19.4.2024 | Svátek má Rostislav


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
ladik53 6.3.2009 13:53

Re: To bude propagandistického křiku.

SuperR^!!

Ludva 6.3.2009 13:46

Re: Udělali dobře ?

Souhlasím, že máslo na hlavě mají mnozí. Ale kdo stál u zrodu kleptokratického systému ? Přece hlavně ODS.

Kuchl 6.3.2009 13:44

Re: To , že soudy a justice jsou více či méně ovlivněny

Oddělme zrno od plev . Politika je svinstvo . Vybírám vždy jen menší zlo , jsme přeci v demokracii . Zaorálek versus Pospíšil /ODS/  tedy ODS ! Pokud nějaká strana  "udělá"  z lidí bytosti bez lži , nenávisti a zlodějiny - sem s ní . To je ale komunistická utopie , nic víc .;-(

hnusoba 6.3.2009 13:27

Re: Přesně !

Kdežto justice za ČSSD byla naprosto bez průserů,že? Ovšem o tom pan Poorálek pochopitelně hovořit nebude.

Martin 6.3.2009 13:21

Přesně !

Jeden z mála politiků,který se nebojí napsat pravdu o skutečném stavu v naši justici Jinde v demokratickém světě by Vesecká se svou partou už dávno museli skončit.

hnusoba 6.3.2009 13:17

B.L.B

Zaorálku!  Místo abys sloužil českému lidu,sedíš u notebooku a píšeš sáhodlouhé píčoviny!!!!! Jsi ošklivý chlapeček!:-/

Lajož B 6.3.2009 13:09

Re: Kdo tu pošlapává zákonnost

Pane ,Cunek už nepotřebuje žádnou obhajobu,ten už se obhájil sam natolik.že se ho KDU zbaví samo a rááádo.Pravní sistem diku němu dostal pěkně na zadek!!!

Jurajda 6.3.2009 13:04

Re: mafie

A to ještě nejni ani vylíhnutá!:-D

Lajož B 6.3.2009 13:03

Re: Smrtelné hříchy nebudou potrestány

Voliči jsou Až moc vnímaví!!!Spočítají to u voleb!!!!!Modří si moc fandí!!!Holt soudruzi převlečení za ODS dostanou poučení ve volbách;-D;-D

Jurajda 6.3.2009 13:02

Ejhle zase jeden co káže vodu a pijouce víno povykuje,vykuk!

Weselie společenstwo brachuow zlotřilycow spanielich tak že podobaje se tváříou kuoňskému pozadie nazývaného noviem sluovem prdel i twařiouce se mlostně k wšeckým které zadlužíti chtějouce a žebrající lidstwo chtějouce w zemi mieti!

BM 6.3.2009 13:00

Re: Nadávky přispěvatelům z řad levice ničemu nepomohou!

Jo. A druhej bude ten blb s tím paragrafem...

Marat 6.3.2009 12:50

Re: Nadávky přispěvatelům z řad levice ničemu nepomohou!

Ludvo, až se zase Paroubek prodere k moci, zavede nový státní řád. Bude to Řád J. Paroubka. Určitě vy budete prvním vyznamenaným tímto řádem.

GERONTUSIA 6.3.2009 12:49

NEBUDE MINISTREM ALE GUBERNÁTOREM

NEBUDE MINISTREM ALE GUBERNÁTOREM BÁŤUŠKY CARA

Marat 6.3.2009 12:47

Re: Udělali dobře ?

Ludvo, kdyby ste se mohli podívat na účty vaších oblíbencu, tak by ste asi oněmněli. Nepochybují že i Čunek chtěl něco vydělat, tak jako každý. Jenže mezi těmi politickými štikami byl malou mřenkou. A tak se ho snažili spolknout. Čunek se dostal mezi mocné pro něj přílíž pozdě. V tom byla a je jeho smůla. Zatím co u Čunka se léta mele o půl milionu, tak i u vaších socdemáku by se jednalo už o desítky milionu. Proč se vy čeští lidé vždy vrhate jako smečka hyen jen na některé a jiné daleko horší vás nechávají v klidu?

Honza II 6.3.2009 12:45

Re: To bude propagandistického křiku.

No,z vašeho blábolu vyplývá,že korupce lidí ve vysokých funkcích schvalujete,že politik může úplně všechno a na běžného občana se volá exekutor za každou tisícovku.Obsah článku je důležitý,ne kdo ho napsal.V Zaorálkově článku je tolik věcí k zamyšlení,že už to,jestli je tohle u nás možné,tak jde mráz po těle.

Marat 6.3.2009 12:38

Re: To , že soudy a justice jsou více či méně ovlivněny

Opakují a zdůrazňují, ti odesáci nedělají nic jiného, jak socdemácí tavarišči Ivane. Já vám všem ten socialismus přejí, když si ho tak přejete. Mě se to už dávno netýká.

Báči 6.3.2009 12:35

Re: Kdo tu pošlapává zákonnost

Tak mě napadá, nebudeš Ty ten Lájoš Báči z roku 1997, který sponzoroval ODS ukradenými penězi z velkého podvodu, kterou nazývali "Velkou privatizací?". Podle vztahu k ODS to vcelku odpovídá. Máš stejné názory jako modří zloději.

Marat 6.3.2009 12:35

Re: socani coby béčko komunistů

V současné době to je obráceně a patrně ještě nějaký čas bude. Kompartaj je béčkem socdem. Vždyť kompartaj je dítkem socdem partaje.

Marat 6.3.2009 12:33

Re: To bude propagandistického křiku.

Má fantasie tak daleko nesáhá, abych si dovedl představit politika který by se nedal skorumpovat a nejen politici,ale snad každý. I tavariš Ivan by rád bral, kdyby mu někdo nabízel. Tak je to v celém světě. Tavariš Ivan věčně utočí na odesáky, prý mají modré ptáky.Tavariš Ivan má ptáka rudého. Tavrišči Ivane, myslíte že socdemáci nejsou skorumpovaní? Že neberou? Zírám nad zaslepenosti a jednookosti českých lidí. Kdepak Paroubek se svou Zuzanou přišel k takovému majetku, nebo další přední socdemácí? Snaží se každý, nejen odesácí tavarišči Ivane. Proč jste přesvědčen že skorumpovanost u socdem je už v pořádku? Skromnost a poctivost patří do říše pohádek. I čeští politici se chovají tak,jak se chovají všichni lidé. Nikde jinde to není lepší.

tomáš 6.3.2009 12:27

mafie

Mafián káže o mafii - jak úsměvné.

Půjdete se podívat na kohoutí zápasy. Víte jak poznáte, že je tam Zaorálek? Bude mít s sebou kachnu. Víte jak poznáte, že je tam Paroubek? Vsadí si na tu kachnu. A víte jak poznáte, že je tam Kočka?

Kachna vyhraje!

jirka.s. 6.3.2009 12:26

Re: To bude propagandistického křiku.

;-D "zejména ty dvě občanky byly půvabné" ;-D

A ty dRátovy trojrozměrné ti nevadí, ivane sergejeviči ???

sdf 6.3.2009 12:23

Re: To bude propagandistického křiku.

ano, ale to jste sem zavedli vy:-P

Ivan 6.3.2009 12:17

To bude propagandistického křiku.

Když se nedají napadnout argumenty pana Zaorálka, jistě bude napadána jeho osoba. To je standardní postup pravicových propagandistů. Příspěvky fandů modrých ptáků to jasně ukazují. Bude se poukazovat na to, kde pan Zaorálek dříve pracoval, že byl v ČSM nebo KSČ atd., atd., jako by to nějak souviselo s tím, že současná vláda ODS ovlivňuje vyšetřování trestných činů.

 Nehorázná zvůle ODS při ovlivňování vyšetřování korupce (pro normální lidi je Čunek korupčník a jeho korupce je dostatečně  prokázána už jeho zjevným lhaním - zejména ty dvě občanky byly půvabné) snese srovnání s politickými procesy padesátých let. Tehdy byli občas odsouzeni nevinní lidé, teď  zase pro změnu nejsou souzeni zjevní a usvědčení zločinci. To bude nutno po volbách radikálně změnit. A nebát se trestat vysokými pálkami.

slava 6.3.2009 12:16

Re: To , že soudy a justice jsou více či méně ovlivněny

R^R^R^

Ivan 6.3.2009 12:11

Re: To , že soudy a justice jsou více či méně ovlivněny

Těmi "změnami k lepšímu" myslíte to ovlivňování státních zástupců politiky z ODS? Zatím ODS zametá všechna svinstva urychleně pod koberec. Když na to pan Zaorálek upozorní a snaží se ve sněmovně něco prosadit, tak to jsou plky?

novaz 6.3.2009 12:08

socani coby béčko komunistů

Á, marxist pravý opět perlí a lže. Ministr Pospíšil odvolal nadřízeného pana Bašného a toho chce zpět do funkce státního zástupce. Co tady ten Za orálek zase motá? Něco tak třeskutě inteligentního že by někdy mělo být ministrem? Bože, to ať raději ta helikoptéra, kterou létá dvakrát týdně z Prahy do Ostravy, spadne i s ním.

Kuchl 6.3.2009 11:59

To , že soudy a justice jsou více či méně ovlivněny

temnou socialistickou " zákonodárností " není pochyb . To pozná skoro každý kdo s tím přijde do styku . Ale na rozdíl od autora si myslím  , že Pospíšil a potažmo vláda se snaží o změny k lepšímu ! Tedy na rozdíl od plků poslance Zaorálka , které svou naivitou zaujmou jen vyvolené .:-)

Ludva 6.3.2009 11:56

Re: "Je naprosto nedostatečné, že pan ministr Pospíšil odvolal pana Křivance za jeho postup vůči Adamovi Bašnému."

Nějak se rozcházíte s uveřejněnými údaji o panu Zaorálkovi. Po absolvování pracoval jako dramaturg v ČT Ostrava, odkud byl vyhozen (proč?). Pak pracoval v Čs. straně socialistické(jak to, když byl v KSČ ?). Kdo má pravdu ?

Martin 6.3.2009 11:49

Vytváří, ale

vytváříte ji vy, zkur*ysyni z čssd :-)

zast.§ 6.3.2009 11:31

Re: Nadávky přispěvatelům z řad levice ničemu nepomohou!

Pan Zaorálek brilantně popsal situaci v české justici.Formuloval to, co cítí většina občanů voličů,kteří se v roce 200 nechali napálit Kubiceho zprávou a dále pak ODS B týmem Bursík´s zelenáči. Čunek mafii vadil a proto byl okázale namočen a za 1 minutu 12 vytažen z vody. Justiční mafie , kterou měl odvahu popsat soudce V. Cepl je smutnou , ale bohužel reálnou skutečností ČR. Běžní občané to cítí i když většinou nedokáží brilantně svůj pocit formulovat. Takže dík panu Zaorálkovi. Jeho formulování problému zabralo, což osvědčuje právě podrážděné kvákání modrého kurníku.

Polemizovat nedokáží,ono to ani moc nejde,  ale syčet a spílat p. Zaorálkovi umí

dobře. Neuvědomují si, že jako současní užiteční idioti mohou se soukolí mafie stát posléze i nepohodlnými. Jak se říkalo" Čiň čertu dobře, peklem se Ti odmění"