21.6.2024 | Svátek má Alois


Diskuse k článku

EVROPA: Imigrační krize po roce

Přesně před rokem jsem poukazoval na to, že konkrétní eurokomisaři nezvládají imigrační krizi. A právě před rokem začala její nejintenzivnější (zvací) fáze.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Novák 2.9.2016 19:51

Poslední slovo.

První slovo: kvóty odmítáme. Druhé slovo: uprchlíky přidělené nám kvótami přijmeme. Třetí slovo: uprchlíky budeme prověřovat tak důkladně, až nakonec žádné nepřijmeme. Jaké bude čtvrté, páté, desáté, poslední slovo?

Němci jsou bohatí, mohou mít rozmary. Jsem bohatý, mám na to, pořídím si domů krokodýla. To je moderní, je to známka lidské velikosti. Češi jsou zaostalí, je třeba je vychovat, aby si krokodýla pořídili domů také. (O Francouzích se nemluví, ti jsou vyspělí i bez krokodýla.)

Hitler obsadil jiná území a určil tam na převychování jen vybrané děti, Merkelová zve lidi odjinud do Německa a převychová je všechny. Budou z nich árijci (pardon, demokrati).

J. Kanioková 2.9.2016 17:17

Díky za článek, i za odkazy na další informace

Obávám se, že dokud se nezmění politika Německa, žádná funkční změna v Evropě nenastane. Bohužel. Všude jinde se výroky politiků pomalu obracejí k realitě, jen to Německo je zatím pořád rigidní. Snad se to volbami začne měnit... Ve státních volbách v Meklenbursku-Předním Pomořansku, AFD může tuto neděli doufat ve vetší úspěch. - http://www.welt.de/politik/deutschland/article157915425/AfD-ueberholt-CDU-in-Mecklenburg-Vorpommern.html

Slova Schumana, jednoho ze zakladatelů EU. Řekl: "Evropa bude buďto křesťanská, anebo nebude existovat." Volba je na nás, obě cesty jsou otevřené,“ uzavřel za potlesku Orbán... Viktor Orbán o rakouském plotu cz - https://www.youtube.com/watch?v=6ZT37l9vWCw

Poslední šance v Evropě - https://www.youtube.com/watch?v=6K7YXaNw2CU

Kolonizace Evropy - http://www.amren.com/features/2016/07/the-colonization-of-europe/

Mrzačení ženských orgánů a právo šaría, takhle to fakt vypadá v Británii. A když se Babiš ode mě dozvěděl, že by mu mohli useknout ruku, tak.. Benjamin Kuras - http://jdem.cz/cc5mk8

J. Kanioková 2.9.2016 17:51

Re: Díky za článek, i za odkazy na další informace

Zpráva ukazuje ponuré následky masové imigrace - děti vyrostou a jsou daleko za dánskými dětmi - http://denkorteavis.dk/2016/en-grum-rapport-om-indvandrerborn-der-er-langt-bagefter-danske-born/

Islám "tiché dobytí" - Evropa se stává muslimskou - http://denkorteavis.dk/2016/islams-stille-erobring-af-europa/

V. Kain 2.9.2016 18:58

Re: Díky za článek, i za odkazy na další informace

Názor jedněch německých rodičů s kterými jsem se seznámil na dovolené.On učitelem na střední škole,ona učitelka mentálně postižených dětí.Oba vyložení socialisti.Německo musí světu ukázat,že není tak zkažené jako za Hitlera.Musíme migrantům pomáhat a v USA musí zvítězit Clinton před radikálem Trumpem.Tak jestli je v Německu s prominutím takhle pitomá většina,tak nás pán Bůh ochraňuj.

P. Urban 2.9.2016 15:11

Eurokomisaří by měli kvůli uprchlické krizi rezignovat?

Proboha, proč? Protože si někteří eurohujeři a eurofobové ve vzácné shodě myslí, že eurokomise může tu uprchlickou vlnu zastavit nebo aspoň významněji přibrzdit? To snad i OSN může tu uprchlickou krizi ovlivnit o špetku více.

Pokud nebudeme dobrovolně spolupracovat, tak nás přehlasují. No a? Odhlasovat si můžou, co chtějí. Jde o to, jestli ty uprchlíky skutečně přijmeme. To je ale jiná otázka.

J. Fialová 2.9.2016 14:13

Slibem nezarmoutíš...

Jeden rok se slíbí že se to zvládne, druhý rok se slíbí že loňská vlna běženců se nebude opakovat.

Hlavně správně zodpovědět otázky nespokojených voličů. Heil Merkel!

http://zpravy.idnes.cz/dalsi-priliv-migrantu-do-nemecka-uz-neprijde-merkelova-pgi-/zahranicni.aspx?c=A160902_100402_zahranicni_mlb

I. Břízová 2.9.2016 14:33

Re: Slibem nezarmoutíš...

Řeknu vám, že na ty jejich volby jsem zvědavá, skoro jako na naše.

J. Fialová 2.9.2016 12:31

Z dnešního focus.de

Německo: Průzkum ukazuje, že 47 procent muslimských respondentů staví přikázání Koránu nad německé zákony.

Alláh s vámi, milí Němci.

S. Netzer 2.9.2016 12:35

Re: Z dnešního focus.de

Dnes nebyla znásilněná nějaká důchodkyně?

No jo, varietas delectat.

J. Fialová 2.9.2016 12:37

Re: Z dnešního focus.de

Vy nečtete nic jiného než NP?

Tento týden je u vás v akci ošahávání děcek:

http://globe24.cz/svet/13442-nemecko-hlasi-dalsi-utoky-migrantu-odnesly-to-deti-na-koupalistich

S. Netzer 2.9.2016 12:47

Re: Z dnešního focus.de

Nekoncentruji se na černou kroniku.

Mé zájmy leží jinde.

O. Uživatel 2.9.2016 13:21

Uživatel požádal o vymazání
O. Uživatel 2.9.2016 13:39

Uživatel požádal o vymazání
J. Švarda 2.9.2016 10:50

Nejde o dohody ale o dtiktát EK a Merkel

Kvotomaniene oné divné kancléřky obchází Evropou. Je to ve skutečnosti vynucování nelegálních migrantů, které ona Frau Merkel protlačuje v absenci jakékoliv demokracie, arogantně do všech zemí EU. Důsledky Braxitu uvnitř Unie působí kontraproduktivně a výhružky postihů v dotacích jsou namířeny proti novým zemím. Merkel neslyší, nevidí ten odpor V4 a ostatních a stále opakuje proislámské teze. Ona stále není schopná chápat, že ony obavy jsou reálné a v zemích kde oproti Německu nebo Švédsku a jinde jsou třeba historicky Arabové, Pákistánci a Turci zcela vyjímečné etnikum, obavy obyvatelstva ještě narůstají. Také nelze čekat, že běženci jsou schopni pracovního nasazení v podmínkách Evropy. A skutečnost podílu islamistů je zcela reálná.

M. Pernický 2.9.2016 10:05

Blbec nikdy nepochopí atd.

Pane Stirský,napíší Vám to naturalistický, použíjete jako zdravý jedinec,každý den v určitou dobu WC,jistě nevidite co z vás vypadlo a přesto jste jistý,že tomu tak bylo a tak je to i s tou vaší neviditelností nebezpečí muslimů v Evropě.

P. Harabaska 2.9.2016 10:03

Ad: D. Stirský

V jedné muslimské zemi jsem pracovně pobýval nepřetržitě po dobu tří roků. Krom toho jsem pracovně navštívil (pobyt vždy 2 až 4 týdny) velkou řadu muslimských zemí počínaje Indonézií na východě a konče Marokem na západě. Poté, co jsem s místními obyvateli byl v přímém styku dnes a denně, vím o těch lidech a jejich způsobu myšlení dost. To jen vy jste se vydal se zájezdem do Gízy k pyramidám a podle toho si děláte názor. Zajisté existují rozdíly mezi těmi zeměmi i lidmi. Vcelku ale vím velmi jistě, že je u nás v Česku nechci. Vnucovat je našim občanům je nechutné, je to zločin na národu a jeho dějinách.

V. Klepetko 2.9.2016 9:59

Postřehy autora jsou zajímavé.

Před nějakým časem jsem se dohadoval s jedním velmi dobrým přítelem ohledně článku v Respektu, ve kterém byl seznam uprchlických "hoaxů", a za jeden z nich bylo označeno také tvrzení o 70-80% převaze mužů v migrační vlně. Argumentovalo se tehdy údaji Slovinské vlády. Tvrdil jsem že ta čísla jsou zavádějící a že skutečné přesná čísla ukáže až německá statistika za rok 2015, protože německý Úřad pri integraci migrantů je ze všech zdrojů ten nejdůvěryhodnější.

A zde to již bylo publikováno:

http://www.bamf.de/SharedDocs/Anlagen/DE/Publikationen/Kurzanalysen/kurzanalyse3_sozial-komponenten.pdf?__blob=publicationFile

A Němcům vychází, že celkově v roce 2015 jim přišlo 74% mužů a 26% žen. V té publikaci je i mnoho jiných důvěryhodných čísel, odkazuji na ni jako na nějdůvěryhodnéjší z důvěryhodných zdrojů relevantních informací o migraci!

T. Kočí 2.9.2016 9:45

referendum

chcete dotace nebo slimáky ? Z toho ovšem vyplývá Czexit.

R. Langer 2.9.2016 9:53

Re: referendum

Myslíte si, že by vám snad agent Bureš takové referendum někdy povolil? :-D

K. Janyška 2.9.2016 8:51

Od podřízenosti svým nadřízeným tady socialisté ale jsou.

Jejich vizí je zorganizování lidského světa. Dokonce ti hloupí lidé ani nevědí, že on je spontánním řádem a že je nezorganizovatelný,.... Dzp.

D. Stirský 2.9.2016 8:32

Na celé mgrační krizi je pikantní toto:

Většina z těch, kteří se k ní v Česku jakkoli vyjadřují (platí zvláště pro diskusní skupiny, sociální sítě), nikdy žádného migranta neviděla, s žádným nemluvila, s žádným se nesetkala. Vědomosti o islámu, východních zemích ad. jsou u většiny (to platí i pro mne) jen omezené. Mnozí ani nikdy žádnou muslimskou zemi nenavštívili (to již pro mne neplatí) a pokud ano, šlo o zájezd s Čedokem do hotelu v Hurghádě, ze kterého vytáhli paty tak maximálně na zorganizovaný zájezd pyramidám u Gízy. Chováme se jako insolvenční věřitel, jehož pohledávka činí 100 Kč, ale na schůzi věřitelů nadělá největší povyk. Možná by sálo zato pokusit se třeba týden se na NP migraci, islám atd. vůbec nevěnovat. Už to začíná být nudné.

O. Uživatel 2.9.2016 8:52

Uživatel požádal o vymazání
J. Fialová 2.9.2016 8:54

Re: Na celé mgrační krizi je pikantní toto:

Většina z těch, kteří diskutují na Vámi zmíněné téma, si nejspíše přečetla co se děje ve Francii a v dalších zemích, kde množství muslimů je už dávno větší než zanedbatelné.

Většina lidí ví, že při sáhnutí na horká kamna se člověk může spálit, i když jim samotným se to dosud nestalo. J. Fialová

S. Netzer 2.9.2016 9:32

Re: Na celé mgrační krizi je pikantní toto:

Je těžké vědět, co se například v té Francii děje, když se soustředíte výlučně na černou kroniku, abyste mohla vítězně hlásit každý incident a následně ho jízlivě komentovat. :-(

R. Langer 2.9.2016 9:55

Re: Na celé mgrační krizi je pikantní toto:

Tak dej nějaký příklad z bílé kroniky, pátá kolono, ať vidíme, jak se nám to úspěšně integruje. :-D

P. Harabaska 2.9.2016 10:07

Re: Na celé mgrační krizi je pikantní toto:

Ono stačí sledovat noviny německé a je tam toho taky dost. Němci sami na přímý dotaz reagují velmi opatrně, jsou válcováni oficiální propagandou jako kdysi za Adolfa.

S. Netzer 2.9.2016 10:13

Re: Na celé mgrační krizi je pikantní toto:

:-)))

J. Fialová 2.9.2016 10:15

Re: Na celé mgrační krizi je pikantní toto:

Tak třeba dobrou zprávou by mohlo být, že se malí muslimové ve Francii vzdělávají. Akorát ten obor...

http://echo24.cz/a/iwz8y/tajna-skola-malych-vcelek-vychovavala-ve-francii-male-dzihadisty

S. Netzer 2.9.2016 10:24

Re: Na celé mgrační krizi je pikantní toto:

Děkuji za potvrzení.

J. Fialová 2.9.2016 10:36

Re: Na celé mgrační krizi je pikantní toto:

Není zač. Také si můžete přečíst, že průměrná nezaměstnanost je ve Francii 10 procent, mezi muslimy dvojnásobná. A ve francouzských věznicích cca polovina vězňů jsou muslimové, i když tvoří jen cca deset procent populace. Našel gůgl ve článku na novinky.cz z ledna 2015. V novějších článcích se píše - ve věznicích až 70 procent, při 12procentním zastoupení v populaci.