21.5.2024 | Svátek má Monika


Diskuse k článku

SVĚT: Pro migraci, nebo pro Rusko?

Před týdnem odhalila izraelská tajná služba Šin Bet plán Hamásu provést útoky v Izraeli pomocí pacientů z Gazy, které Izrael z humanitárních důvodů léčí ve svých nemocnicích; arabští pacienti trpící rakovinou byli získáni k bombovým útokům proti doktorům v Izraeli, kteří je léčí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Langer 11.12.2018 13:17

Re: A přitom pocházejí

Tak snad je brzo neznárodní...

V. Novák 11.12.2018 16:24

Re: A přitom pocházejí

V Rusku je dost místa na farmy, na jaké jsou z Afriky zvyklí. V Holandsku si můžou leda tak koupit předraženou zahrádku - je obsazeno.

Četl jsem o americkém farmáři, který si v Rusku zařídil chov buvolů na mléko. Velice si pochvaloval Putinovy kontrasankce, protože zrušily konkurenci, co ho válcovala. Rusové jsou snobové (to se nedá popřít) - a italská Mozzarella prostě byla italská Mozzarella, i kdyby byla z kravskýho mlíka a on se nemohl prosadit proti řetězcům. Zrovna rozšiřoval chov.

J. Jurax 11.12.2018 11:36

No, ani to Rusko není normální ... tažte se raději po definici normální země ...

J. Fridrich 11.12.2018 6:29

Dnes výborný popis a rozbor hlavních nebezpečí pro naši

Dnes výborný popis a rozbor hlavních nebezpečí pro naši křest'anskou, euro-atlantickou západní civilizaci, pane Guttmann. Je až neuvěřitelné a neskutečné, že z větší části tato nebezpečí si INSTALUJEME sami, tedy ohrožení není ani tak zvenčí ( a kdyby byla vůle, dalo by se i eliminovat..), ale je generováno zevnitř naší západní civilizace slepými experimentátory s budoucností naší kultury a s prostředím, ve kterém budou žít naši potomci..

V. Kotas 11.12.2018 7:23

Re: Dnes výborný popis a rozbor hlavních nebezpečí pro naši

Sami ne. Jen určitou částí společnosti - pomatenců, kteří však mají podporu většiny médií, s ČT v čele.

J. Fridrich 11.12.2018 7:34

Re: Dnes výborný popis a rozbor hlavních nebezpečí pro naši

Ano, ale ti mají rozhodující slovo a váhu v hodně zemích Evropy. Chyba ale je také - a vlastně hlavně na občanech těchto zemí, kteří je zvolili a volí i nadále..

P. Kopáček 11.12.2018 1:31

Kde jsou obyčejní lidé?

Vážený pane Guttmanne, musím podotknout, že obyčejní lidé se nehlásí, neb se jich nikdo neptá.A kdyby se zeptal, ve velké většině by zjistil, že je jim to fuk. Ano, Rusko budí nejistotu, islam budí strach, ale bližší košile než kabát. Takže běžný obyvatel, jakého potkáváte na ulici, řeší své starosti soukromé, rodinné či pracovní, neboť ty jej zaměstnávají nejvíce. To ostatní, to je - ne snad balast, ale věc druhořadá...

K. Pavlik 11.12.2018 1:15

Kazdy blbne s Ruskem

Kdeze lonske snehy (za meho mladi) jsou. Rusaci na to aby byli svetovou velmoci uz nemaji. Ted se o to pokousi Anglie - no ale vypada to ze dopadne jak rikaval muj kamarad: Tady delas machra a doma se hadas s prasetem kdo bude spat u zdi.

Pokud rusaci neobsadi Nemecko, ktere je jedine kde se da neco ukradnout, tak si moc nepomuzou.A do Nemecke je : it is a long way to Tippaaery (ci jak se to sakra pise). To si fakt nekdo mysli ze obsadi tu ceskou montovnu?

F. Houžňák 11.12.2018 8:40

To s tím prasetem

je moc pěkný.