26.2.2024 | Svátek má Dorota


MIGRACE: Evropští politici ve vleku událostí

4.3.2016

Neviditelný pes dává velký prostor příspěvkům, které se zabývají imigrační krizí a povětšinou jsou velmi kritické. A kritické jsou po právu, o tom snad již nikdo nemůže pochybovat. Pokud pochybují, pak jen ti, co jsou bezmeznými milci politiky EU provozované se zavázanýma očima. Špičky EU dlouhou dobu provozovaly pštrosí politiku spočívající v „humanistickém“ ponechání pohybu nevítaných a nevybíravě se chovaných davů, tváříce se, že takový pohyb je potřebný pro stárnoucí Evropu a dokonce osvěžující.

Co k takové zhůvěřilosti dodat, než že je to šílený názor. Zastávám dlouhodobě z přesvědčení názor, že všichni, co tak obhajují „osvěžení“ Evropy tolik nábožensky a zvykově jinakými tvory, jakými jsou přišedší vyznavači islámu, se dopouštějí vědomě atentátu na Evropu, na naši pracně budovanou a tolik zkoušenou evropskou civilizaci, válcovanou nemocemi, válkami a diktátorskými režimy. A přesto přeživší a relativně (to je třeba zdůraznit) vzkvétající. Přes všechno, čím tato civilizace prošla, tak vzkvétala. Těžko říci, zda je to prostá hloupost až idiotství, nebo nevědomost a neschopnost se poučit z dějin, pýcha z vlastní neomylnosti o jediné správné cestě míchání ras anebo dokonce zlý úmysl a nedostatek dohlédnout, že se výsledek této hovadiny nakonec obrátí proti těmto šílencům a proti nám všem.

Nejspíš to bude vše dohromady, podporované takovými „kapacitami“, jakou je příkladně Tomáš Halík. Pod tváří všechápajícího dobra, serióznosti a obětování se, multikulturalistického blouznění, řádí obrovská intelektuálská nafoukanost těchto lidí a necitelnost k obavám, které nejsou opřeny o nějaké xenofobní fantasmagorie, ale o konkrétní poznatky z mnohých zemí Evropy. Má-li někdo dojem, že všichni si nejprve musí projít peklem jejich mnohobarevného drsného experimentu, aby se potom museli pomocí zbraní prostřílet zpět do svého, pak zaslouží jen pohrdání.

A teď zase v klidu: evropští politici v čele s Andělou Merkelovou prokázali svoji nezpochybnitelnou neschopnost vidět byť jen pár kroků dopředu. Než jim spojí dráty v mozkovnách, události jsou úplně jinde a oni prostě jen nestíhají. Jsou zhýčkaní svým panovačným málo- či nicneděláním, nemají odvahu přiznat chyby (pokud si je vůbec připouštějí), neumějí rozhodovat v řádu hodin, protože jejich byrokratické postupy a zhovadilá politika summitů jim to ani nedovolí (i kdyby chtěli, jako že nechtějí!) Nikdo z těch krasoduchů si nechce připustit, že hranice svobodného světa je třeba bránit, třeba drsně a třeba i se zbraní v ruce. Když jsem před časem psal, že se budou muset ti makovci dívat na nepěkné scény z hranic schengenského prostoru, tak dnes je již na severu Řecka mají. A bude hůř, resp. bude muset být hůř. A nejen na hranicích, také v německých či jiných městech bude muset policie a represivní složky tvrdě zasahovat proti samozvaným okupantům Evropy. Jinak se tento proces zastavit nedá.

Má-li dnes někdo pochybnosti, pak já říkám tady a na tomto místě: je to okupace Evropy, zatím beze zbraní. Jen kvůli drsnému tlaku a hlouposti těch, kteří tento pohyb vítají, protože jsou po lobotomii. To píši v klidu, bez hysterie a u vědomí toho, že nás nečeká nic pěkného. Ale tou melasou si budeme muset projít, pane Sobotko, Babiši, Zaorálku, například. Mimochodem, Andrej Babiš sice rétoricky je proti imigraci, ale kdo jste někde viděli jeho rázné vystoupení ve vládě či na evropské unii nebo nějaké tiskové konkurenci, kde by se konečně odkopal, jak to s ním v tomto punktu vlastně je?

A na závěr takové cvičení:
Burky či hidžáb v Evropě? Jen když budou moci chodit křesťanky libovolně oblečené v islámském světě bez rizika napadení.
Mešity a muezíni v Evropě? Jen když budou moci kdekoli v islámském světě vyzvánět v křesťanských kostelích zvony bez rizika napadení na ranní či ku klekání.
Zákaz vepřového ve školních jídelnách? Jen když budeme moci popapkat vepřový řízek či žebírko v kterémkoli islámském městě aniž by nás nezatkla vepřová policie.
Koupání zahalených žen v bazénech? Jen když naše holky se budou moci v bikinkách povalovat u bazénů v San ́á nebo Rijádu.
Muslimské toalety v Evropě bez zelených podlah a nenasměrované k Mekkce? Jen když budeme mít naše pěkné záchodky alternativně všude v muslimském světě.
Svobodný výkon svého náboženství v Evropě? Jen když totéž budou moci praktikovat křesťané kdekoli v islámském světě bez rizika, že je pro křížek na krku ukamenují.

Mám snad pokračovat? Karel Kryl to ve své slavné písni řekl jednoznačně; cituji: Nasrat, jó nasrat!.

Slyšel někdy někdo z vás, co jste tak horlivými zastánci islámských nájezdníků a báječného vlivu slušných islamistů, o pojmu reciprocita? Pro ty, kteří nechápou, to řeknu po našem: něco za něco. A do té doby by mělo být utrum všem těmto zbabělým ústupkům nelítostným a drzým požadavkům těch, co jsem přijdou nezváni, nevítáni a mají plnou pusu lidských práv pocházejíce z míst, kde žádná taková práva pro ně ani pro nás nejsou. A nakonec ještě taková poznámka: proběhla snad v ČR nějaká jednoznačná iniciativa našich vyznavačů islámu, že se distancují od všeho, co je v jejich víře netolerantní a nenávistné vůči všemu nemuslimskému? Viděl snad někdo demonstraci vyznavačů islámu, kde by odsoudili tvrdě odporné skutky jejich souvěrců? Neslyšel, nic takového se nikdy nestalo a jejich čeští imámové jsou jiného názoru. Je to tak, že ti slušní vyznavači islámu se totiž bojí, protože ti bojovní a fanatičtí je umlčí. Vždy to tak bylo a bude to tak i nadále. Jako by nebyly tisíce příkladů v Anglii, Francii, Německá, Beneluxu či jinde.

Pochopí to naši politici? A najdou odvahu se tomu bránit? Tak o tom si dovolím hlasitě pochybovat. Od evropských, kteří jsou nyní u vesel, už nic takového ani neočekávám (jen „hlavně prachy“, jak říkával jeden můj klient).