17.4.2024 | Svátek má Rudolf


Diskuse k článku

EVROPA: Co dál po vraždění v Paříži?

Vraždy v Paříži už pevně vstoupily do našeho vědomí a první šok z nich je za námi. Nyní je nasnadě otázka: „Co dál, jak na ně zareagovat?“

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Křivan 11.1.2015 16:29

Re: Co je špatrného na rasismu?

"..Rasistou dokáže být i muslimský blbec.."  další důvod pro to, aby tu nebyl mezi námi.

J. Sova 10.1.2015 18:12

Re: To všechno je pěkné

Jak byste vypráskal třeba papeže?

http://img24.cz/images/98885192959484998885.jpg

B. Hamáček 10.1.2015 19:40

Re: To všechno je pěkné

Ti ovšem měli podporu od Rusáků !!

B. Hamáček 10.1.2015 19:41

Re: To všechno je pěkné

To patří pod Podrackého.

J. Jurax 12.1.2015 0:14

Re: To všechno je pěkné

A taky vzpomeňme levicové teroristy z Rote Armee Fraktion, Brigate rose a takové jiné podobné pošuky ...

S. Ševeček 10.1.2015 10:52

None dare call it conspiracy

http://pavlicekmartin.blog.idnes.cz/c/443117/Koordinovana-akce-francouzskych-soudruhu-zaseti-islamofobie.html

K. Janyška 10.1.2015 9:42

Nijak. Zločin je zločin. Zákony ho umějí

potrestat. Jedinou možností, jak zvýšit obranyschopnost Evropanů a jejich států je rozpuštění pro mne zločinecké Evropské unie na LS a její postavení na smlouvě negativní pro odstraňování zla mezi státy a rychlému zorganizování za účelem ohrožení...Dzp.

V. Kain 10.1.2015 14:02

Re: Nijak. Zločin je zločin. Zákony ho umějí

To byste byl tak zlý a chtěl sebrat bruselským ničemným darmojedům jejich několikasettisícové platy?

L. David 10.1.2015 9:05

Přesně tak pane Jochu. Vykašlat se na Schengen,

obnovit hraniční kontroly a pohraniční stráž ozbrojenou brokovnicemi. Bez jakéhokoliv ostychu a kvikotu multi-kulti pomatenců kádrovat všechny k nám přijíždějící osoby a muslimy jednoduše do země nevpouštět.

Zdá se to někomu středověké? Ano, je to středověké! Ale ty středověké poměry nám vnutili zločinní muslimové, kteří nikdy nebudou jiní. Neboť jim to přímo Koránem přikazuje sám velký pes Mohamed, jakožto vůli ďábla Alláha.

Kdo nevěří, nechť čte Korán a poslouchá kázání imánů.

E. Erat 10.1.2015 9:46

Re: Přesně tak pane Jochu. Vykašlat se na Schengen,

To tady píši již několik dní.Ale, v první řadě to chce vystoupit z EU,zavést důslednou pasovou a vízovou povinnost a kontrolu.Výběrovou imigrační politiku apod.A samozřejmě vystoupit z Schengenu jak píšete,což by ovšem samo o sobě bez vystoupení z EU nepomohlo.Dost dobře nemůžeme (LS evropské právo nadřazeno právu ČR) jako členové EU nevpouštět na území ČR kokokoliv s pasem země EU.Nám dnes nehrozí,že tady bude dělat atentáty nějáký zbědovaný syrský uprchlík.Na Ruzyni přistane dokonale mluvící francoužštinou,angličtinou apod. člověk v pěkném obleku,dobře ostříhán atd., a ten v pohodě jenom projde ohrádkou.Ubytuje se v luxusním hotelu a pak ..................Teodor Marjanovič napsal v MF (čtvrtek),že si má Evropa vzít příklad z Izraele a postavit "zeď",která tam funguje.Ovšem neřekl,že nefunguje a ani nemůže proti teroristům, kteří již žijí trvale uvnitř Izraele. A vzhledem k počtu muslimů v EU je to podobný případ.Takže nezbývá než postavit "zeď" mezi ČR a státy EU (nejenom samozřejmě).Zatím je ještě čas,muslimů je zde málo.Ale,času je také  zatraceně málo.A taky je klika,že jsme chudý stát a nikdo se sem moc nehrne,ale všeho dočasu,až jim zkrouhnou v rodných zemích sociální dávky, tak i ty kačky budou lepší než nic.

M. Prokop 10.1.2015 17:58

Re: Přesně tak pane Jochu. Vykašlat se na Schengen,

Není třeba nepouštět. Přijede, odjede. Stačí nenechat usazovat a hlavně, NEKRMIT!

J. Jurax 12.1.2015 0:17

Re: Přesně tak pane Jochu. Vykašlat se na Schengen,

No, jen aby to nebylo přijede, zastřílí si, bombičku položí, odjede ...

P. Moravčík 10.1.2015 9:04

Videl som dnes ráno v TV

banner s Hollandovým výrokom: Atentátnici nemali nič spoločné s islamom - a vyvstal mi v pamäti výrok Jaroslava Haška v doslove k prvému dielu Švejka: "To je len malá ukážka toho, aké hovädá sa rodia pod slnkom". To už skutočne človeku zastáva rozum stáť v nemom úžase. A hlavne nech mi nikto nehovorí, že je to vytrhnuté z kontextu. To skôr európske politické špičky sú vytrhnuté z reality.

J. Kanioková 10.1.2015 16:54

:)))))

Zdravím :)

P. Moravčík 10.1.2015 19:14

Re: :)))))

Labôčky bozkávam, pani Kanioková a všetko naj...naj...naj... v novom roku!!

F. Lesniak 10.1.2015 8:37

Co dál?

Na to je jednoduchá odpověď. Nic. Italové budou dále zachraňovat na moři Araby a ti se budou tlačit dál a dál do evropských států a časem z menšiny bude většina a pak nám to spočítají. A dobře nám tak.

P. Maleček 10.1.2015 6:09

Hodná většina vždy slouží agresivní menšině

Dokázal to i nacismus a komunismus, kterým ta 95% "hodná" většina přeochotně i při největších zvěrstvech sloužila. Nakonec to vidíme v měkké podobě i v Česku, kdy nekradoucí většina bez odporu přihlíží masivnímu rozkrádání státu několika% menšinou.

To samé je i s islámem. A tak je historicky prokázané, že společnost, kde se byť několika% menšina rozhodne páchat zlo, musí být jako celek rychle a rozhodně zpacifikována. Dřív než to své zlo rozšíří do většiny světa.

J. Urban 10.1.2015 5:47

Velmi výstižné, autore!

Problém je dnes ale bohužel takový, že je prakticky neřešitelný. Turků v Německu už je více než 5 procent populace. Čísla z GB a FR neznám. Tyto "menšiny" žijí povětšinou tak, jak jste popsal. A pokud by samy od sebe tak žít nechtěly, tak těch 5 či 15 procent militantních už je donutí. Stát je zcela impotentní a své občany neochrání.

P. Dvořák 10.1.2015 3:43

Ve Francii je prý 6.000.000 muslimů.

Je-li 5% radikálů je to 300.000 (slovy: tři sta tisíc)! Tak si říkám jestli by byl obrovský problém mezi nimi najít stovku podobných těm, co zaměstnávali prakticky celou francouzskou policii tři dny. Určitě nebyl.

První den by jich šlo do akce deset na deseti různých místech. Druhý den dalších deset a celá slavná francouzská policie by se zhroutila třetí den nebo až pátý?

Jistě nejsem jediný, koho to napadlo. Jednou to přijde. Kolik by jich stačilo u nás? Pět? Ví vůbec někdo, kolik tady žije muslimů? Kolik jich je tedy předpokládaně 5% radikálů? Ví vůbec někdo, jestli nám pravidelně necestují cik-cak mezi ČR, Sýrií (Irákem) a zpět?

Nebo se počty muslimů také nesmí statisticky evidovat stejně tak jako u cigošů? Takže i když každý ví, že 50% vězňů pro násilnou trestnou činnost se rekrutuje z 3% obyvatel, tak se to "jako" neví.

J. Kanioková 10.1.2015 3:35

„Co dál, jak na vraždy zareagovat?“

Okamžitě zastavit přijímání dalších imigrantů, stačí to, co už tu je. A okamžitě přestat s politickokorektním lhaním..

Konečně přestat s tím pokrytectvím, začít nazývat věci a děje pravými jmény !

P. Dvořák 10.1.2015 3:49

Re: „Co dál, jak na vraždy zareagovat?“

Prý to bude "jenom" asi patnáct nebo dvacet syrských rodin.

Okamžitě zastavit přijímání dalších imigrantů. No jo, ale: Máme na to vůbec právo, když už jsme jednou vlezli do tej ÚNYJE?

Z. Ležatka 10.1.2015 15:49

Re: „Co dál, jak na vraždy zareagovat?“

Ano zastavit, ale nezapomnět korektně zdůvodnit. Mohli bychom se odvolat na praktiky EU a zákaz zdůvodnit principem předběžné opatrnosti.  Tak, jako EU zdůvodňuje změny počasí (co kdybychom za ně mohli a nic neudělali).  A pokud by se to zase někomu nezdálo, tak by měl vysvětlit šikanu cestujících z Nigírie. Jak k tomu ti chudáci přijdou? Ebolu nikdy neměli a taková buzerace. Že by předběžná opatrnost?

J. Cervenka 10.1.2015 2:11

Hollande

jeste ani nepohrbili obeti uz Hollaned prohlasil, dnes(!), ze islam je nabozenstvi miru. A v tomto clanku se opet mluvi o vysokem procentu milych, hodnych muslimu. Hodnych do kdy? Myslim,ze se bue pokracovat v politice Skandinavie, Anglie atd. Cesi maji vynikajici moznost ukazat cestu, jako nejlepsi pratele Izraele, a ne idiotsky protiamericti (krome inetelektualu)...

......

J. Babička 10.1.2015 4:11

Re: Hollande

No Izralel je idioticky proamerický, protože bez ameriky by neexistoval. Idioticky proameričtí nejsou muslimové, takže to by spíše mohi být vaši spojenci.

O. Zuckerová 10.1.2015 15:09

Re: Hollande

pakliže žijete v našem zeměpisném pásmu, je na Vašem příspěvku ta denní doba znát. Nebo jste se právě dostal domů a působí ještě jiné faktory?

J. Vintr 10.1.2015 1:48

V Evropě je v současné době

podle střízlivých odhadů cca 50 milionů muslimů. Takže těch pět procent "radikálů", ochotných vraždit, by představovalo dva a půl milionu. Myslím, že tolik mužů ve zbrani nemají ani všechny evropské armády dohromady ...

J. Jurax 12.1.2015 0:22

Re: V Evropě je v současné době

Těch 50 miliónů mi přijde trochu moc - tedy pokud do toho nepočítáte Afghánce a Kavkazany ... kolik muslimů žije v Evropě tzv. západní?

M. Zavala 10.1.2015 1:04

Bohuzel se nestane naprosto nic

Bude se brat jeste vice uprchliku, a nikdo, ani jejich rodiny nemuzou zarucit ze se z nich nevyklubou radikalove. A bude toho stale vice. _Uz ted jsou nasi politici predpodelani, i z Hradu se ozvalo ze Islam neni nepritel jen ten terorismus. A VSICHNI zapadni politici tvrdi ze to vubec, ale vubec nema co delat s Islamem.

Neco jako rikat - nejsme proti nardondim socialstum, NSDAAP jsou fajn chlapici, to jen par pomatencu........

Vzdyt ani vsichni nackve nemeli paru o koncentrakach!

J. Schwarz 10.1.2015 0:57

islámský stát

vůbec není potřeba zničit - naopak,  ať nám vydrží co nejdéle! Tam jsou musulmanští šílenci od nás odděleni a mlátí se mezi sebou. Navíc jejich řádění připravuje podmínky pro vykopnutí všech musulmanů z Evropy.

H. Lukešová 10.1.2015 0:30

Většina/menšina, tyto termíny nejsou směrodatné.

Většina Němců také nebyli přesvědčenými nacisty, leč nacismus v Německu na 12 let vyhrál a Němci proti nacistům neprotestovali, byli ticho, nebojovali proti němu. Otřesení Američané, když vstoupili do Dachau, kde viděli 34000 mrtvol a nějaké vyhublé přízraky, které ještě mrkaly očima, tak propadli v šílenství, nebyli připraveni na to, co spatřili a na místě zastřelili všechny strážné SS, prohlásili, že "tady nebudeme brát žádné zajatce, tady ne". Většina Rusů jistě nebylo komunisty, ale opět, nic nepodnikli, tak komunismus zvítězil.

Pokud se muslimové sami nevypořádají s muslimským terorismem, tak proklamace o většině umírněných muslimů nemají žádný význam a smysl. Dokud se muslimové vojensky nepostaví Islámskému státu, Al Kaidě, An Nusře či jiným teroristickým skupinám, tak i oni jsou spoluviníci. Stejná zvěrstva jako nacisté a komunisté páchají radikální muslimové a ti tzv. umírnění proti němu nic nedělají.