30.5.2024 | Svátek má Ferdinand


Diskuse k článku

MAĎARSKO: Až příliš lákavý terč

Uznávám, že to je až příliš lákavé, aby se to nechalo jen tak ležet ladem. Konzervativní europoslanec, hlásná trouba tradičních hodnot a autor homofobních zákonů chycen na gay party v době lockdownu v Bruselu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Haraším 9.12.2020 21:59

je to jako ten smíchmajster Piťha, co kázal z kazatelny o světovládě homosexuálů, dštil oheň a síru, z uší mu stoupala pára...a je to homosecuál tělem i duší...kvůli pokrytectví duší černou.

P. Han 9.12.2020 22:55

Blbečku.

P. Haraším 10.12.2020 7:45

zjistěte si fakta a zanechte vulgarit, milý příteli...

V. Církva 9.12.2020 21:17

Zkrátka Setapouch

https://www.youtube.com/watch?v=lYfuNwkfc8U

No je dobré dávat pomluvy Guardianů na správnou míru.

D. Stirsky 9.12.2020 20:54

Aby bylo jasné: dle organizátora akce šlo o toto (překládat snad nemusím): "Bareback sex is physical sexual activity, especially sexual penetration, without the use of a condom.The topic primarily concerns anal sex between men who have sex with men without the use of a condom, and may be distinguished from unprotected sex because bareback sex denotes the deliberate act of forgoing condom use." Je-li to náplň života konzervativního politika a propagátora tradiční rodiny,... Nu, dnes je možné vše.

P. Han 9.12.2020 21:03

Mám pocit, že tam ten pán občas zašel. Patrně mu jeho fyzické a duševní ustrojení nedalo jinak. Přesto může mít hlubokou úctu k tradiční rodině. Já se takovýchto akcí neúčastním, ale zato zajdu občas na pivo. Kdybyste ovšem o mně prohlašoval, že to je mou životní náplní, měl byste si radši dát bezpečný odstup.

P. Milan 9.12.2020 21:10

Jestli náplň života, to nevím. Dotyčného neznám.

Jen nevím, proč by nemohl vědět, že pro stát je důležitá ta tradiční rodina.

V. Církva 9.12.2020 21:33

Tak to je to, co progresivisté nechápou. Každý má právo na soukromí. Jenže oni by nejradši lidem lezli až do postele a kontrolovali jestli je vše podle jejich. Nakonec už málem vyžadují podpisy o souhlasu se souloží.

V článku se píše, že o homosexualitě Szájera se ví. A máte tam někde důkaz že on ve skrytu neuznává zákon o rodině? Myslím, že se to nevylučuje. Taky chci aby byl svět krásný a lidé nádherní i když takový nejsem. Článek ukazuje že tam pokrytectví snad ani není. I kdyby, nikdo není dokonalý, určitě to není jak píšou jiní pokrytci.

Samozřejmě ty párty nepodporuju a ke konzervatismu se nehodí, i homosexuál může být střídmější. U křesťanů homosexuálů se předpokládá "život v čistotě", ale osobně myslím, že Fidesz není jen strana křesťanů i když se ke křesťanské demokracii taky hlásí.

P. 1 9.12.2020 20:22

To je kravina. Maďarský kapitán Nemo tuplovaným pokrytcem samozřejmě je, a to už jen tím, že se stal členem strany, která staví na tzv. tradičních hodnotách a odmítání liberalismu. Nemluvě o tom, že ani není řadovým členem ale jedním z klíčových funkcionářů, který hodnoty své strany prezentoval a prosazoval v EU, za což byl velmi bohatě honorován. Je to stejné, jako kdyby se někdo dal do EU zvolit za zelené, ale mimo Brusel těžil uhlí v povrchovém dole a lovil velryby. Stejně tak je připitomělým argumentem to, že to bylo "veřejné tajemství". Předstíral heteráka, aby mohl zůstat ve straně starých konzerv a tím se stal pokrytcem. To, že ostatní jen předstírali, že mu to žerou, na tom opravdu ale opravdu nic nemění. Opět nemluvě o tom, že nejde jen o grupáč s dvěma desítkami jiných chlapů. Konzervativní křesťan by snad rovněž neměl přechovávat drogy (byly u něj nalezeny) a dodržovat protikoronavirová opatření (což nedodržel).

P. Han 9.12.2020 21:11

Jojo. Zlatej Pospíšil. Ten si také hrál na pravicového politika a když to prasklo, přelezl do strany s křesťanskými kořeny. A je to v cajku. ;-D

J. Urban 9.12.2020 21:16

Jj. Je to jako hlasat a narizovat abstinenci a pritom se kazdej vecer ozrat jak carskej oficir :-/. Kourove clony hlasane v clanku na faktu nic nemeni.

P. Han 9.12.2020 22:57

Máte něco proti tradiční rodině? A máte pocit, že někdo jiný by proti ní měl něco mít? A proč tedy?

V. Církva 9.12.2020 21:39

Tak i kdyby to pokrytectví bylo, pořád má právo na soukromý život. No a u politika je pokrytectví prakticky jistota, ať už je zelený nebo černý. Co se týká drog, na to je policie a soudy.

Podstata článku je, že jeho homosexualita není v jeho funkci podstatná i když ani ne vhodná.

P. Pavel 9.12.2020 22:19

Samozřejmě, že má právo na soukromý život. Bránil mu, snad někdo, kromě jeho rodné strany, se rozvést a najít si místo baby, která ho neuspokojuje, přítele? Nebránil. Jenže kdyby to udělal, tak vyletí ze té rádobykonzervativní a ve skutečnosti softtotalitní strany jako namydlený vojtěch a o europoslancování za těžké prachy v Bruselu by si mohl nechat jen zdát. Jinými slovy, homosexualita není podstatná v jeho funkci v normální zemi a normální politické straně. Toto neplatí u orbánových podržtašek, které si mimo jiné z kydání špíny na gaye a lesby udělaly volební program. Takže místo normálního rozvodu a přítele zvolil raději cestu, pokrytce, který má u sebe drogy, porušuje karanténní opatření a v neposlední řadě špulí vlastní prdeI na dvacítku jiných chlapů na tajných grupáčích.

P. Han 9.12.2020 22:53

Proboha, kde jste ten stranický program Fideszu vzal?

P. Haraším 10.12.2020 7:47

nepřehrávejte, hane...smích...

P. 1 10.12.2020 19:15

Copak, fakta vám nejdou pod čumák. Jakmile to prasklo, tak na maďarského kapitána Nema začal kydat špínu nikoli Brusel ale Orbán.

D. Mach 9.12.2020 15:50

I gay může být konzervativec, který před policií utíká polonahý po okapních trubkách ... no to pak ale nevím, co vlastně mají konzervativci proti liberálům. :-)

V. Hodorka 9.12.2020 17:40

Presne tak. Proc utikal jako capek?

P. Han 9.12.2020 21:14

Možná tam jsou jiné rozdíly. Okapní trubky bych pokládal za stranicky nevyhraněné.

J. Urban 9.12.2020 15:23

Stoji ten chlap vubec za clanek a za to cist ho? No, mozna politik, urcite pokrytec. Nejake zasady? Ale kdez, dela to, co sype. Jen by u toho hlasani pustu priste - jestli nejake priste bude - nemel tolik mlaskat. Ma Orban prima kamarady. Asi takove, jako je on sam.:-/

T. Hraj 9.12.2020 18:30

To jako že šel do hospody (nebo klubu)? To je to hrozné provinění?

A co má Orbán za "prima kamarády"? Máte na mysli někoho konkrétního? Takový ministr zahraničních věcí Péter Szijjártó je člověk, kterého Mďarsku může závidět celý svět.

D. Stirsky 9.12.2020 14:49

Předpokládám, že kdyby zastánci konzervativních hodnot a tradiční rodiny obdrželi fotky z oné akce - aby bylo jasno, šlo o skupinový gay sex - okamžitě by spustili pokřik: “Vidíte, co jsou oni zač? Žaludek se nám zvedá.” Zkrátka a dobře: již mnohokráte se něco obdobného stalo. Viz vídeňský prelát, homilie proti G-vztahům a následně obviněn ze sexuálního obtěžování mladíků a suspendován. A proto, jsem-li politik, držím, pokud jde o věci spojené se sexem, tradiční rodinou atd. silentium.

T. Hraj 9.12.2020 18:32

"zastánci konzervativních hodnot a tradiční rodiny" kriminalizují gaye nebo jejich párty?

P. 1 9.12.2020 20:28

Zastánci konzervativních hodnot kriminalizují držení drog, nedodržování protikoronavirových opatření a útěk před policií, která hodlá daného jedince legitimovat. Na gaye a nikoli párty ale na drsný grupáč s desítkami chlapů se jen dívají skrz prsty.

P. Haraším 9.12.2020 13:46

citace doležal...V případě pana Szájera se můj předpoklad potvrdil v úplnosti. Musel chudák bojovat proti homosexualitě ze všech sil, protože málokdy myslel na něco jiného než na sex s chlapem. Ale nesměl to díky svému ultrakonzervativnímu backgroundu přiznat, tak proti tomu alespoň bojoval. No – a pak to kvůli nějakýmu blbýmu viru praskne! To je život! Jde však podle mého soudu jen o první vlaštovku. Maďarské vedení země je v současné době ultrakonzervatívní a homofobní jako celek, a pan Orbán označoval pana szájera za svého přítele. takže ještě možná budeme nevěřícně koukat, co pro ultrakonzervatívní homofobní muže znamená slovo přítel...

https://www.forum24.cz/kde-jinde-nez-na-gay-party-byste-nevyoutovaneho-ultrakonzervativce-cekali/

A. Renjascu 9.12.2020 13:59

Že vy jste ten článek nečetl? Nebo, že by jen nepochopil?

P. Haraším 9.12.2020 15:35

v příspěvku je citace z článku a na konci je link na článek...

takže jsem článek četl a pochopil...asi jste nepochopil vy...

T. Hraj 9.12.2020 18:35

"Maďarské vedení země je v současné době ultrakonzervatívní a homofobní jako celek"

V článku se vysvětluje a dokládá příklady (včetně citace Orbána), že to není pravda. Můžete uvést nějaké opačné příklady?

P. Haraším 9.12.2020 18:40

vážně jste napsal...citace Orbána? si děláte srandu...smích