27.2.2024 | Svátek má Alexandr


Diskuse k článku

BTW: Maják aneb divadlo je tady!

Nikdy mě to nenapadlo. Já, a dramatik!

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
D. Ruščáková 10.11.2016 10:10

Re: No vida, jak to jde, když se chce!

Děkuju:))

J. Polák 10.11.2016 1:01

Technická nabídka

Milá Dede, tak jsem si konečně našel čas a podíval se. Príma text, krásné výkony skvěle jsem se bavil, ale jakmile jste vylezly na forbínu tak Vás není vidět, respektive jsou z vás zdařilé siluetky.

A abych jen nekritizoval a nenavrhl řešení, tak pokud by hrozila repríza, a to by byla škoda aby ne, chce to na to trochu posvítit. No a já mám u sebe kompletní aparaturu , včetně stmívačů, reflektorů, potřebných stovek metrů kabelů i ovládajících rukou. Jediná technická podmínka je třífázový proud nejdále 30 metrů od sálu.

Peníze? Jak jednoduché milý Watsone, benzin a pěkně děkuju. Tak to ber jako nabídku.

PS sídlím u Kolína, tak to k Vám zas tak strašně daleko není, aby se to nedalo zvládnout za odpoledne a večer na otočku. Do Doubravice trefím.

Z. Inka 10.11.2016 7:46

Re: Technická nabídka

Neměla bych být tak dojata, jsem ve slušné společnosti, ale toto je opravdu nadstandardní bonus. Tleskám a dovoluji si tisknout pravici (nebo levici)

D. Ruščáková 10.11.2016 10:09

Re: Technická nabídka

Děkuju moc, to je velkorysá nabídka! Zatím to na reprízu nevypadá, končí současný nájemce hospody a nového (snad nějaký je) neznáme a nevíme, jak se bude k podobným akcím stavět. Protože je hospoda jen pronajímaná, je v pořádku výčep, ale sál je v dezolátním stavu - ono je to vidět i na té nešťastné oponě. O potížích s osvětlením dobře víme, ale nebylo v našich možnostech to řešit. Ale jsem ráda, že o Vás vím - kdo ví, jak to bude dál?:))

PS: Sousedé se už TEĎ ptají, kdy bude nová hra! :P