28.5.2024 | Svátek má Vilém


Diskuse k článku

DOPIS: Drahý soudruhu Vladimíre Vladimíroviči

Bohužel, někteří jedinci na Ukrajině, v čele s židovským presidentem, který již dávno přešel na pozice toho nejryzejšího nacismu, nevyslechli vaše dobře míněné rady a neodešli do věčného zatracení.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kulheim 28.2.2024 18:09

Paní Lukešová, omlouvám se Vám. Byla to moje nepozornost. Vaše příspěvky rád čtu a většinou s vámi souhlasím.

Sousedi se musí dohodnout. Stavěl jsem plot a musel jsem se se sousedem dohodnout. Tak je to i mezi státy. Ukrajinci jsou obětí zájmů USA a Anglie. Jejich cílem je Rusko rozdrobit a ovládnout. To se nesmí podařit.

V. Pitrs 27.2.2024 22:59

Budapešť

D. Laurencikova 27.2.2024 22:25

- nerada říkám - sorry.

D. Laurencikova 27.2.2024 22:25

- nerada říkám - sorry.

D. Laurencikova 27.2.2024 22:16

🙂

R. Kielbergerová 27.2.2024 21:22

Netykáme si. Jestli je to ale Váš cílený systém a bytostné přání vypadat tu tak jako nějaké zavedené zdejší hovado, mám respekt k potřebám svobodného jednotlivce odjakživa. To, že mě nikde nechtějí, je v pořádku. Zaprvé nikde být nemusím a nepotřebuju( což se skuteçně nedá říct o panu doktorovi)...zadruhé je to pochopitelné, protože nikdy moc dlouho neumím plnit přání být v ovacích ze všeho, co kde majitel jako pseudoPeroutka vydá světu za ušoupanost :) Hovadům jejich stav nadto poctivě nezamlčuji..Zachraňte svět Vy a pište. Zatím jsem od Vás četla tisíc výkřiků, ale nic podobné myšlenkám Immanuela Kanta, kdy se má cenu zastavit. Zatím je to vyhrabávání a recyklace ...dezolát, vygenerovat, náhodně...V té schopnosti dát dohromady koncept textu a šoupat to jaksi v kreativitě...tam v těch místech, pane Dvořáku, tam...tam nejspíš leží Váš problém.

J. Farda 27.2.2024 21:12

Hm, Vychodile, výše jsem Vás tipoval zjevně mylně na předpřevratového režimního mlátiče kontrarevolučních živlů - ovšem dodatečně mi z vašeho zažraného židožroutství docvaklo, že jste spíš habilitoval na docenturu ergo profesuru na Vokovické Sorboně, bo tam se též, a na proletářském levelu, mlátilo hubou, a pod politicky korektním internacionalismem antisionismem upřímně nenávidělo Židovstvo ... ;-)R^

J. Farda 27.2.2024 20:56

Á, židožroutský dobytek Vychodil opět neodolal své odiozní židožroutství veřejně demonstrýrovat ... :-P

J. Farda 27.2.2024 20:52

Vece černý pútinovský obšourník Černý ... ;-)

J. Farda 27.2.2024 20:51

Dle vaší dikce jste byl za starého režimu kvalifikovaný profesionál (VB, StB, LM?) v mlácení lidí, čas ale oponou trhnul, dnes jste už over a mlátíte jen nejen židožroutskou hubou ... ;-)

J. Farda 27.2.2024 20:45

Český špíno Čermáku, s tou anotací rotace šetřete - příliš častým udělováním její účinnost devalvujete. Je ovšem skutečností, že na rozdíl od Vás, trvale zapasovaného po bradu v Pútinoanálu, jsme na tom my, rotující na frišném povětří zapušeném Vašimi flatulentními tirádami, jednoznačně lépe. Vaše fyzická existence je limitovaná pobytem v Pútinoanálu, kam ale opravdu - bo je to Vaše charakterové prostředí - patříte. Na závěr mám prosbu - dojednejte u Pútina anální pobyt i dalším zdejším špínám! Za vaši iniciativu v tomto směru děkuji předem ... :-)

H. Lukešová 27.2.2024 20:42

No máte pravdu, že to nerada slyším. Mám v srdci dvě země, Izrael a Českou republiku, byť mě také řada Čechů štve, levičáci podporují palestinské teroristy, což se mě osobně dotýká, když někdo popírá nebo ospravedlňuje islamonacistický genocidní pogrom ze 7.října 2023. Nic se mnou tolik neotřáslo, nic mě tak nešokovalo.

Ovšem mám českou zemi ráda, narodila jsem se a žiji v ČR, jsem zde doma a nic na tom nezmění ohavná levicová verbež.

D. Laurencikova 27.2.2024 20:30

Tam si vsude vystacite s tim, kdyz napisete: "Fuj ruSSaci" a pridate par peprnych urazek. Za to vas nikdo nezabanuje. Ale zkuste to trochu rozebrat a poopravit, posunout do realna. Tady uz to s sebou nese riziko zabanovani za "rusky trolling". Ja vam rikam, ze dusevni uroven v nasi zemi - co si ja osobne pamatuji - jeste nikdy, opakuji NIKDY nebyla tak uboha. Ja vim, ze to nerada slysite, ale ja to take nerada nerikam.

L. Svoboda 27.2.2024 20:22

Ta laťka je tak vysoko, že se nedá ani podlézt.

D. Laurencikova 27.2.2024 20:21

Nasi politici jsou z meho hlediska nejen trapni a smesni, ale - a to je horsi - ohrozenim nasi narodni bezpecnosti. Pukt.

H. Lukešová 27.2.2024 20:19

Tak píší naše média. Vidíte, jak velký vliv mají média na mysl lidí. Vždyť to můžete sama posoudit, chodite diskutovat i na idnes, seznam, novinky... Já diskutuji jenom zde na Neviditelném psu.

H. Lukešová 27.2.2024 20:16

Ne, pane Kulheime, to není můj příspěvek, já jsem ho nakopírovala jen jako příklad. Tomuto nevěřím. Nechci jít bojovat na frontu.

H. Lukešová 27.2.2024 20:13

- nástup na frontu-

H. Lukešová 27.2.2024 20:12

To ano. Bratr nebyl nikdy na vojně, neumí bojovat ani střílet, vždyť by na frontě nevydržel déle než den. Bize chraň. Nechci aby naši muži museli jít do války. Toho se vážně moc bojím. Zdejším diskutérům, kterým je více než 70 nehrozí nástup do fronty, tak jsou odvážní, ale já nechci přijít o své mužské příbuzné.

J. Brunner 27.2.2024 20:06

R^:-)

D. Laurencikova 27.2.2024 20:05

Mozna ze az dostanou povolavaci rozkazy a budou muset do mlynku na maso, chlapi, kteri dohromady nemaji o valce ani paru, bojovat s Rusama, kteri maji uz dva roky training na bitevnim poli, a to jeste k tomu ne za sve, ale za americke geopoliticke zajmy...., ze je to nadseni prejde. Ale to uz bude pozde. Rv

J. Kulheim 27.2.2024 20:03

Paní Lukešová vy jste se asi zbláznila. Pokud jste přesvědčena o tom, že máte pravdu, běžte bojovat. Já nikam nepůjdu.

D. Laurencikova 27.2.2024 19:56

Super! Zajisteni vzdusneho prostoru vyzadoval pan Zelensky hned na jare 22. To by neznamenalo nic jineho, nez sestrelovat ruska letadla, cili prime zapojeni se do valky s Ruskem. To uz by to Jan Stach mozna mel za sebou a tento skvely clanek by ani nenapsal.

Tomu druhemu odstavci se musim smat. Americane si zdarile zkusili ukrast Srbsku kus uzemi, Kosovo, a proslo to naprosto bez protestu ze strany pana Stacha. Takovy precedens ze strany Ruska to zas neni, obzvlast, pokud obyvatelstvo techto kusu uzemi se sami hlasovanim pro to utrhnuti rozhodli.

Ten treti odstavec svedci uz o dusevni zatmelosti pisatele. Zrejme spoleha na to, ze ruske jaderne zbrane nefunguji, to bude take dluzne nasim kvalitnim sdelovacim prostredkum, ktere Rusy lici jako bandu nicemu z doby kamenne.

To je presne to, co pisu. Nekteri odvazlivci uz se vubec nemuzou dockat, az budou konecne spaleni a rozlozeni na castice. Jak se to nekomu povedlo, dostat lidi do tohoto stavu.... Buh sud.

P. Dvořák 27.2.2024 19:54

Až na "púdu". Oni Tě, Raduš, nikde nechtějí, a já se nedivím. Současná AI dokáže podobné lamentace vygenerovat rychleji a s menším použitím generátoru náhodných slov. Rv

P. Dvořák 27.2.2024 19:49

Pane doktore, pro zdejší myslitele jste nasadil laťku móóc vysoko. I "divá Bára" se ozvala! I Šejnovo hejno! I čerňoch jakýsi.

Sbor dezolátorů.

H. Lukešová 27.2.2024 19:17

Chlapec nebyl sám, kdo chtěl bojovat. Nakopíruji příspěvek ze stránky Seznamu. Také je bojovný.

Jan Stach...píše

"Je historická ostuda a zločin proti lidskosti, že NATO stále nezasáhlo, zajistit vzdušný prostor Ukrajině mohlo. Russáci se v síle a účinnosti letectva nemohou Evropě natož celému NATO ani přiblížit.

Ukrajina nesmí za žádnou cenu prohrát a russko nesmí získat ani centimetr Ukrajiny. Cokoliv jiného by podkopalo jakoukoli váhu mezinárodního práva a bylo by jen povzbuzením russku zkusit to samé i v Pobaltí a jinde. A další rádoby Putinové ve světě si mohou také zkusit ukrást kus souseda. Extrémně nebezpečný precedent nechat russku cokoliv získat.

Hranice z roku 1991 musí zůstat zachovány, stejně jako svrchovanost Ukrajiny rozhodovat si ve svých hranicích o tom, zda chce být členem EU a NATO nebo ne. A nikdo jí do toho nemá co kecat. A je povinností NATO bránit Evropu a pokud jsem se koukal na mapu, je Ukrajina součástí Evropy, ba jde o strategicky důležitou zemi pro budoucnost Evropy i NATO. Bylo by šílenství a naprosto lidsky zvrácené, jí přenechat russku.

NATO musí na Ukrajině přímo zasáhnout, ať už částečně nebo celé. Russko musí na Ukrajině drtivě prohrát. Žádá si to slušnost, lidství ale i skutečný mír. Kdo si přeje opravdový mír na Ukrajině, musí volat po zásahu NATO a vyslání jeho jednotek k zajištění toho míru. Russko si může vybrat, jestli chce mít problém jen s Ukrajinou, nebo začne válčit s celým NATO. A je nutné mu připomenout že i Evropa má jaderné zbraně a na rozdíl od těch jeho určitě fungují a má jak je doručit. Neexistuje omluva pro to nezasáhnout, speciálně když na Evropu/Ukrajinu dopadají Severo-Korejské a Íránské granáty a rakety. NATO musí zasáhnout."

H. Lukešová 27.2.2024 19:02

No to je hrůza a neštěstí. To víte, já abych neměla dost odvahy nastoupit do jakékoliv armády, ani té izraelské. Mám ráda svůj život, nechce se mi zemřít, no doufám, že nepropukne horká válka mezi Západem a Ruskem, protože by vedla k válce jaderné.

A kdo by si mohl přát, aby naši otcové, bratři a manželé museli na bojovat na východní frontu a nechat se tam zmasakrovat? Mému bratrovi je 41 let, toho by na frontu mohli zverbovat. Bože chraň. Bratr by také nechtěl nikam do války, byť je také hodně protiruský, jak jsem Vám psala.

D. Laurencikova 27.2.2024 18:38

Bylo mu dvaadvacet let! Věřil, že musí zadržet Rusa... Za nějaký čas by to možná viděl zcela jinak. Ale tu šanci už nedostane.

D. Laurencikova 27.2.2024 18:33

K míru není na straně Západu žádná vůle. Nebo čtěte někde mezi tím : "Zbraně, zbraně, zbraně"... ! Něco o diplomacii?? Co mi uniklo? Pan Zelensky dokonce jednání s Ruskem per dekret zakázal.

H. Lukešová 27.2.2024 18:26

No jo, já Vám věřím, co píšete, ale proč teda válka neustále trvá? Kdo živí tu rusko-ukrajinskou nenávist? Česká televize odvysílala reportáž, o které jsem psala, která zachycovala slova některých Ukrajinců, kteří říkali, že Rusům nikdy neodpustí, ale Vy jste mi psala, že řada Ukrajinců chce mír s Ruskem.

Ale když řada Ukrajinců, věřím, že i Rusů, chce mír, proč se neustále bojuje? Proč si Rusové nesoudnou k mírovým rozhovorům s Ukrajinci a nehodnou se? Já vím, jedná se o otázky, na které mi nemůžete odpovědět, protože to také nemůžete vědět.