Neděle 12. 5. 2024Pankrác polojasno10 °C

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 94
  • Poslední: 14.2. 2010 22:45
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Karolína 12.2.2010 13:27

Re: hezký den

Já mám ten apartmán tak maličký, že o křesle si můžu tak leda nechat zdát! Mám tam 2 skládací dřevěné židličky z IKEA. Jsou sice praktické, ale děsně nepohodlné. Taky tam mám takovou mini-televizi s mini-obrazovkou. Já slepýš obecný, musím sedět těsně před tou televizkou, jinak vidím kulový. Krom toho, jakmile si lehnu, usnu jak špalek i kdyby ta televize byla sebevětší a přístroj vypínám až se slepičím programem nebo s nějakou hlučnou hudbou či diskusí (taková Jílková, ta mne probudí zcela spolehlivě)! A co se nestalo? Melíškovi se zrovinka líbí na té mé židli! Takže sedávám na takové malé skládací stoličce, aby se jeho veličenstvo Melichar I. mohlo rozvalovat tam, kde obvykle sedím já! Prevít jeden chundelatej! Má tam pohovku s 1 a 1/2 lůžkem, pelíšky 3, parapety, může se vyvalovat kde chce, ne, ausgerechnet na té mé židli!

YGA 12.2.2010 14:37

Re: hezký den

Nooo, když ta tvoje židle je taková hezky zato .... zabydlená (;o)))

Karolína 12.2.2010 14:44

Re: hezký den

Hihihaha je občas opravdu zato.............. zabydlená!!!!

Leona 12.2.2010 5:50

To je trojka

    Krásná banda, mám podobnou, tam je k nerozeznání kocour a pes, oba rezatí a stejně praštění.

HanaW 12.2.2010 2:37

Neuveritelne

Tyyy jo, jako by si ti dva pejsci z oka vypadli.  Preju hodne krasnych zazitku se smeckou.