Čtvrtek 23. 5. 2024Vladimír polojasno10 °C

Diskuse k článku

BTW: V barvách trikolóry

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 127
  • Poslední: 20.5. 2007 20:03
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Dede 18.5.2007 22:12

Kazanův dráp

Tak Kazanovi zbyla z drápu jen taková slupička, uprostřed zcela rozdělaná. Zrovna tu strašně leje a nejméň ještě jeden den pršet bude, takže jsem pro teď vzdala snahu tlapu ovázat. Zkusila jsem to podle Xerxové -- ostříhala chlupy kolem drápu, vyčistila, ustřihla úzké proužky toho lepivého z jakýchsi super náplastí, kterými jsem si zalepovala ten prokousnutý palec. Je to průhledné, drží to a je to částečně odolné proti vodě. Zbytky drápu jsem stáhla k sobě a slepila. Kazan to tiše strpěl, ale po zákroku vypadá šťatněji. No a ven bude chodit s igelitovou botičkou :-) Jen nevím, co na to infekce... musím to kontrolovat. Snad přestane lejt, v suchu to uhlídám líp.

Díky všem, kdo poradili!!V:-) Mně se to stalo u psa poprvé, takže prostě teprve sbírám zkušenosti :-/:-)

WWW 18.5.2007 22:14

Re: Kazanův dráp

Nemohu poradit mila DeDe, pouze drzet palce !

Coz take cinim !

jiný Honza 18.5.2007 22:19

Re: Re: Kazanův dráp

Tak to jsme 2! Taky držím.

WWW 18.5.2007 22:24

Re: Re: Re: Kazanův dráp

Sejbalka taky, jen vona ma takovou drsnou slupku, neumi projevit city. delam to z

Hana Williamson 18.5.2007 23:47

Re: Kazanův dráp

Taky drzim palce. Jeste bych dodala, ze bych na to nepatlala zadnou antibiotikovou masticku - ono to misto pak nedejcha. Spis zalejvat peroxidem nebo alkoholem, kdyz se naskytne prilezitost.

Bláža 20.5.2007 19:02

Re: Re: Kazanův dráp

Výborný na takové bebíčka je hypermangan, slabý růžový roztok, jednak desinfikuje a jednak vysušuje.