Sobota 1. 6. 2024Laura polojasno10 °C

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 71
  • Poslední: 21.1. 2008 18:30
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Jakub S. 18.1.2008 13:04

Gaučing aji gaučování

jsou nádherná slova.  Dík a závidění!

Koučování ponechme sportovcům...

P i t r ý s e k 18.1.2008 13:38

Re: Gaučing aji gaučování

Už se něco ví, jak dopadla palcodržna? Ještě je, asi brzy,si tak myslím. Ale furtR^

Ty kočočinky jsou mi stále sympatičtější s tím válinkem a gaučováním:-D. Převelice je to dobrá disciplína. U nás bylo zavedeno : "jdu si hrát na budíka" (natáhnu se). Doporučuji, pravidla jsou stejná jako u válingu a o něco volnější než u gaučinku.

Alča 18.1.2008 13:19

Připojuji se:

kočenka je moc krásná a určitě statečně překoná vše nezbytné. Držím už od rána Lucce a Týně palce!R^

Hana W 18.1.2008 21:31

Re: Jojo,

S obvyklym skluzem se pripojuju - zjevne uz po zkouskach a tak doufam, ze holky slavi R^R^R^

EvaŽ 18.1.2008 8:13

Sandynko

krásně´s to namňoukala. Váling bych si hned dala s tebou. A o tom vetovi...pssst radši ti nic říkat nebudu, kočičky se nemají strašit. Ale holt se nedá nic dělat, když je to potřeba. Určitě vyřiď svým lidem, že tě mají za to moooc rozmazlovat.

Xerxová 18.1.2008 7:10

držím palečky

držím palečky, aby to hrozné slovo proběhlo co nejlépe. A těch bombonků pak určitě dostaneš daleko víc, než tentokrát

Jinak držím palečky Lucce u státnic i Týně na zkoušce. Ostatním Zvířetníkům i zvířátkům přeji hezký a pohodový pátek.

EvaŽ 18.1.2008 8:15

Re: držím palečky

sakra mě vždycky něco uteče. Takže se připojuji k držení palců a všem gratulacím, které jsem propásla.

radanova 18.1.2008 13:04

Re: držím palečky

já taky, já takyR^

Xerxová promiň že Tě využívám, jo?

Rpuť 18.1.2008 7:08

Ano Sandynko, zimní spánek není k zahození....

;-)

baty 18.1.2008 0:30

Sandynko, mňáááu,

váling je ze všech sportů nejlepší a tebe by navíc mohli ukazovat jako umělkyni ve spaní. Koukám na tebe a jdu to zkusit taky, jsem strašný nespavec, ale tahle inspirace snad pomůže. Brou...

PetraK 18.1.2008 9:00

Re: Sandynko, mňáááu,

Baty- viď ?? Jen toho prcka člověk vidí, huž by chrápal;-)

terra-san 18.1.2008 11:44

Re: Re: Sandynko, mňáááu,

To je jedno z kouzel, kterými kočenky léčí nespavost. Vyzkoušeno kdysi na naší bábi - byla posledním členem rodiny, který kdy trpěl nespavostí. My ostatní to máme spíš naopak...;-D