21.4.2024 | Svátek má Alexandra


Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Kielbergerová 1.3.2024 1:18

Vždycky nechť si všichni tví věrní položí otázku, co jsi tak novátorského a dosud neobjeveného sdělil, a zadruhé - aniž by ses ty sám dokola a ustavičně nevykrádal. Tedy jen drobnost- úsporněji a ízy sděleno - Rusové zvyklí poslouchat cara teď v zaběhnuté linii poslouchají Putina, a protože je tam defakto chudoba a není těm lidem co nabídnout, hraje se na strunu lásky k vlasti a za tu vlast padnout. Jsou to osudu a věci odevzdaní jednoduchové, jsou to zaseklí primitivové a tečka... Věř, že se proti takhle vyznívajícímu vyjádření nijak vehementně nestavím. Ale s jedním rozdílem a jen drobně upozorňuji - že takhle velmi podobně se odjakživa a stále vyjadřuješ o Palestincích. Budiž. Ale vzhledem k tomu, že svět je plný Vodvářků - uděje se pak překvapivě něco, co od těch skloňovaných blbů a primitivů nikdo nečeká. Nečeká se, že nejmodernější armáda světa bude dovolenkovat s pocitem zajištění hranic - a pak bude čumět...Pár metrů nad zemí - a kdeže jsou izraelské nejlepší alarmovací systémy, se jim tam přihasí úhlavní nepřítel na obyčejných rogalech. Docela chápu ten další izraelský pocit následný hned po smutku, pocit ponížení vpdostatě jednoduchým systémem nějakými primitivy. Nikdo by si též nemyslel, že někdo si dá práci poškodit v moři důležité potrubí obyčejnou dírou, a nikdo nepředpokládá, že budou tihle primitivové držet ruku na tlačítku atomovky a koridorem pomoci v evakuaci budou likvidovat děti a lidi prachobyčejnými únosy do dalekých koutů Ruska, bez dokumentací, aby se Ukrajina vylidnila ještě dalším způsobem. Tvoje články se mohou uargumentovat protivníkovou imbecilitou a pravěkem. Ale bude všeobecně dobré, když mudrlanti tvého typu přestanou dokola někoho podceňovat. K ničemu to dobré není...Budu věřit, žes na Ukrajinu poslal majlant a hlavně - že si propříště odpustíš chrlit články, které jsou v den výročí napadení akorát nejapné a Ukrajině v pasti nepřinesou vůbec nic.

J. Novák 1.3.2024 0:48

Pane Vodvářko, spíše než okupanty z osmašedesátého (tedy Rusy a Ukrajince) řeším třetinový propad své životní úrovně, který způsobila za dva roky naše neschopná a zlo činná vláda, které jsou cizáci přednější, než vlastní občané.

J. Mucha 1.3.2024 7:20

Tak to Vám držím palce, ať to řešíte stejně razantně jako její nárůst v předcovidových letech za předchozí všeho schopné a činné vlády.

Mimochodem, ve výčtu okupantů máte chybu. Nějakým nedopatřením jste zaměnil Poláky za Rusy. Přesněji, byla to tehdy vojska Varšavské smlouvy. A Varšava je podle Vás v Rusku? I když, tenkrát to tak mohlo zvenčí působit. Příště se snad nachytat nenecháte.

V. Němec 29.2.2024 20:53

Pane doktore, pomáhejte raději vašim pacientům v ordinaci, tak budete více užitečný, než psaním různých pábení zde. Vždyť 5784 let od vzniku světa je dostatečně dlouhá doba na to, aby měli lidé pobrali rozum. :-)

V. Kučer 1.3.2024 15:00

Promiňte, pane Němec, ale jste blb.

V. Sember 29.2.2024 18:44

Už celou řadu let jsem se skutečně neopil. V posledních letech mám však problém. Asi před dvěma lety se u mne, alespoň podle lékařů, začala projevovat jakási lokální neuropatie. Zasáhla především ruce a nohy. Pak se přidala i bolest zubů.

Lehké stolní víno používám jako sedativum. Na noc si musím prásknout ještě ibuprofen, abych se vyspal.

Deep Purple - Child in time

https://www.youtube.com/watch?v=OorZcOzNcgE

J. Farda 29.2.2024 19:49

Dobrý večer, Vašeho Neviditelného čerta šířím mezi známé, zkušenosti jsou R^! Držím Vám palce, ať Vaše trouble co nejdříve pominou! ;-)

J. Ptáček 1.3.2024 0:17

Kdo má svědomí čisté, spí jako dudek - i bez prášků !

V. Kučer 29.2.2024 17:58

Paradox je že pokud by Rusko kapitulovalo a bylo okupováno státy NATO neznamenalo by to konec Ruska ale stoupla by životní úroveň jeho obyvatel podobně jako se to stalo v případě Japonska a Německa.

R. Řezníček 29.2.2024 17:59

Jenže o to zjevně občané Ruska nestojí, takže je to zcela irelevantní.

V. Čermák 29.2.2024 18:33

R^

V. Církva 29.2.2024 18:36

Tak je to samozřejmě nereálné ale něco to o Rusku říká. A jsme zase u toho co se píše v článku. Rusko Rusům nabízí jen atak cizích zemí a vnucování ruské kultury těmto zemím.

Bohužel to pořád lidé nechápou.

Že by se to dalo říct i o USA? A jak by to taky bylo skvělé žít podle USA 90tých let.

V. Čermák 29.2.2024 18:45

A proč jste tak posedlý tím, co Rusko nabízí Rusům? Že Vy Rusům nic dobrého Nepřejete? ;-D

Naopak byste byl rád, kdyby se USA podařilo Rusko Rozparcelovat. To se nedaří, tak zatím Parcelují Ukrajinu jako zběsilí. No a v těch 90 letech, kdy USA byly na Vrcholu, udělaly Chybu a nyní Klesají a Klesají...:-/

V. Církva 29.2.2024 18:59

Rusko napadá cizí země v 21 století. Doma ať si dělají co jim Rusové dovolí. Pokud napadají cizí státy, neni to jejich věc ,ani zábava co se dá tolerovat. Teda psychopati jako ty to milují a měli by se léčit!Vrahovy se ale nedopřává vraždit.

Tak jistěže ani USA by neměly napadat cizí státy. Jen je realita taková že tam kde našli porozumnění - Německo, Korea a pochopili že jinak bylo hůř, bylo dobře, tam kde nenašli pochopení, jako Afghánistán tam je středověk. A jak by bylo kdyby osvobodili tehdy nás!

K. Zelený 29.2.2024 19:42

Jakože se Rusové nechtějí mít lépe? Jsou snad podle vás nějaký specifický lidský druh? Nebo dokonce nelidský?

V. Kučer 1.3.2024 18:36

Kdyby neválčili mohli by mít životní standart jaký mají ropné emiráty a NATO je nenapadne protože mají A zbraně.

J. Farda 29.2.2024 21:27

Ale o moderní věci zvyšující životní úroveň pane Řezníčku stojí, takže si pro potřebné, třeba spotřební elektroniku (pračky TV, mobily etc., ale třeba i zemědělskou techniku) v rámci své SpecVražOper poslali na Ukrajinu osvoboditelskou armádu. Opravdu loupežně osvoboditelskou - počínajíc tou elektronikou přes traktory po obilí, a konče lidskými životy dětských, ženských a stařeckých banderochochlů! Písmena té výpravy Z/Zet jsou Zachvatčiki, místo V jako nepřátelé(vragi) měli mít správně rusky účko U jako Ubijci/Vrazi. :-/

https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukrajine-ukrajinci-jsou-nemrtvi-nelitujte-ani-jednoho-propagandista-v-ruske-tv-otevrene-vyzyva-ke-genocide-40427176

https://www.echovalasska.cz/zpravodajstvi/z-domova/rusky-knez-chce-ukrajince-upalovat/

M. Kocián 1.3.2024 4:34

Nevím. Byl jsem v Rusku - tehdy v Sovětském svazu po olympiádě. A viděl jsem fronty před stánky s Coca-colou (tehdy vrchol toho, jak si běžný Rus představoval západní kulturu) delší, než fronta na Lenina na Rudém náměstí. Možná se občané (sic) Ruska jen bojí vyjádřit, o co doopravdy stojí - jestli umírat za cara, nebo se mít líp.

J. Lukavsky 1.3.2024 7:28

"Jenže o to zjevně občané Ruska nestojí" ano, stejně jako o to nestáli Němci či Japonci v r. 1945. Inu jak moudře říkal náš prezident (bývalý) Zeman "polovina národa jsou blbci". No ale zdaleka ne všichni Rusové touží po tom radostně padnout za větší a větší a největší Rusko... jak občas vidíme. J.L. end

M. Kocián 1.3.2024 8:21

Říkal, že polovina národa má podprůměrnou inteligenci, což je truismus. Mohl říct, že polovina národa má nadprůměrnou inteligenci a bavit se tím, jak by na sebe Češi začali být hrdí.

J. Lukavsky 1.3.2024 9:39

No obé platí, pokud je IQ=100 průměrem a platí i pro IQ Gausova křivka.... no občas žasnu co slyším, ale snad to je jen zdání - co klame. J.L. end

V. Němec 29.2.2024 20:46

Promiňte, pane Kučere, ale jste vůl.

V. Petr 29.2.2024 20:57

To ovšem není pravda, protože dnešní USA už nejsou ty z roku 1945.

J. Kostelanský 29.2.2024 21:59

Životní úroveň Ruska by stoupla asi tak jako životní úroveň Ukrajiny po roce 2014... ;-D;-D;-D

R. Tichý 29.2.2024 17:49

Presne tak to je. Rusaci maji houno a snazi se ho rozetrit na ostatni, aby nesmrdeli sami.

K. Křivan 29.2.2024 18:27

Hodně blbé.

V. Čermák 29.2.2024 18:38

Vy asi budete mladý Svazák a přečetl jste si to v Čs tiskovinách a teď tady Agitujete..;-D.

Nicméně díky speciální operaci se Rusko propracovalo v ekonomice na 5 místo ve světě, 1. v Evropě před Německem.

Protiruské sankce zvítězily: Německo vyšlo do ulic a největší podniky ve velkém propouštějí. Hůř než za Hitlera..Rv

R. Tichý 29.2.2024 20:45

Zato ty budes stary bolsevik. A evidentne te rusaci dostihli a do hlavy namazali.

Ruska ekonomika roste, protoze do statistik se pocitaji vsechny vyrobky, i ty k nicemu. 40% rozpoctu CCCP tece pres tanky a naboje. Takze krome vrazdeni nulova uzitecnost.

A navic to cele financuji z rezerv vytvorenych pro tuto valku.

Vice cist, mene psat/mluvit!

J. Novák 1.3.2024 0:55

Jsou to právě bolševici a svazáci, co jiným tykají.

J. Lukavsky 1.3.2024 7:34

"díky speciální operaci se Rusko propracovalo v ekonomice na 5 místo ve světě, 1. v Evropě" ano, ano, důkazem je, že rubl pokořil bájnou hranici a dosáhl mety 1 cent. Tedy z US dolaru. No zkušenost nám říká, že informace z Kremlu je nutno zpracovat následovně: úspěchy dělit 10ti, neúspěchy násobit 10ti. Probatum est. Kamarád říkal: "Rus lže i tam, kde mu to škodí a tak, že ani opak není pravdou". J.L. end