Neděle 12. 5. 2024Pankrác polojasno10 °C

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 43
  • Poslední: 23.2. 2007 20:55
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Hanča 23.2.2007 13:52

No jo, ale

co budeme vařit o víkendu ? Máte už někdo v tomhle bodě jasno ? Já bych asi potřebovala nějakou inspiraci !

Dede 23.2.2007 15:24

Re: No jo, ale

Já taky... Jak třeba zajímavě udělat kotlety? :-)

Xerxová 23.2.2007 16:16

Re: Re: No jo, ale

No nedávno byly přírodní s barevným pepřem a opečenýma bramborama a jedovatou tatarkou. No a příště budou na houbách s rýží.

Jinak teď plácám koláč s višněma (mraženýma) a žmolenkou a taky obyčejnou rajskou s vařeným hovězím a polívku. Jen domácí nudle nahradím strouháním. Nechtějí se mi dělat...

julča 23.2.2007 16:34

Re: Re: No jo, ale

Dede, můj tatínek dělá úžasné tzv. Farské kotlety. Kotlety naklepat, potřít olejem (není nutné), poklást vedle sebe natěsno na hlubší plech (nebo zapékací mísu), každou kotletu pomatlat rajským protlakem, osolit, opepřit a zasypat nahrubo nasekanou cibulí (cca 1/2 cibule na každou kotletu).Mezitím rozkvedlat 2 dcl bílého vína a 1 masox, polít touto směsí kotletky a nakonec posypat vrstvou nastrouhaného sýra a každé masíčko přikrášlit hoblinkou másla. Pekáč nebo mísu uzavřeme alobalem nebo pečícím papírem a pečeme 1/2 hodiny zakryté a pro barvičku dopečeme 1/4 hodiny bez alobalu. Vůně je to náramná! Příloha opečené nebo šťouchané brambory.

julča 23.2.2007 16:41

Re: Re: Re: No jo, ale

A já miluju tzv. Bakoňské kotlety z báječné kuchařky Achille Gregora: kotlety vykostíme, zlehka naklepeme, opepříme, osolíme a z obou stran zprudka opečeme. Vyndáme na talíř a na zbylém omastku zpěníme nadrobno nasekanou cibulku. Odstavíme, přidáme na kostičky pokrájené houby (nehlépe čerstvé třeba žampiony) a slaninu, posypeme paprikou, navrh naklademe opečené kotlety, podlijeme lžící vody a dusíme do měkka. Po krátkém dušení vyjmeme kotlety, do štávy přidáme kyselou smetanu nebo šlehačku. Touto úžasnou šťávou polijeme voňavé kotlety. Ideální příloha je rýže.

Dede 23.2.2007 16:42

Re: Re: Re: No jo, ale

Díky, tohle vypadá vážně zajímavě. A nejlepší je, že mám všechno doma! :-) Protože my tu asi zapadneme jako vlastenci. Pořád jen sněží a sněží, jsem ráda, že jsme se prodrali s autem do obchodu a zpátky...:-/

MaRi 23.2.2007 17:00

Re: Re: Re: Re: No jo, ale

to bych tam k vám potřebovala poslat svého pána a velitele. Nešlo by to nějak přes dráty nebo vzduchem? Nemine den, aby neprohlašoval, že ho letošní zima zklamala.

tapuz 23.2.2007 17:21

Re: Re: No jo, ale

U nás mají vždycky úspěch kotlety na kari. Kotlety mírně naklepu, opepřím, osolím, trochu opatlám česnekem - nemilovníci česneku mohou vynechat. Osmahnu cibulku, přendám ji do pekáčku / zapékací mísy / kastrolu, nakladu na ni kotlety, podleji a dám péct do trouby. Mezitím rozmíchám ve smetaně trochu hladké mouky na zahuštění a kari koření. Naleji na téměř dopečené kotlety, dám ještě  dopéct a už se nese na stůl. Místo kari lze do smetany vmíchat dle chuti a fantazie i jiné ingredience, třeba zelený pepř, kapari, jistě by šly i nadrobno nakrájené žampiony, apod. Jako přílohu střídáme rýži, hranolky nebo opečené brambory.

tapuz 23.2.2007 17:30

Re: Re: No jo, ale

Taky dělávám kotlety úplně jednoduše upečené a k nim fazolky na kyselo. Kotlety, osolené opepřené, prostě a jednoduše upeču na cibulce v troubě "do zlatova". K nim udělám fazolky = fazolové lusky, mohou být mražené nebo konzervované. Zkontroluji, aby byly z lusků vytahané tzv. struny, když jsou lusky moc dlouhé, překrájím je. V kastrolu zpěním cibulku, hodím na ně lusky, podleji a dusím do měkka, v průběhu dušení osolím a mírně opepřím, případně podle chuti jiné koření. Když jsou lusky měkké, zaleji zakysanou smetanou, chvíli podusím, aby se chuti spojily. Přidám trochu worcesterské omáčky, případně ještě trochu okyselím nebo osolím, podle momentální situace. Na talíř hezky naskládám upečenou kotletu, hromádku fazolek a opečené brambory.

julča 23.2.2007 17:57

Re: Re: Re: No jo, ale

Tapuz, recepty vypadají báječně! Fazolek můžeme jíst kila, ale pokud nemáme domácí, kupuju Bonduell, ty jsou fakt mlaďonký 

tapuz 23.2.2007 20:55

Re: Re: Re: Re: No jo, ale

No právě, já taky kupuju tyhle značkový. Vlastní nemáme a takové ty obyčejné jsou někdy tuhé nebo v nich bývají ty struny. To mi spolehlivě zkazí chuť.

A jak jsem tak ty recepty psala, tak je mi jasné, co udělám příští víkend ;-).

Hanča 23.2.2007 17:47

Re: Re: No jo, ale

Moc dobře, voňavě vypadají všechny kotletové recepty, díky. Zatím ještě nevím, který vyberu. Asi si hodím korunou.

julča 23.2.2007 13:04

Kaštane super!!!

;-DBáječný článek přesně podle mého gusta, moc zajímavý!!! ;-) Kaštane doporučuji tyto stránky www.cuketka.cz a taky tyhle www.gurmetklub.cz - moje velice oblíbené. Díky, papriky bych si dala hned, jsou takový správně "povolený" a s olivovým olejem-mňam (smajlík kterej mlsá a děsně mu to chutná;-D)

julča 23.2.2007 13:05

Re: Kaštane super!!!

ch jo, zase jsem zvrzla ty odkazy tak takhle

julča 23.2.2007 13:05

Re: Re: Kaštane super!!!

a ještě tady

Vakandi 23.2.2007 11:32

Kaštane

to je krása, samá mňamka R^ ;-P opravdu chybí slintající smajlík....

Kadlus 23.2.2007 10:55

Rada

Pokud budete v Parisu, čirou náhodou navštívíte Versailles v sobotu, budete mít kliku ( nikolivěk od blázince),vyhraďte si čas na "ouplně vobyčejný Frantíky".V městečku (cca 100 000 Frantíků) jsou sobotní trhy - jen pro příklad-houby,stánky asi tak 50-75bm.Zajímavé je i to, že nakupujícími jsou převážně muži !My k tomu ještě kliku,hrála tam venku nějaká americká revivalová kapela, dědulové v průměru tak 70 ( to není ode mne hezké, fuj, styď se, dědku!). Pěkně jim to "odsejpalo".Fotky , bohužel nemám, za to filmeček,ten se vyved.Jó, sladká Francie !No, a někdy kolem 65 mně v tom Münchenu vzal strýc na kargo- tam, kde se vykládají letounky s poživatinami z celého světa.Tak jsem si představil, kolik doma vyboxujeme na Vánoce jižního ovoce- jedno kilýčko, nebo dvě? Pak mi strejda prozradil,že to byla pomsta za to, že se mnou musel dva dny běhat po galerii, což ho očividně nebavilo.

terra 23.2.2007 11:14

Re: Rada

To byl pěkně pomstychtivý strejda, Kadlusi - vždyť ta galerie je tak úžasná. No, to ony ty banány a pomeranče v takovém množství tenkrát nejspíš byly taky, člověkovi to prostě nějak nedocházelo, ty příděly a fronty a podpultovky. No, je to za námi:-). Krásný víkend přeju.

kaca 23.2.2007 10:42

To je nádhera!

Už vím, kam budu plánovat alespoň výlet o dovolené!!! No a to bych teda měla začřít šetřit...

terra 23.2.2007 10:13

Na Viktualienmarktu

se odehrálo mé vůbec první setkání s "prohnilým kapitalismem", když nás tam za velikého huboumletí pustili na jakési prestižní předolympijské závody ( tedy, ne, že by to bylo před olympiádou v Mnichově, tam bych mohl závodit tak v plácání pískových báboviček, a to kdo ví, jestli). To jsme byli ještě mladí a nadějní... Ale zpátky k trhu - byl to obrovský zážitek, i když jsem si mohl koupit jen nějakou drobnost - myslím, že to bylo liči, které jsem do té doby znal jen z obrázků.

Kaštane, díky za ten typ na zpracování paprik, to jsem neznal. Doma je opékáme spíš tak, jak jsme okoukali vě Španělích - rozpůlené, očištěné a se slupkou, ten olivový olej a balsamikový ocet tam ale nechybí. Vyzkoušíme, učit se , učit se , učit se, jak pravil klasik. Moc zdravím:-)

Beda 23.2.2007 10:47

Re: Na Viktualienmarktu

tyhle papriky děláme taky (někdo dává i česnek, já to ráda jen solené):-) ... a na to, jak je to pekelně jednoduché a prosté, je to příííííšerná ňamka!!R^VVVVVV ... v létě, jen s dobrým chlebem.... ony ty papriky pustěj šťavku, takže vytírám chlebem i ten olej a můžu se ujíst;-P

a terro, omlouvám se, včera jsem nebyla v síti - ale ještě večer dodatečně jsem si vychutnala tvůj článeček i komentáře:-)VV ... píšeš moc hezky!!

terra 23.2.2007 10:58

Re: Re: Na Viktualienmarktu

Díky za pochvalu, Bedo - a pokud jde o ty papriky, tak je nás závisláků asi víc.:-D 

Hanča 23.2.2007 8:54

Krása !!

Tam by se mi moc líbilo ! Ať už jsme o dovolené kdekoliv, na místní trhy nikdy neopomene zajít a pak okukujeme a nasáváme a ochutnáváme a kupujeme. Tenhle trh vypadá opravdu velkolepě, takže si znamenám, jen tak pro jistotu, co kdyby.....

Jo a 200 gr. hříbků za 9 euro - hmmm, ono není vidět, jestli jsou sušené nebo čerstvé. No nic, už se chovám, jako bych chtěla kupovat.

dalmatin 23.2.2007 8:45

To je nádhera!

To by bylo něco pro mě.Miluju trhy a tady nic pořádného není. Stejně by to zakázali hygienici, u nás jsou nejpapežštější. Jen na dokreslení. Do vany na porodnici chtěli, abychom měli dezinfikovaný proud vody. Vody z veřejného vodovodu - fakt nemáme vlastní studnu. Ale jak, to neporadili. Prý paprskem 8-o

3iš, já bych si dala tu klobásku se zelím! !A pivo!!

Štětinka 23.2.2007 10:58

Re: To je nádhera!

jj, když jsem študovala kde a jak porodit, byla vana celkem odsuzována pro nehygieničnost. Prý jen na první dobu porodní.

Ale k těm trhům, taky na ně děsně moc ráda chodím, moc mi chybí takovej ten prodej svejch vlastních výpěstků. Když už náhodou někde je tržnice, tak prodává jen věci koupené ve velkoobchodu.Trošku nadějný je blešák v Kolbence, ale stále to neni ono

tosca 23.2.2007 8:37

Jo jo

na svůj úžas z neuvěřitelného množství čerstvého ovoce, zeleniny, čerstvě vylisovanýc hovocných šťáv, sýrů, květin, bylinek ... všeho, co

jsem na tomto trhu viděla (a cítila :-)) opravdu nezapomenu. Je to neuvěřitelný a velmi milý zážitek. Mezi stánky se dá procházet hodiny a hodiny a prodavači(ky) jsou usměvaví a zboží je nádherné a čerstvé ...a člověk lituje, že nemá kapsy nadité eury, aby si u každého mohl aspoň část té krásy koupit. :-)

Apropó, "šparglová" sezóna, Kaštan, kdy vlastně začíná? Já tam byla v

květnu a byla v nejlepším. To je taky něco, co u nás člověk neuvidí,

"špargl" (chřest samozřejmě :-)) na každém kroku a to doslova ;-D

Kolemjdoucí 23.2.2007 11:05

Re: Jo jo

Helejte, jak by řekla Šejbalka, s tím šparglem se děte vycpat, vono to chutná jak manželský radovánky po X létech. Uspokojí,nenadchne,samý takový nijaký,bez chuti a bez zápachu, jako destilka, žádnej říz , ani chuť to nemá.To říkám i proto, že jsem byl na šparglovejch hodech ve městě,kde přitlouk nějakej Luter na vrata svoje názory (anžto,tehdá, blahé paměti,nebyly jiné možnosti, veřejno i neveřejno- právní). Hádejte, kde to bylo ?

V okolí jsou největší plantáže. Řeknu Vám, takovýho mazání s tím je- zahrabávat, vodhrabávat, aber dý gance- jak jsem už řek- jako....

terra 23.2.2007 11:20

Re: Re: Jo jo

Ten pán na vyvěšení svých tezí použil chrámové dveře ve Wittenbergu, nebo na jeho oficiální dopis biskupům nikdo nereagoval - alespoň tak nám to říkali ve škole. A chřest mi celkem taky moc neříká, jen jsem ještě nepřišel na to, jestli ho nikdo v mém okolí neumí správně připravit, nebo jestli je to opravdu takové NIC...

Kolemjdoucí 23.2.2007 11:44

Re: Re: Re: Jo jo

No, byl jsem tam u příbuzných,ochutnal jsem na různé způsoby, snad ani to přirovnání není pravdou- uspokojí, ale nenadchne- teda , ten špargl. Ještě tak propasírovat ho v syrovém stavu přes prase, pak je to "ouplně jiná pohádka".Nejsem si ale jist, zda by čuníci chrochtali blahem - já ne,byť moje drahá tříčtvrtka (zbytek rodiny do jednotky celku je moje maličkost) je poněkud jiného mínění.To je tím,že protivy se přitahují.A protivná bejt, to vona umí setsakra dobře! Asi proto jí tak bezmezně (chtěl jsem napsat oddaně, ale to vypadá jako vládní prohlášení ) "MYLUJU" ( sakra, to se mi povedl nechtěný jinotaj,seš kluk šikovná, jak tak jdeš kolem, to se musí nechat !

PS. Nejni doma, to bych si vyslechl: "Už se zase vytahuješ,jak triko vod těch šikmookejch z tržnice? No, jó, schovanej za nickem-buckem, to by ti šlo.Ale podívat se pravdě do očí(tou pravdou myslí sebe sama,samičká),to né !". Asi se budu muset historicky (sakra, proč se mi sem plete hystericky?) znemožnit, jako ta dáma s Werichem v jednom krásným filmu,musím končit, zavřete oči, dveře se zavírají,odcházím...

PS. Už je můžete kliďánko otevřít, příští stanice Würtemberg.

Kolemjdoucí 23.2.2007 11:53

Re: Re: Re: Re: Jo jo

Jezuskote,to jsem to z neblahého očekávání věcí příštích pěkně "zkonil", doslova zvojtil. Vždyť ten Würtenberg je "ouplně inde", tam co do 89 byli ty zlí Němci, dokonce Švábové- jedné tetě jsem po dvou hodinách musel říct, až mluví Hochdeutsch- neb jsem jí rozuměl jenom ja, ja, zbytek nic. To městečko bejvalo u těch hodnech, co každej desátej kamarádil se "Stázičkou". Ten kostel je taky tak trochu zklamání,neb je čistě "protestantsky- rozuměj chudě - vyzdobenej. Takže, "entschuldigen Sie bitte"