29.2.2024 | Svátek má Horymír


Diskuse k článku

FOTOČLÁNEK: Rok pod Zvičinou – leden 2017

Dnes bych vás ráda pozvala na fotonávštěvu mého milovaného kraje – tedy mikroregionu Podzvičinsko.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
D. Ruščáková 2.2.2017 10:19

Re: Milá Dede

Ygo, já mám vždycky radost, když ty prohlížíš fotky - mám moc ráda tvé bystré komentáře:)) Kostelík mám focený ve všech ročních obdobích a málem i denních časech. Mám ho ráda... a to jsem tam nedala letošní namrzlou fotku, ta taky byla!:))

D. Ruščáková 2.2.2017 10:17

Re: Tak tohle mne potěšilo,

Klidně odpovím i na otázky a poradím, když budu vědět:)) Když ne tady, tak na FB...

D. Ruščáková 2.2.2017 10:16

Re: Krásně

Díky Dalmi, vybírala jsem přísně a i tak je těch fotek moc. Jsem ráda, že mám zase důvod častěji fotit:)) Těším se, až bude na jaře hezky schůdno, že přidám k lesům, psům a koním i t sochy... ty u nás stojí za pohled:))

Víš, náš pískovec je takový krotší, než váš:))

D. Ruščáková 2.2.2017 10:14

Re: hezký den

Jo, tady je kde chodit... jen ne pořádně kolem Labe. To je tu takové zakleté - nebo spíš schované. My se k němu dostaneme buď na Hrubých lukách nebo když jdeme ze Stanovic do Kuksu a dál. Ale skoro všude je k vodě špatný přístup. Docela by mě zajímalo, proč je u nás Labe v krajině tak schované:))

Z. Lika 2.2.2017 9:04

Další pěkný kout

Zima,jak má být - sníh, ostře modrá obloha, ale i vánice... A je tam u vás spousta zajímavých míst. Těším se na tyhle procházky :-)

Ari a Berri se na sněhu krásně vyjímají. A sněhové koupele, to je něco! Snad se jim nedělají takové ty obtěžující sněhové drchance.

Prima, budu se těšit na příště, kudy se u vás projdeme :-)

Z. Jenny 2.2.2017 8:55

Bezva fotky!

Dede, díky za fotočlánek. Ta vaše přehrada se velmi podobá té u nás na Bystřičce. Jinak máte sněhové království a my už taky. Ze psů mám sněhové koule a staruška Babuška mi zapadá až po uši , musím ji teď nosit až na trochu odklizenou cestu. V oblasti Krkonoš a Orlických hor je nádherně, vlastně u nás všude je krásně. Tak jsem navnaděná na tu krásu za oknem (doma je moc dobře), že se jdu podívat na různé web kamery, třeba Hostýnek.

K. Holubová 2.2.2017 8:45

Hezky se to čte

akorát se po ránu těším na obojí - Zvířetník i DeDeník a teď mám stejný článek 2x ve stejný den.

Z. Yga 2.2.2017 8:13

Milá Dede

Tak jsem se konečně dostala i k vám (;o). Fotky jsem prohlídla už včera (já jsem nedočkavá) a moc se mi líbily - i když sněhu máte požehnaně. Nakonec, včera a dnes je tolik (skoro) sněhu i u nás, akorát že tady nevydrží ...

Těžko vybrat tu nej fotku - ale myslím, že nejvíc se mi líbil ten kostelík a pak AriBerry tulící (a neříkej, že drží v hubě klacek, ať nebereš iluzi - chichi)

A ještě jednou gratuluju k té žluté vestě ...

R. Menšíková 2.2.2017 7:40

Tak tohle mne potěšilo,

jsme totiž sousedky, a já tu nebydlím dlouho, takže vítám každou inspiraci!

Z. Dalmi 2.2.2017 7:12

Krásně

je tam u nás :-)

Moc se těším na celorok fotografií - ať jsou psí, lesní, koňské. Beru všechno

Z. Xerxová 2.2.2017 6:46

hezký den

hezký čtvrtek všem Zvířetníkům a zvířátkům :o) těm, co dneska něco slaví, přeji vše nej nej. A těm, co potřebují pofoukat bolístka na těle či na duši, držím palečky, ať je brzy líp.

Dík za první dvanáctinu povídání o kraji, který docela znám. Neb na přehradě Les království jsem byla v devadesátých letech na pěti skautských vodáckých táborech... a okolí jsme prochodili docela mohutně...

Myslím na Kačku, ať dnešní zákrok pomůže od bolestí a Kačka tu dlouhou dobu rekonvalescence přežije v pohodě. A napíšu i to (NERADA :o) ), že ta matika počká ...