Neděle 12. 5. 2024Pankrác polojasno10 °C

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 9
  • Poslední: 20.3. 2007 20:03
  • Řadit dle: času vložení
  • vláken
radanova 20.3.2007 20:03

vážně vypadají jak lesní divoženky

jim i všem co v depozitech čekají na vlatní bydlo přeji náhlé zvýšní zájmu o kočeny a taky jeho setrvání, zatím koču nemůžu ale až to půjde mít je budu ač mám alergii, na vsi u polodomácích to lze i s alergií, jen se tam musím propracovat

Zkumavka 20.3.2007 16:58

Kocoura moura

už tedy máme,nemůžu si ho vzít.Krmím tady kočky ,venkovní, bezdomovkyně a to už několik let.Venku na chalupě s tím mám problémy,tam jak sem se natáhnou kocouři z celého širokého okolí,chodí k nám průvody ..Jak odjedeme,mám mrzutosti,jelikož tam stále chodí,paní sousedce se to už pak nelíbí,ona má 3 své kočky,skoro je nekrmí,tam se to tak prostě dělá.Ať si chytnou myš..No ani nepomohlo,když sem jí pytel krmení vždycky dovezla..,stejně jim hodila nepatrnou hrstičku.Tak to já mám starej kastrol a víčka od polárkových dortů.Jakmile dochází,už přisejpám.

Domů ale nelze.Přeju kočičákům dobré páníčky.A vám děkuju,že ste se postarala.V

Jindra 20.3.2007 12:18

Holky mourovatý

to jste měli ale obrovský štěstí při svý smůle.Na fotkách je vidět, že z Vás rostou krásný kočičky.V:-)Ať brzo všechny tři najdete nový domov:-)

PetraK 20.3.2007 12:00

Evo,

krom díků za kočenky můžu přidat bohužel tak akorát držení palců, ať se brzy pro ně najdou ti správní páníčci, kteří budou pokračovat v tom co Vy jste tak báječně rozjela a dají jim to, co si zaslouží - lásku, domov a pohlazení.R^

Vave 20.3.2007 11:41

Kočenky,

jsou tak krásné a já je mít nemůžu, buééé. ;-(VVVVVV

Vakandi 20.3.2007 11:28

:-)

Držím palečky R^ brzy holky najdou nové páníčky VV

Beda 20.3.2007 8:17

lesní kočičky

to je krásné pojmenování - skoro jako kočičky samy:-)VV ... děkuji paní Bartňkové za její péči a trpělivost a kočičkám přeju láskyplné domovyVVVVVVVVVVVV

Alča 20.3.2007 8:01

Kočičky jsou opravdu krásné

a Vy zasloužíte velké uznání a chválu za to, co jste pro ně udělala.V

Rpuť 20.3.2007 7:44

Nádherný holky!

A jak by Lízinka dosvědčila - stát se kočkou domácí je největší blaho na světě!:-)

Více už toho není