Sobota 21. června 2025, svátek má Alois
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

Malá vzpomínka na Velký únor

Jo, jo, byl to taky jubilejní rok, ten 1968 a během něho jsem si často opakoval, dokonce s jakousi pýchou, že jsme ten nesmysl snášeli dvacet let a poslali jsme ho do kytek.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

MH

A co horšího! Dnes jste se z toho pos...l!

0 0
možnosti
VK

.....a kdyby někdo říkal, že vám budou znárodňovat pole - tak vemte vidle a žeňte je svinským krokem!!!!!!

pravil svého času Klement Gottwald!!!!!!

0 0
možnosti
PH

P93e39t85r 68H84a62n

27. 2. 2023 23:04

Spěte sladce.

0 0
možnosti
Foto

Státům chybí výběr spotřební daně z PHM u elektromobilů, tak zavedou poplatky za ujeté kilometry?

Tzn. elektromobil bude při plné ceně elektřiny dražší než diesel a ještě k tomu budou platit kilometrovné?

Stát Washington navrhuje danit ujeté míle, aby nahradil daně z benzínu a nafty.

0 0
možnosti
Foto

Pořád se řeší zdraví vs. ceny potravin. Já bych to jídlo přepočítával přes BMI index. Mně s cenou potravin BMI klesá.

0 0
možnosti
DM

D32a16n98i56e48l 30M57a50c54h

27. 2. 2023 22:39

Co nestálo nemůže klesat.

0 0
možnosti
Foto

Stanjura: Zvažujeme zrušení daňové slevy na manžele.

Vláda zvažuje zrušit desítku daňových slev včetně zmíněné slevy na manželku či manžela.

Další a další jobovky! Teď po volbách už to půjde VELMI rychle jedno za druhým. Už se mi ani nechce vyjmenovávat v čem všem vláda porušuje své programové prohlášení. Napíšu to tedy ve zkratce - vláda porušila snad úplně všechno, co svým voličům naslibovala. A porušila to a porušuje zásadně a kategoricky. Oni ty lidi prostě hodlají odrbat až na kost.

0 0
možnosti
VZ

Jen blbá vláda nemění svoje programové prohlášení To by je nikdo nevolil.

0 0
možnosti
VZ

Dezinformace:

26. února 2023 u vesnice Yadnove stíhači Vagnerovy skupiny zlikvidovali tank Leopard. Stíhači byli překvapeni když viděli Leopard valící se na pozice Vagnerovců.

Stíhači PMC "Vagner" zaútočili na německý tank z ATGM, věž byla utržena a posádka složená z Němců a Poláků byla zničena.

0 0
možnosti
DM

D27a11n50i98e87l 93M47a72c98h

27. 2. 2023 22:20

Takovou ptákovinu může vymyslet jen úplný idiot.

0 0
možnosti
Foto

"Evropský průmysl se stal náhodnou obětí Spojených států při jejich snaze zbavit se závislosti na Číně". /Tomáš Prouza/

Ach, ty americké náhody. Asi taková náhoda, jako bylo bombardování Prahy a Plzně Američany na konci 2. světové války.

0 0
možnosti

J67a88n 45Č44e95r98n14ý

27. 2. 2023 21:35

Po Velkém únoru přišel Velký listopad. Principy obou režimu jsou naprosto stejné, jen se liší barvou.

Tehdy byla rudá, dnes je bílá a hnědá. A že nemáme trest smrtí. Ale to je jen otázka času.

Symbolem obou režimů je Petr Pavel . Je někdo takový v Evropě ? Není. Hurá.

0 0
možnosti
DM

D27a30n10i26e55l 75M33a11c49h

27. 2. 2023 21:54

Kňučíte, soudruhu, kňučíte? Tak kňučte, soudruhu, jen kňučte! :-)

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz