Sobota 18. 5. 2024Nataša polojasno10 °C

Diskuse k článku

BTW: O jednom návratu

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 117
  • Poslední: 6.9. 2006 7:48
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Finrod Felagund 4.9.2006 10:23

Na severu, ale i všude jinde na naší výpravě bylo krásně...

Můžete se těšit na vyprávění, píšu první článek, který sem na Zvířetník přijde, o Litvě - tam bylo také moc krásně :)

MaRi 4.9.2006 10:41

Re: Na severu, ale i všude jinde na naší výpravě bylo krásně...

moc se těším, tato část Evropy je prostě můj sen. Nevím nevím, jestli budu mít ještě v životě šanci podívat se tam osobně, tak aspoň prostřednictvím očí jiných.

evam 4.9.2006 15:57

Re: Na severu, ale i všude jinde na naší výpravě bylo krásně...

...piš, zlatíčko, piš..už se těším a článek  "nacpi" fotografiemi..už se těším..!!!!!!!!!!!!!!!!!!;-D;-D;-D

tosca 4.9.2006 9:37

:-)

Pěkný článek. Z vlastní zkušenosti nic dodat nemohu, to by mohla maximálně moje máma :-)

Ale... přeji všem osamostatňujícím se prvňáčkům, aby ten první velký krok k samostatnosti zvládli dneska s přehledem. Oni i jejich rodiče.  :-) R^

Medvídek 4.9.2006 9:06

:o)

Jo jo, syn mé kamarádky odjede na základnu Scott-McMurdo na Antarktidě. Nic nepomáhá vysvětlování že se jedná o bezmála dvacetitisícové město...

zana 4.9.2006 14:36

Re: :o)

achich ouvej, já bych tak chtěla bejt dvacetiletej mladej!!!!!! Rodiče by ze mne zešedivěli a oplešli:-P. Na Antarktidu 8-o:-)R^

JoVo 4.9.2006 8:57

Pro Evu - pravá levá.

8-oVracím se ještě ke fčerejšku - pravá, levá  na lodi. 8-o

;-DUž jsem to pochopil, žena sedí na háčku na předku a muskej sedí  vzadu na zadku!!R^;-D

julča 4.9.2006 9:30

Re: Pro Evu - pravá levá.

;-D;-D;-D:-D;-D;-DR^R^

Eva 4.9.2006 13:23

Re: Pro Evu - pravá levá.

Haleď, vy JoVáci, rozlište si nějak pohlaví jsem z vás nějak tulpachovatá. Jednou si myslím, že jsi Ona, podruhé zase On....  Ti povím, háček ale nic moc, ten zadek je lepčí!R^

Jovová+JoVo 4.9.2006 13:31

Re: Re: Pro Evu - pravá levá.

;-DJovová - žena. JoVo - muž. Jovovi  - rodinná rada.;-D

Eva 4.9.2006 13:55

Re: Re: Re: Pro Evu - pravá levá.

To se mi teda ulevilo, teď sem zvědavá, jak se budete podepisovat.  8-oJen si představuju, jak se tam perete o tu klábosnici. ;-P Ještě, že ten můj neni tak ukecanej a vyspává noční šichtu! ;-D

nestastna Magda 4.9.2006 8:29

at se WWW treba vztekne -1_

Ja na vasem miste mila pani Dagmar, tak bych se asi dost bala. takove podivne konciny kolem Murmanska, dyt se to uz priblizuje k severnimu polu !! A jeste se tam kluci chteli koupat. Ja vim, ze jste preci jen tajne dohledla na to, aby kluk mel radny vobleceni .To se delalo i kdyz jela ratolest jen do pionyrskyho tabora na Sazavu a v lete, natoz nekam  k Murmansku.

Mozna, ze jste to nemusela delat ani tajne, vas Andy je urcite rozumnej kluk a da si poradit. To je velky stesti. Ja sama mam v  tohmhle smulu, WWW to je vam pripad, vodpusteji pani Dagmar, ale ja to tak musim napsat,  "ja se z neho jednou proste picnu"

Ja vam ted neco napisu, me uz je to fuk, at ma vostudu na celym internetu, at to leti  treba az do Ameriky, nebo ja nevim kam, az si to WWW precte tak budete mit vod nej pokoj na hodne dlouho. TAK :

WWW nesnasi podvlikacky . Prej uz vod mladi. Jak on ale dela v noci tak mu je preci jen dost zima, ale ne ,  neda si  rict. Navic si jeste ve Varech u Vietnamcu koupil pracovni kalhoty, tenky, ale protoze to ma samou kapsu tak v nich ten trouba chodi do prace i v zime. No a letos tady v Savojsku poradne prituhlo!  WWW mel cerveny kolena, ja se na to nemohla koukat a tak jsem sla a jedny jegrovky koupila. Helejte lidicky, von byl tak vzteklej, ze je rozstrihal , ted mam prachovek az do smrti.

Tak at mas z toho revma povidam mu, kdyz nemas rozum a v duchodu budes sedet dokroucenej a ne ze si skocis ke Kanci na pivo. Von se vam leknul a ted hledal reseni. Ale podvlikacky  ani za nic, to prej se necha vozit radeji ke Kanci na vozejku. Zkousel si moje puncochace, hned si utikal koupit vetsi cislo a strasne si to pochvaloval, ze to je tenounky, ze o nich vi akorat, kdyz jde curat ale pri tom to preci jen hreje. Alespon to myslela jsem si. Jenze dostal alergii a musel je prestat nosit. Konecne, dojde na ma slova , tesila  jsem se. Ale vite co von vam vyvedl ?! Mam to napsat, nemam, jestli to WWW objevi, tak se vztekne, ale at !!! ---- POKRACOVANI

zana 4.9.2006 8:35

Re: at se WWW treba vztekne -1_

Ahöój WWW - teda promiň, Magdo, že jo....

Ty to s tím WWW fakt nemáš jednoduchý. Povídej a přeháněj!!

nestastna Magda 4.9.2006 10:16

Re: Re: at se WWW treba vztekne -1_

Zdravim te mila zano, nic na to prehnanyho nebylo,svata pravda !

MaRi 4.9.2006 8:42

Re: at se WWW treba vztekne -1_

paní Magdo, nebuďte nešťastná. Mít na krku takový balvan jako WWW, to opravdu není snadné, ale ještě se tím trápit, to už je další břemeno!  Zastavte se čas od času tady u nás, aspoň potěšíte oko a mysl čtením o zvířátkách a jídle - o dalších věcech nemluvě.

nestastna Magda 4.9.2006 10:19

Re: Re: at se WWW treba vztekne -1_

Moje rec mila MaRi, take se to Magde snazim takle nejhak vysvetlit !!

WWW 4.9.2006 10:20

Re: Re: Re: at se WWW treba vztekne -1_

ted je spravne ten nick !

Vave 4.9.2006 8:47

Re: at se WWW treba vztekne -1_

Krsáný dobrý den, milá paní Magdo! A to jsem ráda, že jste mezi nás konečně zašla a že nám povíte o našem mileném wéwéwéčku nějaké ty věci zpod pokličky.

To víte, někteří tu na něj koukají nábožně jako na svatý vobrázek, prej že pan spisovatel, duchovní bratr pana Pavla a pana Hrabala, skoro už jsem mu chtěla začít onikat. A Vy jste mě, milá paní Magdičko, úplně zachránila. Protože když si představím wéwéwéčko ve Vašich punčocháčích, tak mi začnou cukat koutky úst a začne tikat kolem očí a už mám hubu kolem celé hlavy a je překrásný den a wéwéwéčko sice pořád trůní na vobláčku, ale ten vobláček je krásně puntíkatej a pruhovanej a na kolečkách. :-)VVV

JoVo 4.9.2006 8:48

Re: at se WWW treba vztekne -1_

:-/Pa Magdo, nejste Vy náhodou WWW?;-D

WWW 4.9.2006 10:21

Re: Re: at se WWW treba vztekne -1_

Ahoj JoVo ! Vopravdu ale jen a jen cirocirou nahodou !!

Pekny zacatek tydne !

JoVo 4.9.2006 10:24

Re: Re: Re: at se WWW treba vztekne -1_

;-D;-D;-DŤukám;-D;-D;-DR^

Kardiak 4.9.2006 14:10

Re: Re: Re: at se WWW treba vztekne -1_

Teda WWW,Ty si ale rozpolcená osobnost.Že se Ti to někdy neplete.Fakt se někdy nepředstavíš jako Anežka?8-o;-D

nestastna Magda 4.9.2006 8:49

Re: at se WWW treba vztekne -2-

Koukam takhle v nedeli, kam zmizel. Objevila jsem ho v bejvalem detskem pokojicku, jak se stracha ve skrini, kde jsou odlozeny veci. To ja nesnasim, tam nema co delat, po nem je vsechno naruby. I v loznici, myslite ze si v supliku vezme ponozky co jsou nahore ?

Ted si predstavte, vobjevil tam zimni kalhotky po moji mamince. No kalhotky, ty pravy bombardaky, krasne ruzovy a az po kolena. Von se mohl pominout radosti. Kdyz jsem do pokojiku vlitla, tak uz si je zkousel pred zrcadlem a jeste si u toho neco oplzlyho zpival.

Koupil si k tomu podkolenky a byl naramne spokojenej. Celou zimu s tim behal do prace. Co ja jsem se naplakala. WWW, jestli si vymknes v praci kotnik a odvezou te na kliniku, tak to bude takova ostuda. Ale darmo. Tim to ale neskoncilo. Letos o dovolene jsem se ve Varech na trhu stydela jak ja nevim co. Vsade se  u stanku na ty bombardaky vyptaval a hadal se s trhovcema. Urcite to videl nekdo od nas z mestecka, to se brzy roznese.

Jak ja vam devcata ty vase rozumny prednosty zavidim.Vy si myslite, ze s WWW je jen legrace, ach jo, kdyby to tak byla pravda.

P.S. Jo, jeste. Vite jak von tem ruzovym bombardakum rika ??  "TLUMICE VASNI"

Vave 4.9.2006 9:00

Re: Re: at se WWW treba vztekne -2-

Haha!! Jen by mě zajímalo, čí vášně ta růžová krása tlumí. :-P

nestastna Magda 4.9.2006 10:18

Re: Re: Re: at se WWW treba vztekne -2-

Ahoj mila Vave.

 Ech, ted jsi mi nasadila brouka do hlavy !!!

JoVo 4.9.2006 9:00

Re: Re: at se WWW treba vztekne -2-

;-DWWW, ty nedáš pokoj?Myslím si, že kdyby paní Magda věděla, že se za ní vydáváš, tak by tě vykostila zaživa jako uzenáče.!!;-D

YGA 4.9.2006 10:23

Chachá,

už jsi mě nenachytal (tak jako včera s Anéšou - ale bylo mně divný, že se na Zvířetníku nacházela už před rokem a já se na ni nepamatuju).

Ale krásně to píšeš, však si myslím že paní Magda si s tebou náramně užívá! A ne aby se z tebe stal důstojný starší pán - to by se pí Magda zděsila, co má doma za nemožnýho chlapa, ani sranda s ním není, je teď takový seriózní - a hned by hnala k psychológovi, jako jestli se to nedá ještě zachránit a vrátit tě starých bláznivých kolejí.

WWW 4.9.2006 10:37

Re: Chachá,

Ahoj mila Ygo. Vis ty co ? Ono je to vsechno pravda co jsem napsal, jen Magda neplakala, ale povidala, ze jsem proste prastenej.  I na tom trhu ve Varech ode mne utekla .

Pak jsme meli navstevu a vazne jsme hovorili o necem. Popijelo se, Magda  zacala tocit  pomalounku, skoro neznatelne sklenickou na stole. Neklamne to znameni, ze zacina mit spicku. Pak vyprskla a odbehla. To jsou nervy po ceste, povidal jsem znamym, ted jeste behani kolem baraku, to vite. Podruhe nevyprskla, ale nemela k tomu daleko, odbehla  zase do koupelny a ja za chvilku za ni. Co prosim te blbnes ? Ja si nemuzu pomoc WWW, jak ty vazne vykladas a oni te vazne poslouchaji tak te vidim sedet  a na sobe mas ty ruzove tlumice vasni!!

YGA 4.9.2006 11:06

Re: Re: Chachá,

A já musím provolat třikrát hurá paní Magdě - hiphip hurá, hiphip hurá, hiphip hurááááá - máte mé velké sympatie (a ještě pod bombarďáky ty silonky!).

Vave 4.9.2006 11:52

Re: Re: Chachá,

To mi jen potvrzuje mou doměnku, že paní Magda je prima baba !!!!:-):-):-)

Rákšasí 4.9.2006 12:54

Re: Re: at se WWW treba vztekne -2-

teda Anežko, Magdičko nebo WWW???;-D ač mi je teď trochu ouvej, tak jsem věděla, že tady si pofoukám bebí;-D