Neděle 12. 5. 2024Pankrác polojasno10 °C

Diskuse k článku

POVÍDKA: Sestry

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 143
  • Poslední: 19.5. 2008 0:17
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Medvídek 18.5.2008 8:57

:o))

To není zlý. Jirásek to ale má od Kosmy a ten bůhví od koho. Ostatně už právě Kosmas ironicky komentoval že ten kůň tu cestu znal...;-D

Xerxová 18.5.2008 8:14

hezké nedělní ráno

hezkou neděli všem zvířátkům a zvířetníkům.

Tentokrát my budeme mít  fotek málo - páník nás opustil po většinu akce a tak máme fotky ze začátku a z vyhlašování výsledků psího sportování. Jinak já sice foťák měla, ale bydlel v batůžku na zádech neb jsem měla na starosti Kosatku.

Lidiček i psíků se sešlo dost. Z psíků hlasitostí dlouho vedl Hokin od Lenky S., ale když se objevila Ap s maďarem magorkem;-), měl Ešus za sebe náhradníka... taky tak temperamentní a hlasově velmi výrazný.... No v některých chvílích ale jednoznačně byl nejhlasitější malý Quidošek;-D;-D. Největší závisláci na páníkách byla Toyenka - ta hlídala Ygu jak oko v hlavě - a pudlík Bertík od tatínka Dede. Ten neběžel za střapečkem - ten skákal na páníka - že musí utíkat z toho kopce s ním. I když chudák Pitrýsek (rozbilo se jí auto a tak dorazila místo v pátek až v sobotu v poledne) dorazila bez tří kníreček, přesto vousatých tlamek bylo dost - Toya, krásná střeďanda od mlčící-čtoucí Alex, bílá knírajda od Ejšky a no Anka je taky skoroknírač (pssst - ta měla průšvih, když utekla Vave zaběhnout si neoficiální kolo závodu ;-)- zkrátila si trať a ukradla střapec nešťastnému závodícímu boxerovi Charliemu. A za sebou táhla vodítko...)

Dobré ránko :-) 18.5.2008 8:30

Re: hezké nedělní ráno

Tak o tohle jsme přišli, Quidošek nám dával zabrat ;-P a nejen nám, taky Lence S. jezdila s ním venku, abych se i Gomez mohli naobědvat. Patří jí za to velký dík R^ jelikož Quidoš řval. Nás to nepřekvapilo, dělá to často. Jen chuděrka Lenka S. byla nešťastná  z toho, že malého neuvozila.:-)

Olčava 18.5.2008 8:41

Re: hezké nedělní ráno

To bych tedy do Anky neřekla, že je taková akční, na prvním coursingu musela Vave běžet kolečko s ní a tady byla taková samostatná ;-D;-)

Xerxová 18.5.2008 9:43

Re: Re: hezké nedělní ráno

Anka to prožívala a běhala s děsným nadšením. A boxeří dvojka Rony a Charlie byla taky dokonalá - páník je na startu nemohl vůbec udržet. Ještě dalmatinka Gwendy od Ri, Kavalírek Murphy od Lucky a Pudlíkové pudlíci běhali jak profíci... A taky český strakáč Argo. Jasně, že tam byli skuteční závodníci-profíci Krejg a pejsci od obsluhy navijáku a od PsaJíry... Největší neběhači byli letos oba načesaní smetáčci jemní (holčička lhasa a kluk terier)  od HL, pudlík Bertík a Kosatka. Překvapily mě Štětinky skoťandy, neboť utíkaly obě s chutí - a to Kačka je po operaci chvilku.

Olčava 18.5.2008 10:10

Re: Re: Re: hezké nedělní ráno

A co Nazgúlové, byli tam? Vzpomínám, jak se Dede loni proběhla...

Xerxová 18.5.2008 10:47

Re: Re: Re: Re: hezké nedělní ráno

Nebyli - sportovní čest Ruščákovic rodiny zachraňoval pudlík Bertík. Nazgúlové jsou v Norsku - přijedou (prý dokonce snad přiletí8-o) až na prázdniny.

Xerxová 18.5.2008 8:42

Re: hezké nedělní ráno

nechce mi to sežrat pokračování:-(. Že prý ho mám zkrátit - ale to mi hlásí už u dvou řádků8-o

Xerxová 18.5.2008 9:44

Re: Re: hezké nedělní ráno

neprošlo to mnohokrát -a restart PC mi zase sežral uložený text... takže prostě pokračování bude až někdy a jiné;-D;-D

Dobré ránko :-) 18.5.2008 7:05

Vakandi

tak nějak jsem si představovala,že to Libuše s tím koněm navlékla ;-D dobře si pamatoval, kam s paničkou vyrážel ;-D

Rpuť 18.5.2008 6:40

Přeji krásdné ránko a doufám v podrobný referát!

:-)

Olčava 18.5.2008 7:41

Re: Přeji krásdné ránko a doufám v podrobný referát!

Taky se těším na podrobnosti a fotky.

Bez ohledu na počasí přeju krásnou neděli (tady v Kotěhůlkách je zataženo a prší)

Fallowa 17.5.2008 22:29

Ahoj fšichni!

Teď jsem se vrátila z Daňkovic - bylo to skvělýR^; Zvířetníci i pejsci,počasí,trička,malý Alex s VakandiV!A tady Staré pověsti české mají oproti klasickému textu fakt šmrncR^ a nakonec WWW a matriarchát:-).Takhle krásnou sobotu jsem neměla už ani nepamatuju,tak dík vám všemV,Dede za povídkuV a WWW ťukám!!!

Vakandi 17.5.2008 21:57

také hlášení :-)

Přijeli jsme jen na skok, všichni byli úžasní, nejvíc Beta, nesežrala mě ani Quidoška ;-) chudák Vavísková Anka si zalomila drápek, operace na místě nutná.:-) Myška tam měla krásný krámek, máme doma motýlky a svícen s berunkama,a pro kočky jsme koupili hračičky....

Quidošek je z akce kapku vyjevený, jdu ho uhojdat...dobrou noc :-)

Olčava 17.5.2008 22:02

Re: také hlášení :-)

:-) no a to kdybych tam byla, tak jsem měla taky  něco přichystaný, ale nebudu to prozrazovat, nechám si to v záloze napříště :-)

Xerxová 17.5.2008 21:39

hlášení z mejdanu

Ráno lehké zpoždění začátku akce - cestou bloudili skoro všichni ;-). Počasí až velmi teplé a dusné... Psíci kamarádští, Kosatka vzorná - ani fenečky nežrala a chodila na volno. Někteří psíci vynikli v běhu za střapečkem, jiní v aportu, přivolání či miniagility... vyřádili se všichni. Jídlo dobré a levné, prase dokonale propečené, když jsme odjížděli, vypadalo to na dlouhou rozkecanou noc;-D;-D.

Účast hojná, psát to nebudu, protože bych určitě na spoustu lidiček zapomněla. Nejmladší účastník byl Quidošek Barvička;-)

Olčava 17.5.2008 21:52

Re: hlášení z mejdanu

Betka taky běhala?

Jsem říkala Vave, aby nám zítra zamávali do kamery, tak snad se to povede

Xerxová 17.5.2008 21:59

Re: Re: hlášení z mejdanu

Kdyby před ní utíkal buřtík, tak by to rozpálila tryskem - ale za igelitovým divným potrhaným střapcem??? Občas popoběhla, občas elegantně poklusala, ale žádný přeborník dostihů to teda není...Ale účastnila se obou běhů. Jen z prolejzání tunýlku na agility byla omluvena... nevešla by se;-D

Olčava 17.5.2008 22:04

Re: Re: Re: hlášení z mejdanu

chi chi ;-D to by musel být pořádný tunel ;-D

Olčava 17.5.2008 21:24

Teda v Daňkovicích tam to žije!!!

Právě mi volala Vave, a bylo to moc milý a všichni mi zahulákali  mocné AHÓÓÓJ!Jó, ti se ale maj!Ale já se už těším, jak nám chudáčkům, co jsme nemohli, budou vyprávětVV:-)

WWW 17.5.2008 21:32

Re: Teda v Daňkovicích tam to žije!!!

Tak pojdme si udelat, my opusteni peknej vecer tady !

WWW 17.5.2008 21:39

Re: Re: Teda v Daňkovicích tam to žije!!!

tak nikde nikdo, jdu si otevrit lahev vina .

Olčava 17.5.2008 21:49

Re: Re: Re: Teda v Daňkovicích tam to žije!!!

Mám tu taky lahvinku, ale už skoro dopitou, tak poslední sklínkou ťukám ťuk a cink!!

WWW 17.5.2008 21:53

Re: Re: Re: Re: Teda v Daňkovicích tam to žije!!!

ja ji teprve nacinam, tak cin cin mila Olcavo !

Bětuláskovo! 17.5.2008 21:56

Re: Re: Re: Re: Re: Teda v Daňkovicích tam to žije!!!

Nazdárek! Jdu si s váma ťuknout frankovkou. ;-) Kočička mi dneska olizovala ruku, mám dotaz na experty: A) Dobře jsem navařila a málo umyla ruce. B) Nebo že by snad projev citu?:-D

Olčava 17.5.2008 21:58

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Teda v Daňkovicích tam to žije!!!

Já tedy expert nejsem, ale jak to tak sleduju, tak asi B je správně, a ještě ke všemu jsi asi dobře navařila :-)

Bětuláskovo! 17.5.2008 22:06

No von jeden nikdy neví...

... před léty mne takhle lízala přítelovy maminky kóča, která mne vlastně vídala jednou do měsíce, a po delším dumání a zkoumání jsme zjistili, že jak se před návštěvou skorotchyně pečlivě myju a voním, tak že kočka ráda Gabrielu Sabatini z předloktí. ;-D

Olčava 17.5.2008 22:12

Re: No von jeden nikdy neví...

;-D páni, to je ale vybranej vkus ;-D8-o;-D

Bětuláskovo! 17.5.2008 22:22

Re: Re: No von jeden nikdy neví...

Naštěstí tuhle úchylku mám u Bětulí vyloučenou, páč když ji chodím drbnout před odchodem do práce, tak už mi zápěstí páchne a nic to s ní nedělá. :-D Ba obávám se, že nejpřítulněji vítá po návratu z práce zapocený nohy. :-(

Olčava 17.5.2008 22:25

Re: Re: Re: No von jeden nikdy neví...

;-D;-D;-D no ale to zas aspoň neleze do peněz

Bětuláskovo! 17.5.2008 22:27

Přesně,

Naopak! Ušetřím za levandulový krém na nohy a spraye do bot! ;-D;-D