23.4.2024 | Svátek má Vojtěch


Diskuse k článku

ESEJ: To byla ale jízda!

Byl unikátní a originální ne proto, že každý prezident je (trochu) jiný, ale ve smyslu zásadnějším. Odlišoval se od všech. A to nejmenší, co o něm můžeme říct, je to, že je to první prezident, u kterého byla obžaloba impeachment ve Sněmovně reprezentantů schválena dvakrát.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Braun 19.1.2021 1:36

No já zase považuji za chybu existenci vlády závislé na hlasech komunistů. Tam nevidím velký rozdíl.

J. Trmal 19.1.2021 3:42

Pozdní statečnost. Všichni si vzpomeneme, že autor se dosud, ještě minulý týden, projevoval soustavně jen jako poskok politiků, kteří využili toho, že Havel zrušil trest smrt, a Klaus, a posléze i Zeman pak na dlouhou chvíli zhasli.

R. Toman 19.1.2021 9:19

Tak Havel zhasnul jako první, tedy po čtyřicetileté vládě zločinecké organizace nebyl prakticky nikdo potrestán. Jo, říkal tomu "tlustá čára". A tak máme komouše všude i dnes.

J. Trmal 20.1.2021 3:06

Bohužel je to tak. Je ošem otázka, co mohl H., coby malý český hrdina, opravdu udělat víc, než doufat. a čekat, jak se Gorbie, Reagan a, sak.a, všechny ty jejich tak ctěné tajné služby dohodnou.8-oZda ne ještě hůř než kdysi v Jaltě, nebo snad o chloupek líp.

J. Sedlář 19.1.2021 11:09

Vono záleží na úhlu pohledu. Vidím komouše co podporují vládu, vidím digikomouše co by rádi veslo příště a na krk nám dýchají EUrokomouši z Brusele.

Celý cirkus ústavně hlídá komouš-přeceda Rychetský a veřejnoprávně o něm dezinformuje TV pravda a láska vedenou komoušem Dvořákem.

Není jedno, kteří komouši zrovna mají veslo? Vlastně není, z těch vedených velkým dredem mám větší strach, než z těch co podrží Bureše.