17.6.2024 | Svátek má Adolf


Diskuse k článku

USA: To je smutný konec…

Během letního řádění levicových radikálů v ulicích amerických měst mohli konzervativci oprávněně poukazovat na to, že démonizovaní příznivci Donalda Trumpa nic nepálí, nikde nerabují a žádné veřejné budovy neobsazují. Středou tato nevinnost skončila.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Král 8.1.2021 10:22

Proč myslíte, že snadno? Víte, jak dlouho trvá budování falešné identity a infiltrace u obyčejných policejních akcí? A když aspirujete na změnu vlády/režimu, prostředky máte zřejmě neomezené. Takže zjistit "pravou totožnost" těch nejaktivnějších účastníků a všechny jejich potenciální motivace je spíš hodně nesnadné, zvlášť když na tom většina "vyšetřovatelů" nebude mít zájem.

Že většina lidí tam byla autenticky za Trumpem na věci nic nemění.

J. Trmal 8.1.2021 3:33

Toto je jedna možnost, která tuto událost podobnostmi dále přibližuje k útoku na říšský sněm v Berlíně v r. 1933. Jenže kdo to může dnes objektivně a koncensuálně vyšetřit ? Ani Hitler ve svých projevech se k takovému plánu viditelně nepřiblížil.

J. Urban 8.1.2021 4:15

A proto jim Trump dekoval? No, mel za co, poslechli jeho vyzvu k pochodu na Capitol, radikalove to byli v kazdem pripade, jestli levicovi - to je otazka, co to je levicovy:-/

V. Suchodol 8.1.2021 5:06

Presne tak. Autor clanku samozrejme nevi vubec nic, ale ma pokyny jak psat,.....

M. Valenta 8.1.2021 9:09

Na svatou válku už vás moc nezbylo, tak pokračujte vesele dál v konspiracích a možná by bylo fajn zakoupit si rohy. To pro lepší odlišení.