16.4.2024 | Svátek má Irena


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Pavel 4.7.2008 8:46

Re: Vyjímečně se Zaorálkem souhlasím

Pouze bych rád věděl kam chtějí jet. EU už dávno nemá tu základní náplň kvůli které se zakládala, a tím byl ekonomický rozvoj, obchod a konkurenceschopnost.  Dnes je to o přebujelé byrokracii. :-) A ta Zaorálkovi vyhovuje, tomu on rozumí. Je to v podstatě o politické ekonomii socialismu, kterou 5 let studoval.

No... 4.7.2008 8:12

Vyorálek je zárukou špatných nápadů a katastrof

Ty vrtulníky z Ostravy furt nepadaji a nepadaji ....

Petr Kohout 4.7.2008 8:04

Děkuji, nechci číst Lisabonskou smlouvu, už jsem zvracel. Je kopií zamítnuté Euroústavy,

kterou jsem četl a zvracel.

Hrad 4.7.2008 8:30

Re: Děkuji, nechci číst Lisabonskou smlouvu, už jsem zvracel. Je kopií zamítnuté Euroústavy,

Máš recht, co by ses s tím sr.l. Stojí však přeměna hrdla v hrdel zato?  

jerry, the smiling mouse 4.7.2008 7:43

Jak šel Hloupý Luboš do světa-

Byl jednou jeden Luboš, kterému přezdívali Hloupý a ten stále jen ležel za pecí a četl Lisabonskou smlouvu. Až byl všem pro smích. Jednoho rána to jeho máma nevydržela, dala mu ranec buchet a poslala ho do světa. Luboš si k buchtám přibalil Lisabonskou smlouvu a všem pocestným z ní citoval. Všichni utíkali... :-)

Hanyz01 4.7.2008 7:39

Koukám

"Slouhovská vychytralost a hulvátství se vyplatí." No mistře Zaorálku, Vy to koneckonců musíte vědět nejlépe...;-D

Malý Aston 4.7.2008 7:36

Každý debil může mít svůj názor ale to není případ stínu Zaorálka!

Náš stín může garantovat všechno,jen musí vyhrát volby a vládnout.Ale stín a jeho guru nejsou schopni ovládat své poslance ať řvou jak řvou.Jaké štěstí že tento debil,který se pokusil o pohádku nevystupuje jménem republiky ale jen za jakousi pidistranu ze které utíkají krysy neboť jejich lodička se potápí.Proč mu někdo neřekne,Zaorálku již nevládnou bolševici,nerozhoduje ÚV KSČ ani ÚV ČSSD probuď se,máš ruku v nočníku!:-D

Fatman68 4.7.2008 7:29

No to snad ne

P. Zaorálek píše, že Topolánek "nedokáže garantovat, jak to v českém parlamentu nakonec s Lisabonskou smlouvou dopadne". Ale to je snad přeci dobře ! O tom je přece demokracie, že rozhodující zvolení zástupci a ne jen premiér nebo, nedejbože, ÚV něčeho (KSČ, ČSSD). I když chápu že Zaorálek, Paroubek a spol. by si něco takového přáli.

MR 4.7.2008 8:04

Re: No to snad ne

Vyjádřil jste to za mne - jen by mne zajímalo, jaký je rozdíl mezi tímto typem lidí Zaorálek, Rath, Paroubek a spol a komunisty.  Ono se referendum "zvládá" a "nezvládá", že něco projde parlamentem se dá garantovat nebo negarantovat? Kde jsou ty "demokratické" nevládní organizace a herci aby protestovali na náměstích!

Real 4.7.2008 7:27

Ostravskej Lenine Zaorálku,

proč stále onanujete nad mrtvolou Lisabonské smlouvy ? ;-D;-D;-D

jakovy 4.7.2008 14:20

Re: Ostravskej Lenine Zaorálku,

je to fajn ;-D

Fleischer 4.7.2008 7:01

Pane Zaorálku,

nemám rád ČSSD, ale v záležitosti Lisabonské smlouvy a EU vůbec máte asi bohužel pravdu.

PROKOP BUBEN 4.7.2008 6:21

NO ANO

TOP - OLÁNEK to nemá snadné, k jeho zděšení jej hradní Modrokněžník, pověřil i podruhé sestavením vlády, takže Dalbalík musel - zapracovat....Nyní je marionetou s mnoha vodícími špagáty, visící stále na drátě svého KORMIDELNÍKA.....

Mirek_K 4.7.2008 6:26

Re: NO ANO

..a sakra,...to byl ejakulát ! Kam se na tebe s*re Jyrka ...;-D

Paráda,už je dobře,co ?

drak 4.7.2008 8:18

Re: NO ANO

:-DProkop perfektně vyhodnotil současný stav, je to vláda nesvéprávmých lidí!!!;-O

VLADIMÍR 4.7.2008 8:30

Re: Re: NO ANO

Náhodou Čunek moc dobře ví co dělá  :-D

Kenavp 4.7.2008 9:27

Re: NO ANO

Choď zvracet někam jinam, třeba na novinky .cz.

Mirek_K 4.7.2008 6:21

Zaorálku...

..ty jsi opravdu pitomec !

eTony 4.7.2008 6:20

no a při

pátku ještě tenhle marxleninskej dement, jako by  nestačila Hybášková.........

Niky. 4.7.2008 5:23

Předevčírem na tiskovce socanů pan Zaorálek řekl,

Americká radarová základna není v souladu s Lisabonskou smlouvou.Pan Zaorálek si evidentně přeje aby se o nás rozhodovalo v Bruselu respektive v Berlíně a Moskvě.

mirek 4.7.2008 4:53

Evropa bez Zaorálka

J e v mém zájmu, aby byla vytvořena silná Evropa jako jeden stát s jednou vládou, která by se postupně naučila vycházet sama se sebou, bez diskriminace malých velkými. Je však stejně tak v mém zálmu, aby to byla Evropa bez politiků typu Zaorálka, aby byli takovíto demagogové jen běžnými občany. Zaorálek zcela demagogicky, jako stínový ministr ČSSD, dští síru na politického protivníka, zamlčujíc současně holá fakta. Jedním z těchto faktů je, že i v Británii je podrobována smlouva na závěr ratifikačního procesu zkoumání soudu stejné hodnoty jako v ČR, Nejvyššího soudu, zda se musí vypsat referendum k smlouvě a do doby rozhodnutí britská vláda pozastavila ratifikaci.

Fleischer 4.7.2008 7:03

Re: Evropa bez Zaorálka

Britský parlament ratifikoval, britská královna podepsala!

mirek 4.7.2008 7:48

Zbývá vláda Británie

Přesně tak, a pokud se Nejvyšší soud vyjádří, že se nemusí vyhlašovat referendum, posvětí dokument vláda a odešle jej do Bruselu. Pokud se soud vysloví pro referendum, je vláda vázána rozhodnutím soudu a musí vypsat referendum.

Petr Vileta, balík z Plzně :-) 4.7.2008 3:59

???

Škoda, že mnoho lidí asi Lisabonskou smlouvu nečetlo. Ale rád bych některé odvážlivce vyzval: zkuste v tom textu někdy zalistovat.

Pane Zaoralku, vy jste hlupak nebo provokater? To si vazne myslite, ze nekdo bude cist tech cca 300 stran? Ackoliv jsem priznivcem EU a uvital bych i jeji federalizaci (Spojene staty Evropske), presto si myslim, ze puvodni Euroustava i nynejsi Lisabonska smlouva jsou predevsim politicke proklamace a socialisticke zvasty. Ustava musi byt strucna a jasna, napsana tak, aby se kazdych 5 let nemusela prepisovat, tak, aby ji pochopil kazdy, kdo ma alespon maturitu. Irove to myslim vyjadrili dost presne: "Nerozumite tomu? Tak to nepodepisujte!"

Josef 4.7.2008 5:11

Re: ???

Ty jsi urcite uz i ve skole nadaval ucitelum a ucebnicim, pokazde kdyz jsi necemu nerozumel ! Mas opravdu vysoke sebevedomi ! Jsou texty,, ktere se nenechaji napsat polopaticky ! Chces videt dokumentaci k vyrocni inspekci a revizi Boeingu 767?? Taky bys mohl vsem nadavat, ty blbe, ale nepomohlo by ti to !!

dvd 4.7.2008 6:15

Josífku

vemte si prášek a zkuste pochopit rozdíl mezi základním zákonem nějakého společenství a technickou dokumentací. BTW: přečetl jste někdy nějakou Üstavu?

Starý J. 4.7.2008 9:58

Re: Re: ???

Teď jsem tedy povyskočil! To snad ani nemyslíte vážně! Každá zpráva ze zkoušek prototypu, zkušební serie, seriové výroby, těch nejjednodušších zařízení byla kolem 200 stránek, byla psána pro techniky - odborníky právě na tu kterou techniku, doložena protokoly ze zkoušek, grafy a pod. Tam se nepředpokládá, že ji bude a musí rozumět  drtivá většina populace. A ani nemůže! Natož u Boenigu 767! A také ji občané neschvalují, "nepodepisují", že se tím budou řídit, neovlivňuje to jejich životy!

A to snad chcete srovnávat s ústavou, základním dokumentem nějakého státního útvaru, dokumentem, kterému by měl porozumět každý středoškolsky vzdělaný člověk tak, aby věděl, čím se má řídit?

EU a Lisabonskou smloubu odmítali číst málem i právníci, nečetla ji ani většina politiků (jak se přiznali), pro její absolutní nečtivost, nesrozumitelnost. Vždyť právě kvůli tomu, že ji Irové naprosto neporozuměli, ji odmítli. Copak o tom máte málo informací?

Vy jste jeden z těch, co chcete, aby lidé schvalovali a nadšeně souhlasili s něčím, čemu absolutně nerozumí drtivá většina populace! Už to, že srovnáváte ústavu s technickou dokumentací k výroční inspekci a revizi Boenigu, mluví o mnohém!

hehehe 4.7.2008 3:44

lepší

než přítel Zaorálek by celou EU nedokázal zesměšnit ani nebožtík Jarda Štercl!

Přátelé v LD vyměnte "čikuly" za Bolka Polivku!;-D

Pierino 4.7.2008 3:28

Jezis, to je blabol....

Zaoralku, vem si prasek, chytni se s Paroubkem pod pazi, vezmete si pytel buchet od Skromacha a vyrazte do sveta...

Mirek 4.7.2008 1:22

Lisabonska smlouva=prevlecena ustava

Cetl jsem nasledujici dokumenty:

Ustava USA=13 stranek (absolutne jasny a pochopitelny text)

Ustava Ceske Republiky=19 stranek (obcas zmatecne ale da se to pochopit)

Ustava EU (zavrzena)=149stranek, normalni clovek nepochopi

Lisabonska smlouva=xxx stranek,nechape nikdo, nerozumi tomu zastupitele, neni preklad, Ale to chceme schvali.? Ja tedy ne.