Neděle 14. července 2024, svátek má Karolína
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

krab

25. 6. 2009 2:04
dneska se za liberala povazuje kazdej samozvanej reditel zemekoule

Proc maj ultralevicovi pseudointelektualove, kteri by furt nekoho ridili a komandovali a v zivote neprecetli ani radku o tematu, do ktereho furt kafraj, potrebu zneuzivat slovo liberal? Proc se jim ohanej socialisti jako jsou Zeleni, jako jsou "liberalove.cz", jako jsou americti demokrate, kdyz jsou pravy opak vyznamu toho slova? Co se jim na nem tak libi, kdyz se jim nelibi jeho vyznam?

Pak akorat delaj ostudu opravdovejm liberalum. Nadelaj paseku a pak to shodej na liberalismus.

0 0
možnosti

krab

25. 6. 2009 2:00
autor neni liberal

krom toho autor se za liberala povazuje, ale vubec nevi co to znamena. takze pro presnost: autor je vsechno, jen ne liberal.

0 0
možnosti

krab

25. 6. 2009 1:59
vubec nechapete pojem externalita

A autor navic bud nepresne cte, nebo lze. Citat z autoroa prvniho odstavce se VUBEC NETYKA POZTIVNICH EXTERNALIT, ale neviditelne ruky trhu.

Pojem pozitivni extrenalita citovany clanek vubec neobsahuje jezismarja!

Autor tepe koncept, kterymu evidentne vubec nerozumi. To jsou pojmy z prvniho semestru.

0 0
možnosti

Lotras

25. 6. 2009 1:07
Autor zase jen dokázal že každý liberál je vůl jako autor

...ach jo ....

0 0
možnosti

Finist

25. 6. 2009 0:42
Ach jo

Člověk má na jednu stranu nutkání poučovat a na druhou si říká, že by to bylo asi stejnak marné a může trávit čas nějak produktivněji.

Tak snad jen tolik - je sice fajn klást otázky, ale když ty otázky na první pohled prozrazují, že ten dotyčný, co je klade, zatím zná snad jenom nějaké popularizační články...  A při tom se i na tom internetu válí tolik literatury dostupné zdarma.

Jestliže se autor považuje za ekonomického liberála, tak by mě zajímalo, na základě čeho? Na základě četby zásadních liberálních ekonomů to evidentně není (bez urážky, ale ty otázky to evidentně prozrazují.)  

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz