24.6.2024 | Svátek má Jan


Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Kubáč 20.5.2024 15:36

Tý vole "bělošská heteropatriarchální supremacie" - ještě, že to nečetla manželka nebo dcera.

V. Církva 19.5.2024 11:00

Palestinky nejsou znásilňovány z důvodu....... „posílení mezietnických bariér, zdůraznění mezietnických rozdílů a dehumanizace arabských žen v pohledu vojáků“

No tak ono na ty pytle zohyzděné jejich způsobem výběru partnerek by byl rasista asi kdekdo. A to si jinde myslím, že na každé ženě je něco hezkého.

I. Lyčka 18.5.2024 18:02

A to kafe, co nabídli britští policisté, bylo od Žida nebo ze Spolku? :-)

P. Han 19.5.2024 0:24

To kafe bylo v Torontu, což není ani v Británii, ani podle autora v USA, ale v Kanadě. Tedy britské dominium, sousedící s USA. Vyberte si. Policajty mají vlastní. ;-D

V. Církva 19.5.2024 12:33

Jo to máte pravdu. Jen ještě otázečku: "Je až takový rozdíl mezi přístupem Kanaďanů a Britů kteří mají skotského premiera muslima, stejně jako starostu Londýna?"

J. Jurax 18.5.2024 13:10

Já jenom čumím, co vše je podle nějakých woke blbic rasismus.

Jsem rasista až na půdu, neboť provozuju manželství jako ideologický a kulturní fenomén, jehož stoupenci věří v nadřazenost dvourodičovské sezdané rodiny, ale jenž je, stejně jako strukturální rasismus, klíčovým prvkem bělošské heteropatriarchální supremacie, jak správně praví americká profesorka, již takměř půl století. No a taky jsem dosud neznásilnil žádnou palestinku.

H. Lukešová 18.5.2024 9:01

Jak smýšlejí tzv. Palestinci o 7.říjnu 2023 a světě...

Nedávný průzkum veřejného mínění, který provedla organizace Arabský svět pro výzkum a rozvoj (AWRAD) mezi arabskými muslimskými obyvateli „Západního břehu Jordánu“ a Gazy, známými jako „Palestinci“ ukázal znepokojivá fakta.

Z nich 74 % podpořilo zvěrstva Hamásu ze 7. října. Z toho 59 % je podporuje „extrémně“ a dalších 15 % pouze „do jisté míry“. Pouze 7 % bylo „extrémně proti“ a 5 % „poněkud proti“.

To znamená, že 75 % palestinských Arabů podporuje vraždění, znásilňování a únosy Židů a pouze 12 % z nich to vše odsuzuje.

Pouze 7 % palestinského arabského obyvatelstva bylo „extrémně“ proti vraždění a únosům dětí.

Jedná se o morální nebo taktickou námitku? Podívejme se na rozdělení podle regionů. V oblastech Judeje a Samaří, kde vládne Palestinská samospráva, 83 % respondentů schvaluje zvěrstva Hamásu. Jen 7 % je odszuzuje. V Gaze bylo nadšení o poznání menší - 63 %. Po týdnech bombardování a náletů se však zdá, že pouze 20 % z nich usoudilo, že to byl špatný nápad.....

........V Gaze a na „Západním břehu Jordánu“ 98 % respondentů uvedlo, že jako „Palestinci“ pociťují nad válkou "hrdost".74 % respondentů očekává, že boje skončí porážkou izraelských sil v Gaze. Pouze 17 % podporuje dvoustátní řešení, zatímco 77,7 % si přeje zničení Izraele a jeho nahrazení „palestinským státem“.

Jsou v Gaze nevinní civilisté? Pravděpodobně mnohem méně než v Berlíně nebo Tokiu v roce 1944.

Němci podporovali Hitlera a Japonci císařskou válečnou mašinérii. Těch disidentů a odpůrců, kteří nesouhlasili nejen z taktických, ale i morálních důvodů, byla menšina. Mezi takzvanými „Palestinci“ je jich mnohem menší menšina.

„Palestinská“ většina si přeje válku za účelem likvidace Izraele vedenou islámskými teroristy. Nestěžují si a nevolají po příměří proto, že nechtějí válku, ale proto, že prohrávají válku, kterou chtěli. Stále chtějí válku, jen ji chtějí vyhrát.

H. Lukešová 18.5.2024 9:02

........75 % lidí na území Palestinské samosprávy a 68 % lidí v Gaze chce vládu národní jednoty složenou z různých islámských teroristických skupin, která by samozřejmě zahrnovala i Hamás.

Z průzkumu veřejného mínění jasně vyplývá, že „Palestinci“ chtějí, aby jim vládli teroristé. Chtějí válku. A pak naříkají do kamer médií, když k válce, kterou požadovali, skutečně dojde.

To je to, co „Palestinci“ chtějí a koho mají rádi. Koho nemají rádi? Všechny.

98 % Arabů na „Západním břehu“ nenávidí Ameriku, stejně jako 96,8 % Arabů v Gaze. To je stále lepší než Spojené království, které nenávidí 100 % arabských muslimských rezidentů na „Západním břehu Jordánu“ a v Gaze. Ve skutečnosti nenávidí Ameriku a Spojené království více než Izrael, který nenávidí „pouze“ z 97,3 %.

Jenže vyjma Američanů, Izraelců a Britů nenávidí tzv. Palestinci všechny.Ani jedna země, a to včetně Íránu, nezískala ani 5% „velmi pozitivní“ hodnocení. Írán nemá rádo 63 %, 27 % ho má rádo a jen 4 % ho mají opravdu ráda, přestože vykrvácel při financování jejich terorismu. Turecko nemá rádo 64 % respondentů, přestože jeho islámský diktátor Erdogan pro ně vytáhl do boje.

85 % nemá rádo Egypt, 86 % nemá rádo Jordánsko, 95 % nemá rádo Saudskou Arábii a 95 % nemá rádo Spojené arabské emiráty, přestože jsou to arabské muslimské země, které jim poskytují pomoc.

Nevděčnost je jedinou stálou „palestinskou“ charakteristikou: 92 % palestinských Arabů nemá rádo EU, 88 % nemá rádo OSN a 69 % je proti Červenému kříži.

Rusko, které celou „palestinskou“ kauzu vytvořilo a nadále ji podporuje, získává jedny z nejlepších čísel. Pouze 57 % nemá rádo Rusko a 60 % nemá rádo Čínu.

Ještě nevděčnější je, že 85 % nemá rádo západní média.

https://www.frontpagemag.com/the-myth-of-gazas-innocent-civilians/

O. Barvíř 19.5.2024 1:55

JSEM pouhý technokrat , elektronik v důchodu a celoživotně bezpartijní. Jak Rusko, potažmo CCCP způsobilo palestinské problémy... kauzu . . ?

H. Lukešová 19.5.2024 8:33

No Sovětský svaz od 50.let minulého století podporoval palestinskou kauzu, sovětští agenti KGB vytvořili spolu s Arafatem umělý "palestinský národ", sovětští politici chrlili protiizraelské urážky na cti, démonizovali sionismus. Na popud SSSR VS OSN přijalo rezoluci, že je sionismus "rasismus".

Vždyť se u nás (v bývalé ČSSR). Současný palestinský prezident Mahmúd Abbás byl sovětským agentem. Jeho doktorská práce, kterou sepsal, když studoval na univerzitě v Moskvě byla plná antisemitským pomluv, znevažování Židů a sionismu.

A současné antisemitské výroky, které vyřvávají progresivní levičáci mají svou stopu v SSSR. Tj. znevažování Izraele jako "koloniálního" a "osadnického" projektu, srovnávání sionismu s "rasisiem", Židy s "okupanty...atd.atd.

Přitom Židé jsou původními obyvateli Země Izrael, více než polovina izraelské židovské populace je navíc orientálního, sefardského, indického a falašského původu, tj. z Afriky a na BV, která nemá nic společného s Evropou a Severní Amerikou. Tito Židé žili na BV neustále, jsou "barevnými lidmi", tudíž líčit Izrael jako "bílý stát" je jaksi nesmyslné. Aškenázských Židů z Evropy a Severní Ameriky je kolem 45%.

J. Kindl 19.5.2024 10:51

SEFARDŠTÍ ŽIDÉ Část Židů, která svůj původ odvozuje od předků žijících převážně na území Pyrenejského poloostrova, zejména Španělska. Od druhé velké skupiny - aškenázů - je odlišují některé náboženské, liturgické a tradiční rozdíly, jazyk ladino a jiná kulturně-historická zkušenost.Ve středověku prožívalo židovstvo ve Španělsku nebývalý kulturní a intelektuální rozkvět - vzniklo zde mnoho vědeckých a uměleckých děl. Od roku 1391 ve Španělsku sílila protižidovská perzekuce, která vyvrcholila roku 1492, kdy byli Židé vyhnáni. Odešli převážně do Holandska, severní Afriky, Itálie a na Přední východ, ale jejich vliv i počet klesal a po holocaustu se jejich počet snížil natolik, že dnes tvoří jen velice malou část celkové židovské populace.

V. Církva 19.5.2024 12:17

Tak tento detail vysvětlila paní Lukešová, já bych jen připoněl co bylo před tím, že pogromy v Rusku (ano tehdy byla součástí i Ukrajina ale pogromy byly všude) byly jednou z posledních kapek sionismu a plánu přestěhovat Židy do Izraele.

(Ono teda pogromy byly dřív všude v Evropě, ale i tak SSSR měl dobře našlápnuto)

V. Petr 19.5.2024 15:20

Pogromy v Ruském impériu i za občanské války byly převážně na Ukrajině.

Už v minulosti vynikl vražděním Židů ukrajinský "národní hrdina" Bohdan Chmelnický!

R. Tichý 20.5.2024 11:14

Ono taky nikde jinde v Rusku moc Zidu nebylo.

Takze jen kalite vodu a odvadite pozornost od celosvetove podpory teroristu a revolucionaru CCCP.

O. Barvíř 19.5.2024 22:02

...souhlas... i za Karla IVbyly .... je to všechno VlASTNĚ ZVLÁŠTNÍ... JEDEN SYN BOŽÍ a jaké jsou z toho problémy . . .

Slunce v duši pane

D. Laurencikova 18.5.2024 6:38

Nejvíc mě pobavilo rozhořčení nad israelskymi vojáky, kteří neznasilnuji arabské ženy a tím je "odlidstuji", rasisti! Stěžovala si snad některá?

P. Dvořák 18.5.2024 6:58

Přišli vojáci a se slovy "Válka je válka." znásilnili vnučku.

Potom se slovy "Válka je válka." znásilnili její matku.

Když uviděli babičku, otočili se a chtěli odejít. Babička na ně volá: "Ale chlapci, kam tak rychle? Přece válka je válka!"

D. Laurencikova 18.5.2024 7:27

Vite, ze jsem tento vtip mela na mysli take? Ano, "valka je valka", rekla babicka a odstrcila vnucku, ktera ji chtela branit. Asi tak.

D. Laurencikova 18.5.2024 7:27

Vite, ze jsem tento vtip mela na mysli take? Ano, "valka je valka", rekla babicka a odstrcila vnucku, ktera ji chtela branit. Asi tak.

K. Novak 18.5.2024 4:18

Zid Ben redukuje svet na Zidy kontrolovany tzv Zapad.

J. Pokoutný 18.5.2024 9:08

Rv

J. Nevrkla 18.5.2024 0:35

Západ je evidentně v úpadku, náprava není v dohledu.

A tak nakonec člověk paradoxně dojde k souhlasu s názorem mnohých Rusů, mimo jiné Putina, filozofa Dugina a nového ministra obrany Bělousova, že největším ochráncem konzervativních, dříve západních, hodnot, je dnes Rusko. Tak mu přirozeně přeji vítězství.

Z. Lapil 18.5.2024 15:48

Vy si vážně myslíte, že až (jestli) sem přijdou, tak se budou zajímat o to, kdo jim v diskusních příspěvcích fandil 😞

P. Diviš 18.5.2024 18:13

Nemyslí (vůbec). :-P

Z. Lapil 18.5.2024 19:06

Průšvih je, že myslí. Jen se jaksi nechal zaslepit svou mirumilovnosti, ne-li přímo objektivitou.

V. Petr 19.5.2024 15:22

Lepší Rusové, než muslimové!

P. Diviš 18.5.2024 18:12

Ať si rašisti ochraňují, ale doma. Export jejich "hodnot" nikdo jiný nechce (leda snad Srbové, to je podobná sorta).

V. Církva 19.5.2024 12:24

Jako dobrá, progresivisti obsadili Západ a občané jsou tupouni, tak to žerou.

Dá se i pochopit že takový Západ je jeden z důvodů, proč se muslimové vrací k islámu a Rusové k... velkorusku, neobolševismu, či je to fašismus....., tak třeba Duginismus.

To ale neznamená, že je islám dobré řešení - není, nebo že je ruská zkostnatělá monarchie lepší řešení. Možná v něčem, dokonce jsem jim do války trochu i fandil. Ale lidského života si vážím víc než fašismu a těchto totalit.

J. Farda 19.5.2024 18:26

Když tak čtu názory různých pútinofilních Nevrklů, uznávám, že Západ je asi opravdu v úpadku! :-(