17.6.2024 | Svátek má Adolf


Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Fridrich 19.4.2024 6:47

Aston se nám konečně probouzí ze svého okouzlení vládou Fialkovy pětikolky a napsal - "Že mají Piráti spadeno na „peníze bez užitku‟ také není překvapující, mají spadeno například na byty bez užitku a svého času měli nápad fízlování přes elektroměry, jak moc se v kterém bytě bydlí. V jistém smyslu je to kopírování ofenzívy STAN zahájené dnes už slavným Rakušanovým videem na téma „je to špatně a já to Fialovi řeknu‟. Já jsem na téma pirátů už dávno napsal, že by se měli správně houpat na ráhně nějakého korábu v Anglickém přístavu Portsmouthu.

"Pirát Bartoš má plán: Zaměří se na stovky tisíc volných bytů. Vlastníci však často mají strach. Ministerstvo chce motivovat majitele prázdných bytů, aby je poskytli k pronájmu třeba prostřednictvím obcí. Ty jim budou garantovat nájem a vyřeší za ně případné problémy s nájemníky. Počítá s tím chystaný zákon." -

Tak se nám piráti vrací k těm svým základům - kořenům. Ty byly jasné - seniorům odebrat řidičáky a volební právo, ty co jsou jeden-dva ve větším bytě přestěhovat do garsonky nebo bytu 1+kk, a nyní trochu utajované VÍTAČSTVÍ muslimů z Afriky a Asie k nám... Toto novum je jen jejich předstupeň k cíli - odebírání bytů, tedy znárodňování-ukradení jak za komunistů.