13.4.2024 | Svátek má Aleš


Diskuse k článku

BTW: V závojích

Víte, kde si může žena jakéhokoliv věku aspoň na chvíli připadat jako princezna a navíc při tom dělá něco pro své zdraví? Že vás nic nenapadá? Ale něco přece... víte, co to jsou orientální tance?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Zdena b.p. 14.5.2007 13:38

Re: Re: Re: OT - ZLATEJ LÍDOŠ

Zrovna jsem se přihrnula k PC a jen otevřu hospodu, tak tu je odpověď na můj nepoložený dotaz. UF. Moc je marody pozdravuj i ode mne.VVVVVV:-):-):-)

kača 14.5.2007 14:05

Lídoš?????

Vy tady říkáte Lídě Lídoš?  Super! Jinak jí už neřeknu –  je to opravdu ona?  Jestli je, pak je jí už opravdu líp, řekla bych, že jí moc pomohly vycházky, že už může konečně k těm svým bestiím kavkazím. Bestie píšu úmyslně, chtěla jsem jí s nima pomoct, ale zvládla jsem jen jednu procházku. Teda, Bumina  mne ze svého výběhu vyhnala a místo procházky jsem jí mohla akorát tak spočítat zuby. Elišku jsem ven vytáhla. Doslova. Kus cesty jsem jí za sebou táhla jako kozu na provaze, cestou domů jsem jí sotva stačila jak pelášila. Vůbec se nevyvenčila, nikde nečmuchala. Užila jsem si Darlenky. Ta šla ven ochotně, ale jakmile zjistila, že nad sebou nemá pevnou ruku paničky, začla si pobíhat jak jí napadlo, posbíraly jsme v okolí všechny bodláky, vyzkoušela jsem si pálivost všech kopřiv, trní šípkovníků, prohnaly jsme pár bažantů a zajíců. Jedním slovem hrůza. Nechápu jak může Li chodit na procházky se všema třema najednou..

Vave 14.5.2007 14:14

Re: Lídoš?????

Ano, říkáme, celé je to Lídoš(ek) zlatej! Vzniklo to tak, že kdysi TJF psal "LídoŠ!" a já, jak blbě vidím, jsem to přečetla jako "Lídoši" a už jí to zůstalo, už na to i slyší, holka naše šikovná!;-) :-):-):-)

Zdena b.p. 14.5.2007 14:18

Re: Lídoš?????

Kačo, občas uvidíš místo Lidoš i Li. Jo, a ty potvory ji milují, proto dokážou jít na prochajdu všechny a Li není na kusy, protože si ji šetří, aby jim dlouho vydržela. :-)

kača 14.5.2007 14:33

Re: Re: Lídoš?????

Výborně!!! Lídoše rozkecám po celém ústavu! Sladká pomsta za to, že o mém nádherném , čistokrevném voříšku, prohlašuje, že je to chlupatý buldoček s prodlouženým čumákem!

Lidičkové, je tady s Vámi moc hezky, pročítala jsem si články na které mně už dávno LÍDOŠ (chichichi)  upozorňovala, Vaše komentáře. Jste tady skutečně oáza klidu, míru, pochopení, to jsem ještě nikde neviděla!!!!

julča 14.5.2007 16:50

Re: Re: Re: Lídoš?????

No spíš ten nick zní jako Lídošek než jako Lídoš, vidím v tom závratný rozdíl :-)

Vave 14.5.2007 18:32

Re: Re: Re: Re: Lídoš?????

Ale první byl fakt Lídoš! VVVVVV Lídošek vzniknul posléze. :-)

julča 14.5.2007 20:17

Re: Re: Re: Re: Re: Lídoš?????

Tak to jo, je to moc hezká příhoda a milá vzpomínka na Tojefuka, někdy zabrousím na rok staré diskuse a připomenu si ho, byla to osobnost. V

WWW 14.5.2007 11:36

tak ted

Jsi mi mila DeDe nasadila brouka do hlavy ! 

Predevsim hlasim navrat z domova do domova. Diky jeste jednou vsem, za zatukani na pohadku. Jo, tak k tem orientalnim tancum. Proc je to vlastne vyhrazeno jen zenam? Ja myslim, ze by o to byl zajem i mezi muzi. Uz to vidim jak mi ze Zviretniku jdeme po kurzu na pivo.

Jiny Honza si pochvaluje, jak ma krasne odblokovanej krk. Jakub naschval nic nerika, protoze byl instruktorkou povhvalen za spravne vykrucovani boku a vi, ze mame na nej vztek . Medvidek bude tvrdit, ze von o zadnou pochvalu nestoji, ze se krouti hlavne k vuli rozsireni duchovnich vobzoru.

Pan Kadlus rekne, ze pristi stredu nemuze,protoze mu privezou beton na garaz, ale jestli by mu to nekdo nemohl natocit na video, ze by nechtel zustat pozadu.

Ja nebudu nic rikat, protoze budu premyslet o tom, jakej si necham dat na pupek piersing! Jestli takovou tu stribrnou spicku, nebo dve zlate kulicky a budu se tesit, jakej budou mit pristi stredu vztek, ze je to nenapadlo take !

Jakub S. 14.5.2007 12:01

No jasně! A já bych si pírsink dal teda jednou taky, bóže.

A kvůli rozšiřování duchovních obzorů sem se před holkama dost navykrucoval a napředstíral, dyž sem byl v tej pravej pubertě. No ale většinou sem na to tak dlouho nenásilně šel přes duši, až sem ostrouhal. A dyž může být úžasný spolek chlapů akvabeláků (je eště?), tak pár chlapů v sárí - hergot - - - !? Ale asi by to nevyznělo. Teda jako komická vložka na mecheche dámských sdružení - tó jo. Ale jenom za prachy. Ukazovat, jak sou chlapi ve skutečnosti srandovní, a eště zadarmo?

Medvídek 14.5.2007 12:09

Re: No jasně! A já bych si pírsink dal teda jednou taky, bóže.

Už jsme to dole říkali s Benchem. Pojďte kluci, založíme komický spolek mužských orientálních tanců, budeme objíždět estrády a vyděláme moře peněz, lidi smíchy zbořej tribuny ! :-)

Hanča 14.5.2007 12:53

Re: Re: No jasně! A já bych si pírsink dal teda jednou taky, bóže.

No a než začnete vystupovat veřejně, mohli byste si to nanečisto zkusit na zvířetníkovém srazu. Tím pádem bychom tam měli i kultůru a vy byste si aspoň zvykli na nadšené ovace.

MaRi 14.5.2007 12:12

Re: No jasně! A já bych si pírsink dal teda jednou taky, bóže.

pánové, proč hned tak silná slova jako srandovní apod.?? Směšný je přece jen ten, kdo ze sebe s plnou vážností dělá to, co není. A pokud si uvědomuje své nedokonalosti a umí se mírně tzv. "shodit", není nikdy směšný. Jejej, jak já bych se šla vlnit, problém je s dopravou na nejbližší vlnicí místo, i když není příliš daleko. I figura, jak bylo níže uvedeno - prostorově ZNAČNĚ výrazná by byla - a ti kolem mne by závistí bledli a zelenali při pohledu na kroužení mojí maličkostí (teď mám na mysli výšku). Zkušených se dotazuji: byla by silně artritická kolena velkou překážkou?

Ejška 14.5.2007 12:25

Re: Re: No jasně! A já bych si pírsink dal teda jednou taky, bóže.

no nejsem tolik zkušená, jen jsem zakusila jednu návštěvu - kursu výuky or.tance, kolena mám ještě chodící, ty mi nenadávala, ale ozvala se mi plotýnka a po tanci jsem již skotačivá a ohebná několik dní nebyla;-) tak jsem si to vyřešila a pouštím si kazetu s tanečky a prožívám si je pěkně pohodlně usazená a vlním se do rytmu;-D

Vave 14.5.2007 12:29

Re: tak ted

To je ale krásný zámysl, milé wéwéwéčkoVV! To musíte zrealizovat! R^ :-)

Jak podotknul níže Jakoubek (díky za vlídná slova dole), mužské akvabely už máme, teď už jen světu chybí břišní tanečníci, a taky mažoreti - to by byla krása! Jen si myslím, že by se nám pánové mohli o tu velkou taktovku poprat, pokušení by bylo příliš velké i na takové výlupky cnosti a šlechetnosti, jakými Zvířetníkoví muži jsou. :-):-):-) VV

Tak pánové, až příště zamíříte s LP do obchoďáku, směle se trhněte a pro začátek hurá do oddělení, kde mají šátečky a bižuterii. A bacha, úlovek radím dobře uschovat, to víte, LP by vám úlovek mohly závidět a nakonec i sebrat! ;-);-D;-D;-D

MaRi 14.5.2007 12:36

Re: Re: tak ted

teda nevím to nastopro, ale myslím, že Valašské království má kromě jiných aktivit i mažorety

Vave 14.5.2007 12:48

Re: Re: Re: tak ted

8-o No jo, to mě nenapadlo, ale tam už je možné fšecko! ;-D;-D;-D

Jakub S. 14.5.2007 12:56

Ano, máme!!!

Jasně že u nás je možné fšecko.

Vave 14.5.2007 13:25

Re: Ano, máme!!!

A jsi nějak zainteresován, Jakoubku VV? To bych kvůli to mu snad i vážila cestu přes Moravu do Valach! :-)

A vůbec, kde je raport o Zuzulience, he ???

Jakub S. 14.5.2007 19:08

Ale no jó, dyť jó, bude, bude. Furt se mně ty pi-otomci motají v hlavě,

tak z ní nějak vylezou ven. Output bude, jak říkají mladí Pc inťoši. Tejkujte to ízy, lidi...

YGA 14.5.2007 12:39

ad: bacha, úlovek radím dobře uschovat

Jo, jak vám na to LP příjdou, těžko budete vysvětlovat, že je to kvůlivá břišním tancům a mohly by si myslet, že je to dáreček pro nějakou VČSPZ!

Vave 14.5.2007 12:49

Re: ad: bacha, úlovek radím dobře uschovat

Tý, YGO VV, a co si predstavuješ pod takým pojmom VČSPZ ?8-o8-o8-o;-D;-D;-D

Dee 14.5.2007 12:51

Re: ad: bacha, úlovek radím dobře uschovat

LP jsem si přeložila,ale VČSPZ? Prosím o překlad dík

YGA 14.5.2007 12:52

Re: Re: ad: bacha, úlovek radím dobře uschovat

VČSPZ = vyschlá čůza skoro pod zákonem.

Jakub S. 14.5.2007 12:57

Uáááááá!

R^;-DR^;-DRv!

Ejška 14.5.2007 13:22

Re: Re: Re: ad: bacha, úlovek radím dobře uschovat

AúúúúúúR^

Vave 14.5.2007 13:27

Re: Re: Re: ad: bacha, úlovek radím dobře uschovat

ÓÓÓÓÓÓÓ !!!!!

Tak na ty bacha, ty jsou po šátečcích celé říčné! ;-D;-D;-D

Zdena b.p. 14.5.2007 13:51

Re: Re: Re: Re: ad: bacha, úlovek radím dobře uschovat

Teda netuším, jestli na Valachách mají soubor mažoretek, ale v tyto dny tu hostuje ruský mužský bale. I ženské party baletí pánové na špičkách. Prý je to po odborné stránce bezchybná ruská škola (teď netuším jestli moskevská, nebo petrohradská) ale děsná hlína. Mám kolegyni, která se ještě před třemi roky honosila 139,8 kg živé váhy. Do těchto dnů má dole cca 50 kg a od září povede kurzy břichotance. A upozorňuji, že právem. Je dobrá.

baty 14.5.2007 15:43

Re: Re: Re: Re: Re: ad: bacha, úlovek radím dobře uschovat

Petěrburskij, v neděli jsem viděla plakát na vystoupení v Brně.

Fallowa 14.5.2007 13:35

Re: Re: Re: ad: bacha, úlovek radím dobře uschovat

;-D;-D;-D;-DR^!