14.4.2024 | Svátek má Vincenc


Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Novák 2.4.2024 19:43

Dementní komouši a spol. denně vytrubují na NP ruskou propagandu. Mnoho z nich systematicky téměř každý den, zbytek občas. Jediným kritériem výběru do seznamu je vědomé šíření ruské propagandy a lží:

Putinova prolhaná dezinformační PÁTÁ KOLONA aktivní na NP nejenom v posledních týdnech:

L. Kolman , P. Odložil = P. Dachmeister , A. Renjascu , I. Pávek , J. Černý , P. Černý , V. Zadák , D. Laurencikova , V. Machálková, P. Spáčil , V. Čermák , K. Filip , V. Pavelka , F. Pavelka , J. Novak , O. Vorálek , K. Nový , V. Kuhaj , J. Vlček , L. Beneš , L. Zídek , P. Brich , J. Drobný , J. Pšenička, D. Hubáčková , K. Křivan , J. Karza , M. Varadinková , M. Moravcová , Z. Linda , I. Kučerová , R. Sorge , J. Rybník , D. Černý , A. Mohela , P. Pepax , J. Rejzek , A. Jaroš , Z. Babek , P. Boublíková , P. Boleloucký , J. Sedláček , P. Brecík , J. Bárta , I. Teren , F. De Winter , Z. Babek , A. Teply , M. Hoblík , J. Kratochvíl , M. Boháček = M. Zasazabanovaný, J. Kostelanský , J. Krásenský , L. Hančar , J. Nevrkla , R. Langer , R. Gramblička , P. Nešvara , F. Navrátil , S. Vozka , V. Šťastný , V. Damec , P. Zeman , R. Lávička , J. Blahová , J. Dvořák , M. Grundmann , P. Vychodil , J. Fialová , J. Krejčová , L. Píchová , T. Kubín , V. Němec , J. Tulejová , I. Hermanek , F. Pokorný , O. Kaucký , S. San , Z. Grabec , J. Vrška , D. Rakous , V. Mokrý ("Kotaz") , L. David , B. Liborek , S. Ševeček , J. Trubač , J. Hanzal , F. Žůrek , E. Hlinovský , M. Šejna , R. Vacek , V. Podracký , M. Malovec , O. Hávová , K. A. , P. Vavruch , J. Uher , R. Woloszczuk , O. Seliger , Š. Hašek , R. Nešpůrek , P. Kozelský , L. Svoboda , J. Matuška , J. Červený , J. Kalina , V. Petr , M. Pesat , L. Frydryšek , R. Pavlik , I. Krahula , P. Marcín , ...

A. Teplý 2.4.2024 21:09

A přijde den, kdy na Vašem seznamu bude celá republika.

Návrat zdravého rozumu.

P. Han 3.4.2024 7:10

Ale kdepak. Ani za sovětské okupace a husákovské normalizace s tím nesouhlasila celá republika. To je jen vaše přání otcem myšlenky, pokud se u vás dá o myšlence mluvit.

A. Teplý 3.4.2024 14:36

S bruselskou normalizací prý souhlasí celá řada lidí.

Proč by se neměla najít celá řada takových, kteří s nastupující totalitou nebudou souhlasit ?

L. Zídek 2.4.2024 16:34

.......nebudeli pršet, nezmoknem.....

J. Ganaur 2.4.2024 15:19

Způsob provedení a účel je jasný!:-/Takže FSB!!!!!!!

J. Kostelanský 2.4.2024 13:13

Každý si může plácat o čemkoli, ale vše jaksi ukazuje na Ukrajinu. Viděl jsem krátký úryvek rozhovoru se šéfem ukrajinské rozvědky, co říká na masakr v Moskvě, a on chladně a bez emocí řekl, že má z toho radost. A pak dodal, že podobné útoky v Rusku budou pokračovat, jen hlouběji na území Ruska.

Pokud jde o zapojení ISIS do této akce, nenašel jsem nic, co obvykle podobné útoky provází. Vyjmenuji některé:

1. Když je to akce Islámského státu, tak je to téměř vždy sebevražedná akce. Teroristé předem natočí video, na kterém řeknou svou motivaci.

2. Během "akce" islamisté pořád opakují Allahu Akbar (Bůh je veliký). Viděl jsem hodně videí zaznamenávajících střelbu, ale ani jednou jsem neslyšel výkriky, ať v arabštině, ruštině nebo jiným jazyku.

3. Mnohé o akci vypovídá i směr, kam teroristé utíkali - k rusko-ukrajinské hranici. Logické by přitom bylo mít předem vyhlédnutý objekt a v něm sa na několik dnů nebo i týdnů ukrýt.

Že to Ukrajincům nic nepřineslo? Ale přineslo - specifické skupině ukronacistů pocit, že Rusko zasáhli na velice citlivém místě. Svědčily o tom i oslavné komentáře pod ukrajinskými videami.

Rusové - na rozdíl od Západu - s muslimy mají vcelku normální vztahy. Muslimové respektují ortodoxní víru Rusů, pro ně je jsou ateisté tím nejhorším u lidské rasy. Rusové pomohli Sýrii, subsaharské Africe a navíc v samotném Rusku celá staletí žijí miliony a miliony muslimů. Mají obrovské zkušenosti s tím, co si mohou a co nemohou vůči ním dovolovat. V Rusku je např. pod trestem vězení zakázáno dělat si legraci nebo špinit jakékoli náboženství - včetně islámu a pravoslaví. To muslimové dovedou ocenit.

Nejvíc mě pobavilo, kdo ten atentát měl zorganizovat. Prý nějaká afghánská odnož Islámského státu. ;-D ;-D

J. Kostelanský 2.4.2024 13:14

Mimochodem napadlo někoho, jak se organizátoři a vykonavatelé mohli setkat někde na Internetu? Tihle teroristé nebyli žádní amatéři, bylo vidět, že mají výcvik a vše přemyšleno, jednají chladnokrevně a podle plánu. Zbrojní arsenál, který u sebe měli, zcela jistě netahali přes celé Rusko. Někdo jej pro ně musel někde blízko Moskvy nachystat.

Na 95 % jsem přesvědčen o ukrajinské stopě. Podle mně ukrajinská tajná služba nepředpokládala, že tenhle masakr bude - z jejich pohledu - tak "úspěšný". Do určité míry by to akceptovala i západní veřejnost, ale 150 mrtvých civilů je příliš vysoké číslo.

Zajímavé je, jak téměř okamžitě po tom masakru USA a další západní země prohlašovaly, že URČITĚ za tím není Ukrajina. Jak to mohly tak přesně vědět? Vždyť to mohlo celé zorganizovat jedno menší oddělní ukrajinské rozvědky bez vědomí Západu. Ale Západ okamžitě věděl, že Ukrajinci nic, oni muzikanti.

Masakr nese všechny stopy ukrajinského rukopisu. Když se Ukrajincům nedaří na bitevním poli, velice rádi si svou frustraci kompenzují útoky na civily a civilní objekty. 8 let (2014 - 2022) to dělali na Donbasu s výsledkem 14 000 mrtvých. Po začátku války opět podobná taktika, jen ještě zvrácenější. V rámci (dez)informačního boje několikrát poslali bomby na Ukrajince v ukrajinských městech jen proto, aby to mohli svalit na Rusy.

A. Renjascu 2.4.2024 14:17

R^R^R^...

jen ještě připomenu, že západ v čele s USA dodnes "nedokázal" vyšetřit útoky na NS, ale hodinu po útoku na Crocus City Hall bezpečně věděl, že Ukrajina s tím nic nemá společného.

A. Teplý 2.4.2024 16:32

Ještě bych doplnil, že útok proběhl v pátek (muslimská "neděle") uprostřed svátku ramadán.

Islamistické útoky provádějí zanícení fanatici - tady útočili "placení" zabijáci.

A pro Ukrajinu to má velmi dobrý smysl - většina lidí na Západě neuvěří ukrajinské stopě. Zatímco v Rusku uvěří...

Tj. Ukrajina organizací útoku nemohla nic ztratit (Západ neuvěří), jen získala - Rusko se bude muset víc soustředit na ochranu "měkkých" cílů.

L. Zídek 2.4.2024 16:39

Střecha Notre Damu se taky ještě pořádně nerozhořela a Macron už hlásil, že jí muslimové nezapálili .......Nic nového ...

R. Pavlik 2.4.2024 12:11

Myslím, že to nebude mít na nic vliv. Rusko má plán a ten pomalu plní. Zbývá Oděsa a připojení Podněstří. Pak přátelská vláda a vystřílení tetovaných. Aby měli na pár desítek let od nás pokoj, než zase pojedeme s demokracií.

M. Hoblík 2.4.2024 9:46

Kterou variantu si Rusko vybere nám může být jedno! My dobře víme, že teroristický útok spáchali titéž dva ruští agenti, kteří trávili nebohé ruské odpůrce v Londýně a následně oba společně vyhodili muniční sklad ve Vrběticích! Tak to potvrdí Koudelka a jeho božská BIS... Nám nejde o pravdu, nám jde o princip!

J. Nevrkla 2.4.2024 8:59

To dává stejný smysl, jako když celá západní propaganda tvrdila, že si Rusko vyhodilo Nord stream.

Jak to vidí Rusko a analytici na Západě? Ukazuje se, že ti střelci nebyli žádní islámští fanatici, někteří ani praktikujícími muslimy. Udělali to během ramadánu a na místě nezůstali, ale utekli, fanatici to tak zpravidla nedělají. Utíkali směrem k Ukrajině. Dostali vyplácenou zálohu, tam očekávali zbytek. Bylo velmi složité logisticky zajistit tolik zbraní a výbušnin a umístit je, kam bylo třeba. Nulandová zastupující americkou vládu, která z funkce dva týdny před terorismem odešla, prohlásila, že Rusko čekají mnohá velmi nepříjemná překvapení. Američtí vojenští znalci Scott Ritter, McGregor ...mají jasno - do organizace byla zapojena Ukrajina a její řídící orgány CIA a MI6. Se spoluprací s ISIS mají velké zkušenosti z Afghánistánu, Sýrie i Ukrajiny, kam rekrutují žoldnéře.

Brzy se dozvíme více, asi nikoliv od naší propagandy. Kdo chce, zkusí třeba cz24.news.

F. Navrátil 2.4.2024 8:15

S tou čečenskou válkou je to složitější. Iniciovali ji zahraniční muslimové a podstatnou část válečnických komand tvořili zahraniční mudžaheddíni. V Dagestánu se s nimi podle krutých tradic vypořádali místní muslimové. V Čečně mudžaheddíni zavraždili hlavu nejsilnějšího klanu Achmata Kadyrova a následně byli pobiti bojovníky pod velením jeho syna Ramzana.

F. De Winter 2.4.2024 6:44

Je třeba si uvědomit, že Ukrajina i Islámský stát mají stejného sponzora. USA. Pamatujeme demokratickou opozici v Sýrii, že?

USA jsou gangsterský stát, který neváhal vyhodit do vzduchu plynovod svému "spojenci" Německu.

Jestli se tedy takový vztah dá nazvat spojenectvím. Podle reakce německého vedení to spíš vypadá, jako když mafiánský bos dá pár facek svému pěšákovi. Copak na ně asi mají?

J. Nevrkla 2.4.2024 9:00

R^

L. Svoboda 2.4.2024 9:25

R^

R. Langer 2.4.2024 5:54

Jistě že za to může Rusko, to přece běžně střílí do jím obsazených jaderných elektráren, vyhazuje si do vzduchu vlastní plynovody a běžně podporuje ISIS v útocích na vlastní občany. Jsou to přece Russáci, co jiného byste od nich čekali.

Tak určitě. ;-€

L. Novák 2.4.2024 6:30

Putinův ČU;-OÁK ještě bude tleskat... Rv!!

Další útoky na energetiku. Rusko zničilo Zmijivskou elektrárnu, hlásí Ukrajina

30. března 2024

Zmijivská tepelná elektrárna, jedna z největších v ukrajinské Charkovské oblasti, je po ruském útoku z 22. března zcela zničená. Informoval o tom ukrajinský ministr energetiky Herman Haluščenko. Rusko útočilo na energetickou infrastrukturu také v noci na sobotu, ukrajinské letectvo zničilo devět z 12 dronů na jihu a jihovýchodě země.

V areálu Zmijivské elektrárny se demolují zbytky budov, odklízí sutiny a k většině zařízení není přístup. Po návštěvě elektrárny to uvedl ukrajinský ministr energetiky Herman Haluščenko a přislíbil pomoc. V sobotu o tom s odkazem na provozovatele elektrárny Centerenerho informovala ukrajinská média. ...

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ukrajina-rusko-valka-energeticka-infrastruktura-elektrarna-utoky.A240330_072216_zahranicni_hovo

J. Nevrkla 2.4.2024 9:02

Tak to mohli od naštvaných Rusů očekávat. A bude hůř.

A. Teplý 2.4.2024 16:35

To jen Vladimir Vladimirovič naplňuje na Ukrajině Green Deal v praxi.

Stop používání fosilních paliv !!!

A. Renjascu 2.4.2024 9:15

To vše udělalo NATO v Srbsku či Iráku hned v prvních dnech napadení těchto států a ještě se tím chlubili...

R. Langer 2.4.2024 12:14

Přesně tak, dá se to snadno dohledat...

A. Renjascu 2.4.2024 12:49

JJ

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/nato-zasahlo-nemocnici-v-nisi.A_990501_095215_zahranicni_jjx

https://archiv.hn.cz/c1-799837-nato-si-overilo-ucinnost-svych-zbrani

https://www.denik.cz/galerie/vzdusne-udery-nato-proti-jugoslavii-belehradu-a-novimu-sadu-za-valky-v-kosovu-brezen-cerven-1999.html?photo=1&back=197895514-7068-1

https://www.mojevideo.sk/video/101ba/bombardovanie_srbska_1999.html

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/americky-masakr-nove-dukazy-krize-sili/r~i:article:166034/

https://ct24.ceskatelevize.cz/clanek/svet/tajne-dokumenty-o-valce-v-iraku-prinasi-dukazy-o-zlocinech-usa-217076

https://www.idnes.cz/zpravy/archiv/demona-jmenem-saddam-si-usa-samy-vychovaly.A030407_154929_zpravy_irak_kot

https://www.sme.sk/c/847181/americky-utok-na-irak-vyvolal-vo-svete-rozcarovanie-a-znepokojenie.html

R. Langer 2.4.2024 12:13

Tak to si zatleskej před zrcadlem, Putinův bolševiku z Brusele. ;-D