Úterý 14. 5. 2024Bonifác polojasno10 °C

Diskuse k článku

BTW: Blešák

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 330
  • Poslední: 24.10. 2006 13:44
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
zana 18.10.2006 16:10

Re: O.T. Dotaz

snad se jen nedostane k pecku. Já to teď měla nedávno v přímém přenosu s kolegyní, ta měla hrozně moc problémů, ale nakonec je všecky překonala a má moc roztomilýho prcka.

R^R^R^R^R^

Fallowa 18.10.2006 14:38

No,tak

dneska je to tu jak na bleším trhu - těkám od příspěvku k příspěvku,dohledávám příslušné komentáře:-) a bavím se:-D.Bleší trh z fotek paní D.R. je hezký,ale tento Zvířetníkový se mu vyrovnáR^!

Rákšasí 18.10.2006 14:34

Námět na hororovou komedii

Podotýkám, něco byl sen a něco zkutečnost.

Usnula jsem ve svém drogovém spánku. "Rákšasí, Makulka má svatbu, tys ještě nenachystala pro ni dar a neobrousila jsi rámy na oknech. Jo a chtěla bych je natřít načerveno." "Mami a co dřív?" "Rákšasí, napadl půl metr sněhu, vyrazíme si někam na motorce?" Tlap, tlap, tlap , plesk."Mami kde máš tu rašpli a nepojedu, mám práci a je zima, vezmi auto." ";-O;-€" Odpověděl Přednosta. Škrrrrrrt, křáp. "vyhni se tomu náklaďáku vždyť vidíš, že nás ta řepa zasype." Proboha už mě zas honí s tou motorovou pilou a má mobily holek a Přednostovi se nedovolám. Buch klep, plesk, následuje vzlykot, který mě zas probral.

Holčička během mého úžasného snu došla na WC, nerozsvítila si a zabouchla se a ta mrcha klika, jí uhýbala a nedala se chytit, když se chtěla vypustit ven. Ležela na zemi smotaná okolo mísa, béčela, ale smířená, že tam stráví noc.

Medvídek 18.10.2006 14:48

Re: Námět na hororovou komedii

8-o

Rákšasí 18.10.2006 14:51

Re: Re: Námět na hororovou komedii

;-D, Medvídku není nad léky a děti dohromady. Ručím ti za pestré noci ;-D;-D

Vave 18.10.2006 14:55

Re: Námět na hororovou komedii

To vypadá, jako bys baštila nějaké houbičkové léky :-P A chudák holčička, ještě žes ji vysvobodila, když jsi utelka té pile. :-PVV

Rákšasí 18.10.2006 15:00

Re: Re: Námět na hororovou komedii

Vave a tohle mám každou noc :-/8-o. Takže nééé, jakobys baštila, ale baštím

Li 18.10.2006 15:15

Re: Re: Re: Námět na hororovou komedii

A máš je aspoň na cibulce ?;-P

Rákšasí 18.10.2006 15:18

Re: Re: Re: Re: Námět na hororovou komedii

kdepák, jen tak bez přílohy ;-)

Eva 18.10.2006 15:37

Re: Re: Re: Re: Re: Námět na hororovou komedii

Nepříjemné sny, to si asi jeden moc neodpočine... :-/

Rákšasí 18.10.2006 15:44

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Námět na hororovou komedii

Evo nejlepší bylo, když jsem v noci betonovala základy k domku a tahala pytle s cementem. Víš jak jsem ráno vypadala ?;-D;-D

Apina 18.10.2006 16:04

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Námět na hororovou komedii

Rákšasí, fakt dobrý. také si pamatuji jeden hororový sen ještě z dětství. Jsem Pražačka, ale domek po babičce je na venkově, tehdy byla naše ulice jen písčitá, zlaté to časy, které už jsou pryč. Proto ty následující asociace: V této písčité ulici mě otec jedné z mých venkovských kamarádek honil v pravé pražské tramvaji. Řídil tu tramvaj, viděla jsem na něho úplně perfektně. Jezdil bravurně s tramvají po tom písku, samozřejmě že koleje veškeré žádné, ale tramvaj uháněla, zvonil a najížděl s ní na mě. Ve snu se přitom skoro nedá utíkat, člověk má nohy těžké jako olovo a sune se pomaleji než šnek. Tak jsem se sunula a "utíkala" před tou tramvají, kterou jsem měla v patách, až jsem se celá zpocená probudila ve své posteli. Podotýkám, že dotyčný pán mi sice nebyl sympatický, ale nikdy mi nic neudělal, tak proč mě v té tramvaji honil zrovna on???????

KláraK 18.10.2006 15:30

Re: Námět na hororovou komedii

8-o;-D;-D;-D

zana 18.10.2006 16:06

Re: Námět na hororovou komedii

téda, ty máš věci. Piš si to a až přestaneš zobat, stačí zredigovat a vydat!;-)

Rákšasí 18.10.2006 16:12

Re: Re: Námět na hororovou komedii

zano s tím zobáním. Nevím mám se urazit nebo smát ;-D;-D;-D;-D.

zana 18.10.2006 16:15

Re: Re: Re: Námět na hororovou komedii

no, když tak natáhni virtuální ruku drátama a dej mi do zubů ;-D8-o;-D

Rákšasí 18.10.2006 16:18

Re: Re: Re: Re: Námět na hororovou komedii

a já si biju jen svoje lidi, ale na druhou stranu zas mi nikdo na ně nesmí chytnout ;-D;-D;-D.

Tys mi totiž připomněla babičku (ta ještě žije), když ještě měla slépky, ona nevolala "Nááá puťa." Ale "Ná zoby, zob!"

zana 18.10.2006 16:23

Re: Re: Re: Re: Re: Námět na hororovou komedii

pardon, nic jsem neřekla ;-D;-P;-D

Rákšasí 18.10.2006 16:29

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Námět na hororovou komedii

však vždť jóó;-)

Kadlus 18.10.2006 13:46

S omluvou

stejně, jako by jí počítala dobře vyvinutá dvacítka (ještě jednou, s omluvou).Jdu se zeptat Terinky, kočky domácí- vobyčejný.

jiný Honza 18.10.2006 14:22

Re: S omluvou

Supéééér!!! Taky něco:

Učitelka nakreslila na tabuli jablko a ptá se dětí: "Co jsem to nakreslila?"

Přihlásí se Pepíček: "P.del."

Učitelka se rozplakala a vyběhla ze třídy.

Za chvíli do učebny vkročí ředitel a křičí: "Proč jste paní učitelku dohnali k slzám? A kdo nakreslil na tabuli tu pr.el?"

Rákšasí 18.10.2006 14:25

Re: Re: S omluvou

;-D;-D;-D;-D;-D;-DR^

jiný Honza 18.10.2006 14:29

Re: Re: S omluvou

A ještě:

Zastaví celník na hranici auto a řekne řidiči, ať si vystoupí. Celník prohledá auto a vytáhne sáček s nějakým bílým práškem. Ochutná a ptá se řidiče: "Heroin?" A řidič odpoví: "Ne. Jed na krysy."

Mamut prochazi pralesem a najednou ho prepadne stado mladych slonu. Sloni ho zmlati, dokopou a odejdou. Mamut se zdvihne, otrese se a zanadava: "Zku.veni skinheadi!"

jiný Honza 18.10.2006 14:35

Re: Re: Re: S omluvou

A do třetice:

V lékárně: "Prosím intimní krém" "Nahlas!" "Ne na hlas, na ptáka!"

Zkouší si děda v obchodě nové boty a když si je nazouvá nejvehementneji, uprdne si. "Omlouvám se, skutečne je mi to trapné." "To nic dědo, až vám řeknu, kolik stojí, tak se pose.ete."

Rákšasí 18.10.2006 14:35

Re: Re: Re: S omluvou

Znám ;-D, máš to z toho samého zdroje jako já?;-D;-D

jiný Honza 18.10.2006 14:43

Re: Re: Re: Re: S omluvou

Nevím, mám toho několik souborů - většinou ze splachovače.cz

Rákšasí 18.10.2006 14:44

Re: Re: Re: Re: Re: S omluvou

Tak to ne, ale zatím je znám všechny a ještě mám i někerý tištěný

jiný Honza 18.10.2006 15:07

Re: Re: Re: Re: Re: Re: S omluvou

Máš to na mailu. Všechno, takže něco může být dvojmo, sem tam je zpotvořená čeština.

Rákšasí 18.10.2006 15:14

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: S omluvou

Nemám :-(

jiný Honza 18.10.2006 15:31

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: S omluvou

Tak jsou ucpané dráty. Já je poslal a hned se ozval, musíš to zkoušet. 8-)))

Rákšasí 18.10.2006 15:45

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: S omluvou

Došlo, to ti trphajzlíci ;-D