25.5.2024 | Svátek má Viola


Diskuse k článku

POLITIKA: Impérium vrací úder

Impérium vrací úder. Andrej Babiš (ANO) se rozjel a oponentům nedá svou kůži lacino. Dozvěděli jsme se, že v půlce května podal žalobu na městský úřad v Černošicích, který s ním z podnětu Transparency International vede řízení o přestupku proti zákonu o střetu zájmů kvůli vlastnictví mediálních společností Londa a Mafra.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Hatina 29.7.2021 16:39

Jenomže ono jde o něco naprosto, ale naprosto jiného. Byl to myslím kdysi pan Rychetský sám, kdo prohlásil že soudci přece nebudou řešit politikům jejich spory. Jestli Transparency International chtějí porazit Babiše, tak ať se laskavě prosím zaregistrují jako politické sdružení (jako to udělal ostatně Babiš) a můžou ho zkusit porazit ve volbách.

Protože, to že naše politika je odshora až dolů vulgární i zkorumpovaná naše soudy určitě ale určitě nevyřeší..

P. Čech 29.7.2021 20:29

TI se nemůže u nás zaregistrovat jako politické sdružení protože jde o nikoliv naši ale německou neziskovku. Škodu našemu státu však dělat může, protože jí to je z naší strany dovoleno.

P. Szirotný 29.7.2021 20:50

Stát by měl okamžitě přestat s jakýmikoliv příspěvky politickým neziskovkám. Jinak chtě-nechtě sponzoruje skrytý politický boj, který není férový. Kdo chce ovlivňovat politiku, nechť se zaregistruje jako politický subjekt a zúčastní se voleb. Mj. bude mít i jiná pravidla pro své financování. Podporu si zaslouží jen neziskovky charitativní, které se zcela zřeknou politického působení.

Š. Hašek 29.7.2021 21:35

Souhlas.

Š. Hašek 29.7.2021 21:35

Souhlas.