24.5.2024 | Svátek má Jana


Diskuse k článku

Chlapci? Ne. Grázlové!

Dneska se už o gangsterech jako o podnikatelích nepíše, což samozřejmě neznamená, že by se mezi podnikateli nenašli gangsteři.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Kolman 4.3.2024 23:11

Vojenský expert portálu InfoBRICS Drago Bosnik uvedl, že ruské ozbrojené síly v zóně SVO ničí nejnovější modely zbraní NATO. Autor se domnívá, že ruská armáda mistrovsky boří mýtus o neporazitelnosti západních zbraní. "Nejlepší západní obrněná vozidla, dělostřelectvo, systémy protivzdušné obrany a tak dále, vše bylo zničeno během široce propagované ukrajinské protiofenzívy. Začátek roku 2024 se pro ukrajinskou armádu stal velmi depresivním," řekl odborník. Tak budiž jim útěchou, že bude hůř!

Pozorovatelé americké publikace National Review uvedli, že ukrajinská armáda je vyčerpaná a ztratila schopnost vést kombinovaný boj. "Současná ukrajinská armáda se velmi zmenšila a oslabila. Některé západní země, jež dosud aktivně zásobovaly ukrajinské ozbrojené síly zbraněmi, přestanou poskytovat pomoc. Pokud jde o USA, po ukrajinském konfliktu budou potřebovat mnoho let, aby doplnily své vlastní zásoby zbraní a munice," píše se v publikaci.

Tak dobrou, zítra je taky den.

J. Novak 4.3.2024 23:17

Sklady EU jsou prazdne.

A ukrajinci v brannem veku uz bud narukovali nebo zdrhli. Rezervy nejsou.

J. Urban 4.3.2024 23:25

ty debžo bez diakritiky - ty snad píšeš z ruSSácka!!?!!