Diskuse
ZVÍŘATA: Chceš mě obejmout?
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
M10a24r69i96e 47C21r44o36s35s29e58t32t70e
Trixie projevovala lásku tím, že když jsme si někde poblíž jí lehli, přišla, sedla si na nás a rozlížela se kolem. Ale jinak byla velmi mazlící, objetí od nás přímo milovala. Když jsem si jeden z nás k ní lehl a obejmul jí hlavu, znehybněla a rozkoší jen funěla. Z našich současných koček jsou objímací jen Rusty a Woody. Ginger má velmi ráda drbání hlavy a hlazení, ale musí stát na všech 4, aby měla možnost prchnout. Woody se objemout nechá, přede, vzájemně se třeme obličeji, ale po chvíli už má dost a uteče, někdy i sykne, ať ji pustím. Jedině s Rusty se mohu muchlovat jak chci dlouho, drží jak hadrová panenka.
Liko, zase díky za kouzelná videa a vzpomněla jsem si jedno, že i opeřenci mají objetí rádi. Asi ho znáte, ale přesto posílám, ale třeba ne všichni 
.
L24i79k49a 81L40i34k23a
S opeřenci by to byla celá kapitola. Dokladů je celá spousta - různí papouchové, husy, kačeny, labutě... je to dojemné.
A95l26e18š 43P55a69k39o70s87t38a
Myslím ̈si, že samotnému sv. Valentýnovi (kdož byl, připomeňme si, kněz a biskup žijící v římské říši ve třetím století ) by se z vašeho cicmání se zvířaty udělalo nejspíš špatně
E15v10a 33S31c75h91l24i42t65t40e50r70m52a39n59n
Objimaci zvirata jsou na mile vzdalena chovani naseho kocoura. Dej mi nazrat, hladit me muzes kdyz chci ja a hlavne lez na zadech, kdyz chci jit spat. Kdyz se budes pod perinou moc hemzit, kousnu te do nosu. A stejne bych ho, chlupatce naseho, za objimaci zvire nevymenila.
Valentyna jsem letos neresila a svete div se, ve vaze na stole je kytka! 
Liko, moc hezka videa!
L44i26k75a 82L15i36k50a
Ta kytka objevená na stole je milá
A kočky objímají tím, že tě zalehnou. Posílám podrbání, broučkovi
T76v81í72ř48e96t21n96í57k 77Z46a30n85a
Nevím, proč jsem myslela, že Valentýn je až zítra. My ho neslavíme, ale je to všude kolem ;-)
Meggie není objimací, místo toho člověka poskáče a olíže :-)) Občas ji přitom chytnu a obejmu... myslím, že čistě ze slušnosti to chviličku vydrží.
Z10. 89M39a88t10y44l98d58a
Psice se mě snaží objímat kdykoli můžou a Mušketýr taky
Kocour po mně jen šlape a Adelína něžně okusuje prsty....
Z26v57í27ř93e53t36n63í33k 51J57i37t94u13r
O. T. - Maričce a Vave jsem stihla odpovědět na včerejší příspěvky až dnes. A co se týká objetí, toho není nikdy dost!
M45a18r62i13e 50C66r62o28s43s34e54t58t21e
Jitur, moc děkuji za odpovědi na mé včerejší dotazy !!!
L36i60k47a 91L72i13k97a
Přeji hezký objímací den! Ono je při objímání i tepleji
Z62v79í98ř59e51t75n58í21k 17J59e43n92n38y
Před chvíli jsem dostala k dnešnímu svátku sv. Valentýna,krásnou bonbonieru, mořské plody,asi dnes dojde k sváteční likvidaci. Svátků není nikdy dost a sváteční může být i třeba každý den,dokud žijeme, dokud dýcháme.
Psiska už mne obejmula a kocour čeká na příležitost.
Přeji všem krásný den.
Z10v12í84ř58e84t33n96í49k 64X18e12r60x73o17v51á
hezkou valentýnskou středu všem Zvířetníkům a zvířátkům 
sice tento svátek neslavíme - my se máme rádi celý rok, ale psisko tedy půjdu obejmout. A Pepu taky...
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz