Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jarda

29. 8. 2008 1:09
Jaka zverstva pane Bilku?

Zadna prokazana nebyla a dvou tisich zabitych v Ossetii nemluvi uz ani Rusaci. Ruska zaminka k zasahu proti Gruzii je zcela vylhana. Mate samozrejme pravo zastavat nazor svuj od Rusu bezvyhradne prevzaty. Budiz, ruskym "osvobozenim Ossetie melo vsecko skoncit. Uplne prehlizite fakt, ze neskoncilo, rusky vpad na uzemi Gruzie, okupace, loupeni a drancovani ve meste Gori a pristavu Poti.Podle Sarkoziho dohody meli rusti okupanti odejit, misto toko se Gruzii zakopali a o to nyni jde o okamzity odchod VSECH okupantskych vetrelcu z Gruzie

0 0
možnosti

Mard

29. 8. 2008 0:59
Jasně, Mugabe je miláček a Rusové mírotvorci :-)

Krásná pohádka, pane autore. Ještě jste zapoměl připomenout jak v USA bijí černochy. A použít termínu invaze na obsazení Tshinvali gruzínskou armádou? To je jako kdyby jste napsal, že Česká armáda podnikla invazi do Plazeňského kraje. Naopak pro postup ruské 58. armády asi termínu invaze lze použít s dostatečnou jistotou. Jde o vpád na území cizího státu, kam nikým nezvány, tak jako v minulosti, vstoupily ruské tanky, OTP a BMP. Jistě, současný president Gruzie má mnoho negativních vlastností, není to přílišný demokrat, vojensky nepřiměřeně reagoval na Osetinské provokace. V této souvislosti se ale ptám, co myslel Medvěděv tím, že na protiraketovou obranu v Polsku a ČR bude muset "vojensky" reagovat?!?

0 0
možnosti

Skogheim

29. 8. 2008 0:29
Jojo, taky se často ptám..

co dělaly Sudety, Těšínsko či Felvidék v Československu, proč po právu nepřipadly Německu (Rakousku), Polsku či Maďarsku... nebo naopak proč nezůstaly Čechy součástí Rakousko-Uherské monarchie... problém je, že ČSR jednala se svými menšinami opravdu i proti svým vlastním právům, a to se všemi, včetně Slováků a Rusínů.

0 0
možnosti

Jenda

29. 8. 2008 0:28
Zasednuti si na Mugabeho

Na kripla, ktery dokaze v prubehu nejakych dvaceti nebo spis min let sve "vlady" udelat z bohate zeme vyvazejici potraviny chudou zemi zavislou na potravinove pomoci s mnohatisiciprocentni inflaci, by si fakt nikdo zasedavat nemel. Toho mel nekdo zasednout, zalehnout nebo jakkoli jinak zlikvidovat davno. Nedokazat rozfungovat zemicku uprostred niceho, plnou malarie a cert vi ceho dalsiho, je jedna vec, dokazat zlikvidovat fungujici zemi uplne jina.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz