4.3.2024 | Svátek má Stela


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Malý Aston 19.6.2008 9:10

Stín Zaorálek pod vedením Paroubka zase škodí a škodí!

Většina občanů nic proti EÚ nemá a s radostí cestuje po Evropě a jen nostalgicky vzpomíná,jak cestovat nemohli a když náhodou mohli jaký problém byl překročit hranice na západ.Takže proti Evropně nikdo nic nemá.Zatím nebyl zpracován konečný cíl,jaká bude Evropa v budoucnosti.Zda federace nebo konfederace.Cíl by měl být jasný a také strategie jak se k tomu postupně propracovat.Když má být evropský prezident,je prostě nutné zrušit malinkaté prezidenty ve všech státech evropských.Když má být jeden ministr zahraničních věcí,tak je potřeba zrušit malinkaté ministry zahraničních věcí.Když má Evropu řídit vrchní komisař,tak je nutné zrušit malinkaté komisaře v současné době premiéry ve všech zemích.Když máme evropský parlament,na co máme senáty,parlamenty,horní a dolní komory ve státech evropských?Tak evronadšenci co vlastně požadujete?:-D

Josef 19.6.2008 15:26

Re: Stín Zaorálek pod vedením Paroubka zase škodí a škodí!

Kašlu na tohle ideologické blábolení z obou stran barikády (výjimky prominou), blížící se myšlení sebevražedných atentátníků. Pan Malý Aston mě ale zaujal. Zrušit malé prezidenty, premiéry, národní sněmovny či senáty..? A Vám by snad z vyjmenovaných někdo chyběl? PS: Prosím, abyste mne ideově nenálepkoval, tím tady totiž většinou končí každý pokus o debatu..   

gymno 19.6.2008 17:25

Re: Stín Zaorálek pod vedením Paroubka zase škodí a škodí!

Vše ne tak doslova, ale že se naši mocipánové bojí, aby jejich vliv nebyl Evropou oslaben na dvorečku jednookých mezi slepci je jasné a dost očividné. Proto falešně vyzývají národ k boji za udržení národních zájmů atd. Je to však jeden velký podvod na občany i Evropu a nepřispívají ničím co by dělalo Evropu silnou. Bohudík , každý to našim parlamentářům nepapá a v Čechách je stále dost rozumných lidí, kteří Evropu prosazuji a prosazovat budou. Velké díky jim.

aljav 19.6.2008 8:55

pro ty co se zde klaní soudruhu Zaorálkovi,

 v EU pořád zatím ještě platí právo veta pro každý stát. Takže když Irsko řeklo NE, tak nevím proč pokračovat ve schvalování této "smlouvy",!

aljav 19.6.2008 8:53

zaorálku zaorálku

on tě pan Bůh potrestá za tvé lži a demagogie ! Jen počkej, uvidíš !

Fleischer 19.6.2008 8:48

Lisabonská smlouva

Sociální demokracii nemám rád a nikdy jsem ji nevolil. Nicméně musím připustit, že v tom co řekl pan Zaorálek je mnoho pravdy.

Jan Svoboda 19.6.2008 8:40

Soudruh Zaorálek je demagog,

který se domnívá, že stokrát papouškovaná lež se stane pravdou.

Uděluji mu Zlatý brk Gustáva Husáka .       (Y)

novaz 19.6.2008 8:37

bolševik Zaorálek

Občané Irska v referendu odmítli LS. Má odmítnutí Irů menší váhu, než předcházející odmítnutí Evropské ústavy Francií a Holandskem? O čem to soudruhu Zaorálku blábolíte? Kvůli radaru se oranžoví i rudí soudruzi vyjadřují pro referendum, kvůli LS, která by měla určovat pravidla pro příští roky o referendu ani nešpitnou. Holt lidé zvláštního ražení, u nichž zítra znamená předevčírem.

aljav 19.6.2008 8:53

Re: bolševik Zaorálek

R^

mirek 19.6.2008 8:31

Jsem také za Evropu spojenou a rozšiřující se, jako Vy, Zaorálku

Jenže jsem také za takovou Evropu, kde se budou dodržovat slova. Jestliže bylo usneseno, že musí být daná smlouva přijata jednohlasně všemi členy, tak to musí platit. Jestliže se stalo, že tuto smlouvu odmítl jeden stát, byť malý a s malým počtem odmítnutí, je nutné to respektovat. Tak byla daná pravidla. Tečka. Není skutečně o čem dále hovořit. Avšak jestliže se nyní ukáže, že se na takto nastavené regule nebude přihlížet, jestliže se ukáže, že velcí evropští hráči Francie, Německo, Itálie, Británie zvolí jiný, než dohodnutý postup, znamená to pak, že kritici Evropské unie, Klaus a Vámi napadnutý Topolánek mají pravdu o tom, že se uspořádání Evropské unie dostalo do stavu, kdy si malí neškrtnou a budou si s nimi velcí pohazovat podle své chuti. Jak to, že Vy, stínový ministr zahraničí nevidíte tyto jednoznačné a jasné souvislosti ?

     Odpověď je jednoduchá a vyplývá i z povahy chování Vaší strany. Totiž bez ohledu na zájmy republiky  prosazovat takové věci, které vám přinesou politické body.

Není určitá podobnost mezi tím, jak dopadla Evropská ústavní smlouva v referendu ve Francii a nyní referendum o Lisabonské smlouvě v Irsku ? Není to jednoznačně signál, že se prostí občané brání nesrozumitelným a nejasným dokumentům, navíc politiky nedostatečně vysvětlenými ? Proč radši nespustíte kampaň za to, aby i naši voliči měli možnost si konečně tyto závažné dokumenty přečíst i s komentářem, který by vysvětlil ty pasáže, které jsou občanům nesrozumitelné ? To by byla konečně užitečná práce politika.

huhu 19.6.2008 8:28

99,8%

přítel Zaorálek se ve straně s těmi, kteří by těch 99,8% souhlasných hlasů byli schopni zase zajistit..

Hana 19.6.2008 8:07

Ne

V záhlaví je jasně řečeno , že Lisabonskou smlouvu musí odsouhlasit všechny země!! Odmítne - li ji jen jedna, smlouva  NEPLATÍ!!  Tak o co Vám pane Zaorálku jde?? V tomto má pan prezident pravdu. Kdyby jste se zeptali lidí, dopadlo by to u nás stejně jako v Irsku.

Petr Kohout 19.6.2008 7:54

K přijetí Lisabonské smlouvy je nutný souhlas VŠECH států EU.

Irsko nesouhlasí. Lisabonská smlouva padla. Každý, kdo tvrdí opak je a) úplný blb nebo b) velezrádce - přinejmenším pro Irsko.

Podle mých dosavadních zkušeností s panem Zaorálkem, je v jeho případě správně a).

zk 19.6.2008 7:52

Zaorálku

ty jsi ubožákRvRv;-€;-O

Rad 19.6.2008 7:40

Socani a pracovat?

hahaaaa, no jo, pamatuju si slib na bilboardu "Budeme pro vás pracovat" a tam Škromda a ještě asi dva "dříči". Určitě to mysleli upřímně.

Jaja 19.6.2008 7:57

Re: Socani a pracovat?

No škromach už by se na plakát už asi nevešel. Práce mu dala pořádně přibrat.Teď pracují socani na křisťalu nejkřišťalovějším, ten jim vynáší nejvíc.

Jaja 19.6.2008 7:35

osa zla

Když začne řečnit a rozhazovat rukama náš milý cvach, nebo vyžírka, nebo jak je titulován, přichází s další iniciací. Myslím, že je ho možno přiřadit k ose zla Rat - Parobek - Zarálek.

Frank 19.6.2008 7:03

Pane Zaorálku, neměly by se dodržovat v prvé řadě smlouvy?

Jak myslíte, že by dopadlo referendum ve většině zemí EU? V tomto se přikláním k názorům Václava Klause. Nejste náhodou stejní fanatici s LS, tak jako ODS s radarem?

cb 19.6.2008 6:58

Nezlobte se na něj

je to chudák. Na kombinaci tělesná výchova  + výtvarná výchova ho nevzali, protože na to neměl buňky, tak musel učit marxismus-leninismus. To ho poznamenalo.

Eva D. 19.6.2008 18:24

Re: Nezlobte se na něj

:-)

Jarda 19.6.2008 6:56

Zaorálka zaorat

Bezodkladně!

Vilda 19.6.2008 6:45

Díky pane Zaorálku.

Pozitivní zjištění z toho co píšete je, že narychlo udělaný průzkum veřejného mínění, který si bezpochyby ČSSD udělala,  neřekl jasné ANO Lisabonské smlouvě. Co teď s tím. Soudruzi v Bruselu tlačí na pilu, ale když to bude dělat i ČSSD na domácím písečku, tak může přijít o body v oblibě. Jak z toho ven? A tak plácáte o tom, jak je premiér špatný a co by měl dělat. Nebojte se, toho si všimne každý trochu vnímavý člověk. Mě by ale zajímal postoj ČSSD k LS. Nebo se ho bojíte říct, protože by nemusel být v souladu s honem za popularitou? S Klausem nemusím souhlasit, ale řekl svůj názor a to cením. Smutné, a takový jako vy by chtěli vládnout!

zajicek8 19.6.2008 19:33

Re: Díky pane Zaorálku.

Velmi pekny postreh. CSSD opravdu ceka, az jak se vyvrbi verejne mineni a pak zaujme stanovisko

J.G. Pašek 19.6.2008 4:44

Zaorálku, na je lampárna na Hlavním nádraží . . .

!!

pierino 19.6.2008 3:43

Zaoralku ..Za-oralku....

Ted uz si muzes postezovat jedine babine...;-D;-D;-D

janabok 19.6.2008 1:53

milý Zaorálku,

pokuste se smířit s faktem, že LS je pasé, radar tu bude a Váš socialistické předpětí  se o něco málo jednotek socialismu zvýší...

zkousněte, i pro Vás nepříjemné zjištění, že jste socialista - tedy z podstaty loupežník, gauner, tudíž zločinec...

a napravte se, o své vlastní vůli...

P.S.:Být socialistou není ostuda - je to mnohem, mnohem horší. je to jako být zlodějem.

 (c) Tesák

kocour 19.6.2008 1:58

Re: milý Zaorálku,

To křivdíte gaunerům a zlodějům. Tohle jsou sprostí paraziti.

kocour 19.6.2008 1:48

Chudinkové, oni se nemohou rozšiřovat ...

a současně by se chtěli prohlubovat a víc integrovat. Krapet protichůdné cíle. Buď se budou rozšiřovat, a pak musí pozastavit další integraci, nebo se chtějí víc integrovat, a pak to zanmená uzavřít se do sebe.

Btw, jeden bezva Zvorálkův výrok ze včerejší Sněmovny: "My máme povinnost Lisabonskou smlouvu ratifikovat, pane premiére!"

Začínám litovat, že ten listopad 1989 byl tak sametový. Kdyby šlo tehdy pár lidí ke zdi, tak by si dnes různí zaorálkové netroufli být takhle sprostí. A jak nás učí Evropa, účel světí prostředky.

Stachanov 19.6.2008 1:20

aby se ten eurohujer neposr4l

(Y)

Ismir 19.6.2008 1:17

Děláte si ze mě dobrý den, pane Zaorálku?

1. Irské NE znamená de jure konec Reformní smlouvy.

2. V Evropě nepohřbívají tuto smlouvu jenom Klaus a Topolánek, ale tisíce Irů a v Česku taky jeden Ismir.

3. Nedivte se, že se s Vámi pan premiér bavit nechce, já na jeho místě bych s blbcem taky nediskutoval a to ani o počasí.

4. Každý Váš článek je perla, proto, prosím, zkuste něco jednoduššího než psaní, třeba omalovánky. Stačit Vám bude jenom červená a oranžová, vlastně ne, červená postačí...