22.10.2020 | Svátek má Sabina


GLOSA: Michalákové je mi líto

8.10.2015

Norové rozhodli, že paní Michaláková nemá na své dvě děti nárok. Zkoumali případ důkladně a rozhodli, jak rozhodli.

Z české strany se okamžitě ozvali mocní a moudří – europoslanec Zdechovský navrhuje vyhostit norskou vyslankyni, prezident to podpořil, aby posléze couval, že to byla nadsázka, ale že bychom aspoň měli povolat našeho vyslance v Norsku ke konzultacím, a Zaorálek bude protestovat. I brankář Hašek se přidal. No bodejť, kradou nám naše české děti!

V Norsku (stejně jako u nás!) platí zásada, že v podobných sporech je zájem dítěte přednostní. Podle toho to také dopadlo. Děti paní Michalákové žijí spokojeně u pěstounů a z těch mizivých informací, které jsme dostali, lze soudit, že se k mámě nehrnou.

Proč jsme dostali málo informací? Protože jde o velmi soukromou věc a podle zákona jsou úřady povinny mlčet. V Norsku, jako u nás. Avšak víme, že na počátku bylo zneužívání dětí.

Naši politici by neměli podléhat domácí hysterii vyvolané médii předkládajícím nám plačící paní Michalákovou a měli by přestat dělat z Norů lidožrouty. Jsou to totiž dobří lidé a mají úřady o poznání vyspělejší než my.Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.