20.6.2024 | Svátek má Květa


Diskuse k článku

BIG BEN: Zákony šaria a evropská dhimmikracie

Česko, jak rád říkám, je jako horní poschodí Titaniku. Všechno kolem se už potápí, ale tady se pořád tančí. Češi se ze své pohody nenechají vyrušovat fakty a událostmi, které se jim nedějí přímo pod nosem, i kdyby to bylo už jen pár kilometrů od jejich hranic.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Z. Novák 5.11.2015 19:05

Stále nám mnozí vrcholní

evropští politici říkají, že odmítáním povinných kvót pro přerozdělování migrantů porušujeme základní pravidla a ideje, na nichž je založena EU. Dokonce si nám již dovolují nepokrytě vyhrožovat (pan Schulz), že proti zemím v opozici bude možné zakročit i silou. To už je vrchol drzosti. Rád bych věděl, kde jsou ty ideje a normy, které padají těmto lidem z úst, z čeho vyvozují svoje právo nás nutit k nepochybné sebevraždě.Jsem přesvědčen, že je nezbytné přestat meditovat nad právy migrantů, nad jejich pocity a touhami a zabývat se právy našimi, našimi pocity a touhou, žit ve svobodném státě, v němž jsou garantovány svobody a práva lidí. A donutit naše politiky, aby se přestali skákat podle toho, jak pískají ti pomatenci v Německu a EU.

J. Jurax 3.11.2015 0:15

Všechno hezké

ale je-li text určen zákonodárcům, potažmo politikům, pak vyzývá hluché, aby naslouchali, a slepé, aby četli.

J. Kanioková 2.11.2015 21:25

Z jiného článku -

"Dnes jsem se dočetl, že deportace nežádoucích „uprchlíků“ vázne na tom, že nemají cestovní doklady a že země jejich původu jim je odmítají vydat, protože neznají jejich identitu. Zdravý rozum nám říká, že hlavní zádrhel je v tom, že se lidé bez dokladů dostali až do Německa. Nicméně úřední stanovisko zní tak, že lidi bez cestovních dokladů nelze deportovat. A takto po bruselsku dopadne každá snaha problém nelegální migraci vyřešit."

P. Vaňura 2.11.2015 22:45

Lidi bez dokladů lze internovat na neučito, dokud

nebude zjištěna jejich totožnost.

J. Kanioková 2.11.2015 22:59

Jo, jo..

Realita Nemecka – prípravu a živobytie teroristu platia Nemci - http://medzicas.sk/realita-nemecka-pripravu-a-zivobytie-teroristu-platia-nemci/

Teroristy v tomto kontextu není třeba brát doslovně, jde mi čistě o financování migrantů.. Jak dlouho ještě "hodným" Němcům vydrží ten naočkovaný povinný altruismus ?

Méně daní: federální rozpočet s miliardovou dírou - http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2015/11/02/weniger-steuern-bundeshaushalt-mit-milliardenloch/

CDU politik vyzývá ke zvýšení důchodového věku na 70 let - http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2015/11/02/cdu-fordert-anhebung-des-renten-alters-auf-70-jahre/

Kolik to je - neurčito ? Ony už dokonce některé země řekly přímo, že prchlíky zpět přijímat nebudou..

J. Kanioková 2.11.2015 20:19

MEGA DEMONSTRACE -

ZA NAŠI KULTURU A BEZPEČNOU ZEM - 17.11.2015 ve 14:00 - https://www.facebook.com/events/1646712962273984/

K. Janyška 2.11.2015 21:33

Re: MEGA DEMONSTRACE -

Nějaké neseriózní. Ale nějak se začít musí... Dzp.

J. Kanioková 2.11.2015 23:01

Jak si představujete "seriózní" ?

Včera bylo pozdě..

R. Johnová 2.11.2015 20:09

Díky,

pane Kurasi, naprosto souhlasím (i s vašimi dalšími články), máte můj hlas, až budete kandidovat ve volbách :-)

J. David 2.11.2015 19:47

Kefalín, čo je to hen to absůrdné?

Parafrázuji. EU vydala směrnici, kterak nemilosrdně zatočit s introduktanty typu psíka mývalovitého (šelma psovitá), norka amerického, raka červeného, bolševníku velkolepého..., etc., seznam lze dohledat. Na druhou stranu ale EU blbne s jinými introduktanty úplně opačně.  Tak tedy se ptám, na základě jakých kriterií je introduktant hrozbou a kdy obohacením pro EU biotop? Rozhodnutím pablbů v Bruseli, kteří budou třeba zajíce zařazovat do hlodavců? Nu, zařadit u průby v 70. letech na lesárně zajíce do hlodavců, tak našinec vyletěl, jak čertík z chaloupky. Ale v Bruseli takovéto analogické pitomosti chrlí, jak na běžícím páse a naši "dobrodefekáti" k tomu pochrochtávají, jak "sus scorfa", když narazí na plné bukvice. Asi jsem starý škarohlíd, bývalý lesák na penzi. Ale jedno vím, škodná se musí tlumit, jinak dochází následně k "prů*erům", které se pak těžko napravují. Viz. lýkožrout na Šumavě, prý si příroda sama poradí. Jukněte třeba na satelitní snímky, jaký tam nastal armagedon. To je to obohacení díky tzv. bezzásahovosti, ale nic, jsem již starý škarohlíd. Hlavně, aby introduktanti měli 5T (Ticho, Teplo, Tekutiny, Tišící prostředky, Transport) a Trojmeníčko s uklízečkou kavalců. Zadara, tedy ne zadara, ale za prachy berního poplatníka. Prý si to v detenci musí platit, ale kdo? Uprchlík před "bitevním polem", nebo ekonomický migrant? Uprchlík má "holou řiť", tak dřepí tam, kde už mu nehvízdají nad palicí šrapnely, ale co se to sem valí za čeládku, kteří vrazí takový obol za džunku, že by mohli letět v "bussines class" do Las Vegas? Aha, nemají doklady... Klasická infiltrace džihádu do EU, profitující na demenci politiků typu "klimakterické" Anželíny. A naše "kavárna" jak "hrma v chtíči řičí". Za cvíli mi i zakáží na zahrádku si pořídit indické běžce, ti kachňáci jsou přeci militanté, likvidují hnědé slimáky, kteří mi ilegálně na zahrádku přišli multikulti obohatit můj salát... Rád se ale nechám poučit.

J. Svoboda 2.11.2015 19:56

Re: Kefalín, čo je to hen to absůrdné?

Pane Davide, marná sláva, je vidět, že v lese zdravý člověk o zdravý rozum hned tak nepřijde. Jó v parlamentu, to je jiná.

J. Jurax 3.11.2015 0:19

Re: Kefalín, čo je to hen to absůrdné?

Parlamentu se člověk se zdravým rozumem vyhýbá, neboť do politiky neleze.

J. Kanioková 2.11.2015 20:10

:)))))))))

V. Podracký 2.11.2015 19:46

Pane Kurasi máte poravdu jako (téměř) vždy

ale asi to není reálné. Nicméně bychom se o to pokusit měli.

S. Cinkl 2.11.2015 19:14

Islám

je svinstvo přesahující úroveň hitlerovského nacismu a většina muslimů je dobytek. Je jedno jakými slovy bude tento základní fakt popsán.

V. Kusý 2.11.2015 18:38

Opravdu pan Kuras věří, že naši

politici si vezmou jeho pravdivá slova k srdci? Že budou ochotni jít proti evropskému proudu? Skepse jímá každého, kdo se zamyslí nad jeho řádky a porovná slova a skutky našich "nejlepších".

J. Svoboda 2.11.2015 19:00

Re: Opravdu pan Kuras věří, že naši

Pane Kusý, máte podle mého názoru bohužel svatou pravdu, když pochybujete.

Myslím, že pan Kuras není tak naivní, aby věřil, že to s nimi hne. Oni řeší důležitější problémy. Panu Kurasovi však patří vřelý dík, že je tak aktivní. Většina lidí je na to buď příliš hloupých, nebo příliš podělaných, třeba před soudružkou Jourovou. Myslím, že Babiš by u vědomí, že tam Jourovou vyslal, chodit výhradně kanály.

J. Kanioková 2.11.2015 17:52

1*****

Nevěřím, že si toho, ta vykastrovaná EUvěrchuška, není vědoma. Že by by byli tak neschopní předvídat rizika.

Evropa potřebuje akci, ne zbabělé pokrytecké přešlapování..

Tisícihlavé zástupy pojaly myšlenku, že „mají právo“ se přestěhovat do zemí, kde jiná, notabene v jejich očích nepřátelská civilizace během staletí vytvořila prosperitu, kterou si nyní prostě hodlají rázem a bez boje přivlastnit. Svírá-li se mi srdce při pohledu na mrtvé prchlíky, pak především odporem k příšernému zlu, jež produkují všechny ty Islámské státy, Tálibáni, imámové.

Vůdce Švédských demokratů, Jimmie Åkesson, řekl švédským novinám Dagens Nyheter, že chce úplný zákaz azylové imigrace do Švédska. Řekl také, že chce, aby Švédsko opustilo EU. Uvedl, že zatím už celkem (do začátku října) 86,223 lidí zažádalo o azyl v r. 2015, čímž překonal předchozí rekord z r. 1992, kdy to bylo 84,016 lidí po bojích na Balkáně.

V říjnu připlulo do Evropy tolik uprchlíků jako za celý loňský rok- http://zpravy.idnes.cz/do-evropy-pres-more-dorazilo-218-tisic-uprchliku-fr7-/zahranicni.aspx?c=A151102_114227_zahranicni_ert

P. Skřivan 2.11.2015 19:08

Re: 1*****

Vykastrovaná EUvěrchuška chytila za koule miláčka Vašeho miláčka Klause, tj. Putlera. :-))) ... a chytila ho viditelně elegantně a pevně.

Napadla Vás varianta, že se nechají ti, kteří nechtějí válčit odejít a zbytek se tak nějak nebude řešit ? I dítě se zbraní je voják a srovnat se zemí dnes celá města není problém. Problém je střílet na ozbrojený cíl schovávající se za civilisty.

J. Kanioková 2.11.2015 20:14

Jinak všichni zdrávi ?

T. Kočí 2.11.2015 16:13

A jak reagovali

naši slavní poslanci?

P. Dvořák 2.11.2015 17:40

Re: A jak reagovali

Zatím budou podporovat buzny. Zatím je to potřeba. Je podporovat. Že jo.

Protože až sem přijdou slimáci, takové pochody budou asi podle poslanců a pražských Frnd denně, tak jako po islámsku, žejo po demogratycku.

B. Rybák 2.11.2015 15:57

Výborný článek!

Zcela souhlasím s panem Kurasem, protože:

Podle koránu je život muslima i muslimského společenství (státu) zcela podřízen duchovní moci, která všechny jeho projevy podrobně definuje (je vněm nemyslitelné oddělení a rovnováha duchovní a světské moci, jejíž obtížné hledání bylo trvale výlučnou specifikou křesťanství).

Usilování o koránem definovanou teokracii je proto povinností každého muslima. Nemusí to být pouze přímým zapojením do džihádu, někdo také musí pro něj vydělávat peníze a vychovávat "bojovníky". Islám je proto zcela neslučitelný s občanskými svobodami (se západní demokracií)!

V každé revoluci a tedy i v té současné globální "muslimské revoluci" zvítězí ty nejradikálnější složky (a teprve rozčarování z důsledků jejich nezpochybnitelně vítězného radikalismu je může odstavit od moci). Proto očekávání, že je na obzoru nějaká kultivovanější forma islámské teokracie je zcela mylné (ISIL se chlubí svou krutostí, protože ta mu získává bojovníky dokonce i ze států EU)!

Současný "západ" ovládli budovatelé nové (vymírající) "zeleně" socialistické říše, která se stala bezprecedentním globálním spojencem muslimů. Jejich imigraci potřebuje přinejmenším jako záminku ke zničení zbytků křesťansko-židovské morálky a existenčně nezbytných morálních specifik jimi nevyvolených národů! Dokud nebudou její budovatelé na "západu" (v EU) zcela poraženi, bude západní civilizace (demokracie) a existence našeho národa smrtelně ohrožena! O to musíme usilovat a také se samozřejmě snažit maximálně brzdit muslimskou imigraci k nám, protože tato neo-marxistická říše nejspíš nebude trvat déle, než trvala ta marxistická.

J. Kanioková 2.11.2015 17:58

Přesně, bohužel

J. Mrázek 2.11.2015 14:48

Jeden nehezký citát našeho politika

„Tato situace už má jen špatná a ještě horší řešení. Německo zasadilo

Evropské unii smrtelnou ránu. Otázkou už je jen, kdy EU v současné

podobě zemře,“ míní poslanec ODS Petr Bendl.

K. Janyška 2.11.2015 18:11

Re: Jeden nehezký citát našeho politika

EU na LS je zločinem a navždy jím bude. EU, má-li být, musí stát na negativní, tedy nezločinecké, smlouvě... Dzp.

J. Šafránková 2.11.2015 11:23

ženy v islámu

Jsem panu Kurasovi vděčná, že reflektuje problematiku žen v islámu. Nějak se nemohu zbavit dojmu, že diskriminace žen v islámu je obecně českými vládními představiteli a některými obhájci bezproblémového šíření islámu bagatelizována. Jako žena se pak musím ptát, jestli "Všeobecná deklarace lidských práv" o rovnosti lidí i z hlediska pohlaví není jen snadno odstranitelným kulturním nánosem (i vzhledem k historii, kdy to s právy žen ani v Evropě nebylo valné). Vývody pana Kurase chci podpořit nebo doplnit rozborem jedné muslimské deklarace lidských práv vzhledem k postavení ženy, a to "Deklarace Islámské rady Evropy (1981)". Kromě toho jsou v rozboru brány v potaz "Deklarace Organizace islámské konference" OIK z roku 1990 a "Deklarace Arabské ligy" 1994. Podle autorky knihy "Neexistující Al-Andalus,Jak intelektuálové znovu vymýšlejí islám"(Brno, 2010) R.M.Rodrígez Magda všechny tyto muslimské deklarace nevycházejí jako "Všeobecná deklarace lidských práv" ze společenské smlouvy ale z islámského práva a nerespektují dělení mezi politickou a náboženskou sférou(str.81,84 knihy)."Deklarace Islámské rady Evropy"má dokonce tři verze - delší v arabštině a dvě zkrácené v angličtině a francouzštině, v nichž jsou vynechány sporné odstavce, jako např. (podle S. Aldeeba - přednáška 2001 Bologna): a)právo na náboženskou svobodu, svobodu svědomí a myšlení - muslim musí zůstat po celý život muslimem, b) manželství - muslimská žena si nesmí vzít nemuslima,c) rovná práva manželů a náboženská výchova dětí - zdůraznění role otce a islámského práva tudíž podřízenost ženy muži, viz také možnost bití ženy (pozn.autorky příspěvku), d) rovnost dědických podílů - žena dědí pouze polovinu, nemuslimové nedědí, e) žádná muslimská deklarace nepojednává o polygamii a polygynii, ač ji muslimské právo připouští, f) dotčena jsou i práva ženy zastávat veřejné a státní funkce, nemůže se např. stát soudkyní-též OIK, g)je zdůrazněna povinnost šířit islám.

J. Vintr 2.11.2015 11:39

Re: ženy v islámu

Je to fakt podivné, že na jednu stranu různé evropské instituce blbnou na kvadrát s genderovou vyvážeností společnosti, ale přitom se žádná evropská instituce neodváží ani slovíčkem protestovat proti islámskému přístupu k ženám, který je uplatňován i v naší lidskoprávní Evropě.

J. Šafránková 2.11.2015 11:57

Re: ženy v islámu

Vážený pane Vintře, děkuji za reakci, konstatování ironického podivu nad genderově vyváženým přístupem v naší společnosti a EU se mi do příspěvku už nevešlo.

J. Jurax 3.11.2015 0:26

Re: ženy v islámu

Je to prosté. Ony evropské instituce - tedy lidé v nich působící a v tomto punktu na kvadrát blbnoucí nechtějí být podřezáni či postříleni za urážku islámu.

Od domorodých Evropanů se mohou nadít nanejvýš sarkastických šlehů a v úplně nejhorším případě mohou dostat maximálně přes držku.