22.6.2024 | Svátek má Pavla


Diskuse k článku

Ministr Vít Rakušan mátl veřejnost

Přišlo se nejen na to, co v paktu je – o tom se naše média šířila celkem obšírně a pravdě to odpovídá. Ukázalo se ale, co v něm není a co ministr vnitra Rakušan a v tom duchu i mnozí další soustavně tvrdili.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Fridrich 18.4.2024 22:36

Aston píše velmi uctivě o tom, že nám podlý Rakušan celé měsíce SPROSTĚ LHAL, že nám nebudou dodáváni muslimové z Afriky a Asie. A nejen on, ale celá ta banda jejich pětikolky na čele s mistrem ve lhaní a malování jejich neúspěchů na růžovo, šéfem té sebranky Fialkou. Aston to píše téměř omluvně takto : "Že nám tuto skutečnost pan Rakušan zamlčel mu nelze vyčítat, protože mu to asi nedochází, ale za matení veřejnosti vytvářením falešných iluzí nese odpovědnost stoprocentní." To je ohleduplnost, že ? Ale tuto OHAVNOU SPROSTOTU si Aston neodpustil když napsal - "Pozice opozice je jasná, přitom Andrej Babiš má díl odpovědnosti."

Děláme, co je třeba – porušujeme program a sliby. V plné nahotě se ukazuje, jak mizerným dokumentem program Fialovy vlády je. I po „aktualizaci“ obsahuje nerealistické sliby, které vláda s ohledem na veřejné finance bude muset porušit, pokud chce alespoň předstírat rozpočtovou odpovědnost. Tím se vystaví zcela oprávněné kritice za to, že se předvolební kampaní i psaním programu prolhala – ať už jde o stokrát porušený slib nezvyšovat daně, anebo třeba o zcela neprozřetelné výroky o nezvyšování věku odchodu do důchodu." A je toho mnohem víc....

L. Novák 18.4.2024 22:48

Bla, bla, bla, "s Babišem bude líp"... ;-D Kolik za to máš slíbeno koblih? :-P

P. Diviš 18.4.2024 22:54

Ten určitě blbne z lásky ...

P. Černý 18.4.2024 23:01

Tohle psali na většinou provládním webu Seznam Zprávy

J. Fridrich 19.4.2024 6:24

Bla, bla, bla, "s Fialkou bude líp". Je to největší lhář od Listopadu.