ona nevyhrála proto že by voličů ODS bylo míň, ona prostě dokázala zvednout ty lenivé a ti rozhodli. ODS měla skoro stejně hlasů jako minule, ČSSD jich ale měla postatně víc než minule a tak po právu vyhrála (což mne sice štve, leč tak to prostě chodí). Když si tohle ODS neuvědomuje, a neřeší jak zdvihnout ty voliče co sedí doma (s Topolánkem to asi nepůjde) je na cestě do pekel. Osobně bych také volil spíš jinou stranu, byť jsem to co je nazýváno "skalním" voličem ODS, háček je že ji poslední leta nevolím že by byla dobrá, volím ji protože z toho co je na "trhu" je nejméně špatná. Jenže rozdíly mezi ní a ČSSD se nějak stírají, takže příště asi sotva budu volit stranu která mne sice štve nejméně z těch parlamentních, leč i tak mne štve hodně.

BuBu 7.1.2009 13:23

Re: BuBu!!

Svojí špičkovou demagogií . . . jste se sám . . . a dobrovolně . . . . zařadil mezi levičáckou, soc -bolševickou - Chátru ! 

www racek 7.1.2009 13:20

Re: podívejte se, jistá poptávka

musíte to číst celé, řekl jsem že to tak voliči pochopili ... a že uvidíme, jestli ty kraje ustojí.

jirka.s. 7.1.2009 13:13

Re: Tady je potřeba

Franto, hádej kdo měl následující ve volebním pogramu: (vsadím se, že jsi je volil ;-))

2. Naším cílem je zvyšování životní úrovně pro všechny. Průměrná mzda dosáhne úrovně nejméně 26 500 korun.  6. Nadále budeme snižovat tempo zadlužování a udržovat nízký podíl veřejného dluhu k HDP.  8. Výrazně zvýšíme vymahatelnost práva, zkrátíme délku soudních řízení. Prosazením nových zákonů do praxe, včetně zavedení testu integrity ve veřejné správě, majetkových přiznání a institutu korunního svědka, výrazně snížíme korupci.  9. Zlepšíme životní prostředí. Zajistíme stabilní tempo poklesu jednotkové energetické náročnosti hospodářství nejméně o 3,5 % ročně a stabilizujeme spotřebu primárních zdrojů energie na úrovni roku 2005. Podíl využití obnovitelných zdrojů energie zvýšíme nad 5 %. No a pamlsek na závěr: 10. Větším zapojením do evropského integračního procesu a rozvíjením transatlantických vazeb zásadním způsobem upevníme mezinárodní postavení a bezpečnost České republiky. A podobných lahůdek je zde ( http://volby.glosy.info/volebni-program/cssd/ ) mnohem více!

Petr Kunetka, sileny zlocinec 7.1.2009 12:46

Re: podívejte se, jistá poptávka

"Odkud se socany snazi Paroubek vytahnout"...? To snad ne ;)

www racek 7.1.2009 12:26

Re: Tak

paroubek na hradě by byla alternativa úplně nejlepší, totiž úplně neškodná ...:-D

www racek 7.1.2009 12:25

podívejte se, jistá poptávka

určitě existuje, ale chce to něco víc než charismatické lídry macha a šebes... chci říci havlíka, kteří maj naději tak na hlasy své a některých příbuzných. víte, strana to je především aparát pracující ažý do úrovně obcí a to nikdo z nich nemá a ani nechce mít. právě v obcích se získávají a ztrácejí voliči ...

takže, pokud nedojde k převratu v ods, několik  jmen by jistě bylo ... tak zase nic. přeměna ze strany klientielistické kam ods sklouzla a odkud se socany snaží paroubek vytáhnout, což veřejnost tak pochopila (výsledky voleb jsou jednoznačné...),no uvidíme jestli to vítězství v krajích ustojí ... tak říkajíc morálně

takže, hoši v ods, vzmužte se.jestli ještě někdo seberete odvahu. evžen jí zcela a úplně ztratil.

rýpal 7.1.2009 12:16

Re: Tady je potřeba

Co kdo sliboval?To věříte nějakým rozhovorům.A jestliže podle voleb je zde stále více jak polovinalevicově smýšlejících,tak s nima za 20let dostihnete vyspělé státy?Tam kde jsme -je až,až na tu pomalost lidí.a hlavně-lidé najednou nechtějí tržní nájemné,zdravitnictví a školství-jako je ve vyspělých státech.

Dr.Sid 7.1.2009 12:12

Re: H...

Zeleni jsou v parlamentu prave proto, ze Bursik, a nikdo jiny, se umi slusne chovat. Nerikam ze neni kreten nebo vycuranek. Ale proste prisel, a byl symapticky, a byl novy. Krom par excesu hovoril neextremisticky a pragmaticky. To zafungovalo. Pochybuji ze by kdokoliv volik Kuchtovou nebo Stehlikovou, Jaquess si mozna hlas dva vybrecela. Ostatni ale volili Bursika, a je to jeho vitezstvi.

Bohuzel se obavam ze lidi pochopili ze Bursik je opravdu jen jeden a ze preci jen je tak trochu vycuranek a kreten, takze priste uz sanci nema, cimzto ani zeleni.

V kazdem pripade, z niceho nic 3 ministry, klobouk dolu.